Jak sledovat online hru Seahawks vs Raiders Preseason

Předsezonní hodinky Raiders Seahawks

Getty Quarterback Marcus Mariota uvidí v předsezóně pořádnou akci pro Las Vegas Raiders.Las Vegas Raiders budou 14. srpna hostit Seattle Seahawks na Allegiant Stadium.Hra (čas zahájení 9:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Raiders, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím FuboTV Seattle, WA (Fox KCPQ-13), Las Vegas, NV (Fox KVVU-5), Portland, OR (Fox KPTV-12), Reno, NV (KNSN-21), Spokane, WA (Fox WOOD-28), Yakima, WA (Fox KCYU-41), Salt Lake City, UT (ABC KTVX-4) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který FuboTV nese na vašem trhuMůžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Seahawks vs Raiders naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.
AT&T TV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím televize AT&T Seattle, WA (Fox KCPQ-13), Las Vegas, NV (Fox KVVU-5), Portland, OR (Fox KPTV-12), Reno, NV (KNSN-21), Spokane, WA (Fox WOOD-28), Yakima, WA (Fox KCYU-41), Salt Lake City, UT (ABC KTVX-4) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který AT&T TV je na vašem trhu

jednoduchá pravidla raketbalu

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, v aplikaci AT&T TV můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs Raiders , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím Hulu Seattle, WA (Fox KCPQ-13), Las Vegas, NV (Fox KVVU-5), Portland, OR (Fox KPTV-12), Reno, NV (KNSN-21), Spokane, WA (Fox WOOD-28), Yakima, WA (Fox KCYU-41), Salt Lake City, UT (ABC KTVX-4) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který Hulu se objevuje na vašem trhu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a více než 60 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Seahawks vs Raiders naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


NFL Game Pass

Poznámka : Hru můžete sledovat prostřednictvím NFL Game Pass, pokud žijete mimo trhy Seahawks a Raiders (v USA)

Živě můžete sledovat každou předsezónní hru NFL mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs Raiders v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Poznámka : Pokud žijete v Kanadě, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs Raiders v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled předsezónní hry Seahawks vs Raiders

Obránce Seattlu Russell Wilson uvidí velmi omezený čas, pokud vůbec bude hrát, takže Geno Smith v tomto ohledu převáží většinu záskoků druhého týmu.

tenisové sukně plisované

Jeden hráč, který bude sledovat Seahawks, bude nováčkovský přijímač D’Wayne Eskridge. Zranění prstu na noze udrželo talentovaného na seznamu fyzicky neschopných (PUP) na zahájení výcvikového tábora a teprve nedávno se vrátil do akce s pozitivními výsledky.

Měl opět opravdu dobrý den, hlavní trenére Řekl tento týden Pete Carroll. Byl to pátý den v řadě, kdy bez problémů běžel a kondičně cvičil. To je opravdu dobré znamení. Snažíme se zajistit - protože nebyl schopen běžet podmíněně přes offseason, jak bychom chtěli - snažíme se zajistit, aby byl v dobré kondici, takže jakmile se vrátí sem, bude se moci udržet. Je to všechno velmi pozitivní a jde správným směrem.

Carroll také poznamenal, že ani pravý zápas Cedric Ogbuehi, ani startovní centr Ethan Pocic nebudou hrát za Seattle, takže Smith a třetí strunný QB Alex McGough se mohou na útěku dost ocitnout.

Na druhé straně bude útočná linie velkým ohniskem také pro Jon Gruden a Raiders.

Chceme trochu vidět, jak hraje naše správné řešení (Alex Leatherwood). Chceme, aby naše nové centrum (Andre James) trochu hrálo, Řekl tento týden Gruden. Máme několik mladých hráčů, kteří soutěží o zaměstnání, která potřebují hodně hrát, takže se na ně podíváme. Pár veteránů nebude hrát, ale uvidíte naši volbu draftu v prvním kole a uvidíte naše mladé centrum.

Když vezmeme v úvahu otazníky na o-line, uvidíme-li začínajícího quarterbacka Dereka Carra více než sérii, bude to překvapení. Záložní Marcus Marita tedy pravděpodobně uvidí před domácím publikem slušné množství akcí.

Vzhledem k omezení COVID-19 v minulé sezóně bude tato hra prvním zápasem Raiders s fanoušky na stadionu Allegiant. Naskočí vám husí kůže, Řekl Gruden o návratu fanoušků na tribunu. Vzrušuje vás to. Nemyslím si, že uvidíte spoustu hráčů hrát bohužel kvůli realitě toho, co to je. Toto je exhibiční hra. Ale spojit se s našimi fanoušky a zahájit fotbalovou sezónu oficiálně v Las Vegas je něco, z čeho jsme opravdu nadšení a na co jsme opravdu pyšní.


Populární Problémy

Všechny hlavní body z losování mužů na Australian Open 2015.

Zde je návod, jak můžete sledovat novou reality show Fox „Labor of Love“ online. Seriál má premiéru ve čtvrtek 21. května ve 21 hodin. ET.

Ležící póza, také nazývaná mrtvý holub, oko jehly nebo navlékání jehly, je jógová pozice vhodná pro začátečníky. Póza pomáhá natáhnout hamstringy a čtyřkolky a také vám umožní otevřít ...

Serena postupuje do čtvrtého kola Australian Open

„This Is Us“ je dnes večer zpět se zcela novou epizodou. Zjistěte, jak sledovat show online bez kabelu, prostřednictvím živého přenosu, zde.

Klasika US Open: Patrick Rafter vs Pete Sampras, semifinále US Open 1998