Jak sledovat celoživotní film Wendy Williams online zdarma

Ciera Payton jako Wendy Williams ve Wendy Williams: The Movie

Život Ciera Payton jako Wendy Williams ve Wendy Williams: The MovieNejnovější biopic vyrobený pro televizi je Wendy Williams: Film , premiéra v sobotu 30. ledna ve 20 hodin. ET/PT na Lifetime, hned poté následuje dokument o Wendy Williams.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Wendy Williams: Film online nebo na vyžádání zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Wendy Williams: Film žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .kde mohu sledovat kluky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo přichází s DVR, takže můžete zaznamenat jakékoli vysílání filmu a podívat se na něj později. A i když to DVR neděláte, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Wendy Williams: Film živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým prostorem DVR, takže můžete nahrávat budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít. Dodává se také s funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich skončení, i když je nenahráváte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Wendy Williams: Film živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR, takže můžete nahrávat budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

aircast popruh na tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Wendy Williams: Film žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů a filmů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR, takže můžete nahrávat jakékoli budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Wendy Williams: Film živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled filmu „Wendy Williams: Film“Hrát si

Oficiální upoutávka | Wendy Williams: Film | Život Wendy Williams: Film má premiéru v sobotu 30. ledna v 20:00 na Lifetime #LifetimeMovies #WendyWilliams Sledujte doživotní filmy kdykoli pomocí aplikace Lifetime Movie Club: mylt.tv/LifetimeMovieClub Zjistěte více o tomto a dalších celoživotních filmech na našem webu: mylt .tv/LifetimeMovies Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah: Web - mylt.tv/myLifetime Facebook - mylt.tv/facebook Twitter - mylt.tv/twitter Lifetime® je… 2020-12-04T03: 59: 54Z

Wendy Williams: Film hvězdy Ciera Payton jako Wendy Williams, populární moderátorka talk show, která během svého života zažila mnoho emocionálních bojů, a Maroko Omari hraje Williamsova bývalého manžela Kevina Huntera. Williamsová, výkonná producentka životopisného filmu, jehož cílem je odhalit vzestupy a pády, které za ta léta zažila.

Popis z celoživotní tiskové zprávy zní: Wendy se stala zdrojem skvělých celebrit v její hit talk show The Wendy Williams Show, ale v poslední době se pozornost zaměřila na ni. Autorizovaný projekt poskytuje odhalující pohled na Wendyinu cestu, od jejích skoupých dnů v městském rozhlase až po úspěch její vlastní syndikované talk show. Navzdory všem odpůrcům a překážkám, s nimiž se Wendy během svého života setkala, jí její síla a odhodlání umožnily vzkvétat.

V nedávném rozhovoru s Forbes 'Williamsová řekla, že nejtěžší část o produkci životopisu o ní se snažila přizpůsobit všechno tomu, co považovala za důležité ukázat.'

Je těžké to zúžit. Víte, moje kariéra je více než 35 let jako placené osobnosti a já to beru velmi vážně, řekl Williams. Jsou malé věci a velké věci, které bylo třeba do tohoto filmu začlenit, aby to všechno dávalo smysl - vysvětlit, kdo je ta dívka, která stále prochází dvojitými dveřmi, [hostuje] vlastní talk show.

Forbes také řekla, že se nevyhýbá dramatizaci svého sexuálního napadení. Williamsová řekla, že byla rande znásilněna dvakrát, jeden zpěvák R & B jménem Sherrick a druhýkrát na vysoké škole. Řekla, že je vlastně hezké dát si mezi sebou a těmi událostmi odstup.

Při tomto filmu jsem se hodně bavil, protože to skoro ani nevypadalo, že bych mluvil o mě. [Občas] [sedl] jsem zpět a řekl: „Nemůžu uvěřit, že jsem to přežil!“ Řekl Williams.

Wendy Williams: Film premiéra v sobotu 30. ledna ve 20 hodin ET/PT po celou dobu životnosti, hned za ním Příběh Wendy Williamsové ... Jaký nepořádek! , celovečerní dokument o Williamsově životě.


Populární Problémy

Novak Djokovic vedl USA Taylora Fritze o dvě sady k lásce během pátečního zápasu třetího kola, kdy utrpěl zranění břicha.

Bývalí grandslamoví šampióni zaznamenali kontrastní výhry a postoupili do čtvrtého kola.

John McEnroe věří, že Novak Djokovic bude na olympijských hrách v Tokiu poražen, a nebude tak schopen dokončit kalendář Golden Slam.

Pokud uvažujete o přestěhování do Francie, možná budete chtít zvážit získání francouzského občanství. Francouzský občan má právo trvale žít, pracovat a volit ve Francii a má přístup k veřejným výhodám nabízeným vládou. Francouzština...

Federer a Nadal se připravovali na vysněné finále Wimbledonu