Jak se dívat na sezónu 1 pro chlapce online zdarma

Sledujte The Boys online zdarma

Jan Thijs / Amazon „The Boys“ společnosti Amazon Prime prozkoumají, co se stane, když superhrdinové zneužívají své zacházení s celebritami.

Temná komická série Gartha Ennise Kluci narazí na malou obrazovku díky Amazon Prime, nyní je k dispozici všech osm epizod. Helmed by Nadpřirozený Eric Kripke, dramatický seriál, bude vyprávět příběh o tom, co se stane, když se superhrdinové stanou sobeckými a požitkářskými, takže smrtelný svět bude v nebezpečí.

rozdíl ve stolním tenisu na ping pongu

Pokud již máte Amazon Prime, všech osm dílů série můžete sledovat právě zde . Pokud nemáte Amazon Prime, tak ano zde můžete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi a pak sledovat celou sérii.

Zde je další přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých zařízeních:


Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon Prime zamiřte sem a najděte kompletní výběr Kluci epizody .

Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace Amazon Video sledovat také na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení.

Streamujte „The Boys“ právě teď


Pokud nemáte Amazon Prime

Ke sledování seriálu budete potřebovat předplatné Amazon Prime nebo Amazon Prime Video. Naštěstí je snadné se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi a existuje řada různých možností:

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů a televizních pořadů Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Ceny jsou buď 12,99 $ za měsíc, nebo 119 $ za rok, ale je to tak přichází s 30denní zkušební verzí zdarma .

Video Amazon Prime : Pokud chcete pouze přístup k filmům a televizním pořadům Amazonu bez bezplatné dopravy a dalších doplňků, stojí to 8,99 $ měsíčně po vaše 30denní bezplatná zkušební verze .

Amazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime ale přichází s půlroční bezplatnou zkušební verzí a poté stojí buď 6,49 $ za měsíc, nebo 59 $ za rok.

Jakmile se zaregistrujete, tak může sledovat Kluci přímo na vašem počítači nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Premiérový náhled „The Boys“

Podvratná série superhrdinů Amazonu, Kluci , upraveno podle stejnojmenné zlověstné série Gartha Ennise, dnes padá a slibuje, že obrátí superhrdinu noir naruby. Oficiální popis ze série čte, Kluci je zábavný a neuctivý pohled na to, co se stane, když superhrdinové - kteří jsou stejně populární jako celebrity - zneužívají své velmoci, než aby je používali k dobrému. Proti supermocným jsou to bezmocní, protože The Boys se vydávají na hrdinskou výpravu za odhalením pravdy o Sedmi.

V show se supi dopouštěli zvěrstev, které zbožňující veřejnost opakovaně zametá pod koberec. Billy Butcher rekrutuje The Boys, kterým všichni ublížili The Seven, nejznámější superhrdinové světa, aby je srazili a zastavili korupci. Tak jako vyobrazen ve svém přívěsu, Kluci je příběh o pomstě, kde si nikdo nevezme tělo.Hrát si

The Boys - závěrečný trailer | Prime Video Lidé milují ten útulný pocit, který jim dávají superhrdinové, ale kdybyste věděli polovinu věcí, mají až ... ďábelské. Čas vyhlásit válku. Celá sezóna od 26. července 2019. Sledujte The Boys nyní výhradně s vaším členstvím v Prime: bit.ly/PrimeVideoTheBoys PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/PrimeVideoSubscribe O The Boys: The Boys je neuctivý pohled na… 2019-07-23T15: 59: 56Z

Přehlídka se zaměří na skupinu vigilantů, kteří skutečně hledají spravedlnost, když se pokoušejí hnát hrdiny k odpovědnosti. Očekávejte spoustu krvavého chaosu, agresivity a sexu v tom, co vypadá jako připravené (zamýšlená slovní hříčka), aby dodalo trochu stylu Zacka Snydera s neuctivostí Deadpool filmy. (V součtu to bude určitě NSFW ... nebo děcka.)

Série je výkonným producentem Setha Rogana ( Kazatel , Černé pondělí , Budoucí muž ) a Kripke a hraje Karl Urban (z Star Trek a Pán prstenů franšízy), Jack Quaid ( Hladové hry ), Jennifer Esposito ( Pád , Stále vím, co jsi dělal minulé léto ), Antony Starr ( Banshee , Americká gotika ), Erin Moriarty ( Kapitán Fantastický ), Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford ( Drbna ), Tomer Capon, Karen Fukuhara a Elisabeth Shue ( Dobrodružství při hlídání dětí , Hamlet 2 ).

Překvapivý přírůstek do obsazení, Simon Pegg ( Soumrak mrtvých , Hot Fuzz ) bude hrát otce Wee Hughieho Campbella (hraje ho Quaid), kývnutí na skutečnost, že Pegg byl vizuální inspirace pro Hughieho v komiksu. Kluci také označuje Peggovo setkání s Urbanem; ti dva dříve společně pracovali na Star Trek franšíza.

Pro ty, kteří trpí únavou superhrdinů, Kluci je schopen zvrátit normu začarovanou satirou, jejímž cílem je pobavit dospělé s náladou na krvavou, nadpřirozenou válku.

Streamujte „The Boys“ právě teď


Populární Problémy

Reflexy jsou svalové reakce vyvolané nervovým signálem na vnější podněty. Pokud například spatříte baseball, který letí k vaší hlavě, váš mozek vyšle do vaší ruky signál, aby míč zablokoval, než do vás může zasáhnout. Mít dobré reflexy ...

Maria Sharapova ve věku 17 let dokonce nerozbije první 2 v seznamu !.

Michigan State a Tulsa se v pátek večer setkávají na otvíráku sezóny školního fotbalu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Kristyna Plíšková ukázala krok příliš daleko pro Svetlanu Kuzněcovovou, protože Češka dosáhla na poslední čtyři z Ladies Open Lugano.

V roce 2009 Roger Federer konečně vyhrál nepolapitelný titul French Open, aby dokončil svůj kariérní grandslam.

Noc v kasinu je perfektní příležitostí, jak se obléknout a užít si skvělé chvíle se svými blízkými! Je to zábavný a elegantní způsob, jak strávit noc venku, ale ujistěte se, že jste pro tuto příležitost správně oblečeni. Vědět, co očekávat a jak ...