Přímý přenos Ravens vs Steelers: Jak se dívat online zdarma

John Harbaugh

Getty John Harbaugh během hry s Havrany.Ve hře, která již byla několikrát přeplánována, zamíří Baltimore Ravens (6-4) do Heinz Field, kde se ve středu utká s neporaženým Pittsburgh Steelers (10-0).Utkání začíná v 15:40. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, podívejte se na bezplatný online přenos ze hry:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Ravens vs Steelers sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.kde nosit ortézu na tenisový loket

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.
Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Ravens vs Steelers sledovat živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Ravens vs Steelers sledovat živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Ravens vs Steelers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Ravens vs Steelers Preview

Po tom, co se zdálo jako smršť vzestupů a pádů, se tato hra konečně odehraje. Havrani měli v úterý na seznamu rezerv/COVID-19 přes tucet hráčů, včetně zadáka Lamara Jacksona. Oceláři mají na seznamu COVID-19 také několik hráčů: Stephon Tuitt a běžící James Conner patří mezi čtyři hráče, kteří ve středu nebudou hrát.

Havrani se v současné době snaží zastavit krvácení po dvouhře smyku a hrají pravděpodobně nejlepší tým ve fotbale, takže úkol je vysoký. Všechny čtyři ztráty Baltimoru přišly v jeho posledních šesti zápasech, včetně prohry se stejnými Steelers 1. listopadu. Havrani, kteří jsou momentálně venku a hledají místo v play -off, nutně potřebují vyhrát, pokud ne chcete v talentované konferenci zmizet v pozadí. Když byl Jackson venku, Baltimore se obrátil na Roberta Griffina III., Aby uskutečnil svůj druhý start za tým ve dvou sezónách.

Hlavní trenér Steelers Mike Tomlin ví, že jeho skupina nastoupí proti týmu, který zoufale potřebuje vyhrát, ale řekl, že tento týden je připraven na vše, co Ravens přinesou. Také jsme zoufalí, řekl Tomlin Oficiální web Steelers . Všichni se zoufale snažíme vyhrát tento týden. Představuji si, že nás vidí stejným způsobem, nebo bych si představoval, že by bylo na nich, aby tak učinili. To je náš postoj každý týden. Respektujeme každého a míru zoufalství a naléhavosti, kterou každý má, když vstoupíme na stadion připraveni se s ním vyrovnat.

Smutná zpráva o (pozitivních testech), těsný konec Řekl Mark Andrews poté, co se objevily první zprávy o pozitivních testech. Je to šílené období, ve kterém žijeme. Ale to tak nějak souvisí s letošním rokem. Budou se vám házet věci a vy se musíte umět přizpůsobit. V tomto týmu máme spoustu skvělých hráčů. Podíváte se na Guse (Edwards), Justice (Hill), ti dva kluci jsou neuvěřitelní sportovci, neuvěřitelní hráči. Budou dělat svou práci v pohodě, držet pochodeň a dělat svou věc. Žádné starosti.

S vyčerpaným týmem bude pro Baltimore těžší než kdy jindy sundat Steelers, ale tento tým Ravens nikdy nemůžete spočítat. Baltimore je aktuálně na 24. místě v NFL v celkovém útoku - daleko od roku 2019, kdy skončili druzí v lize - ale Ravens dávají 26,8 bodů na zápas a vždy mají potenciál být výbušný - i když to je Jackson, který vede.

Oceláři mají nejsložitější obrana ve fotbale , a Havrani mohli použít všechny zbraně, které mohli získat. Být bez jejich volajícího signálu a vládnoucí MVP bude pro Harbaugha a společnost zásadním handicapem. Přesto bude zajímavé sledovat, jak Baltimore zvládne všechny své absence proti nejlepším v lize.


Populární Problémy

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v prosinci? Hulu vydá osm filmů Pátek 13., mezi několika komiksovými filmy, horory a dalšími.

Tenisové míčky lze využít nejen k hraní her. Když jsou rozřezány, můžete je posunout na nohy nábytku nebo chodítka, abyste chránili své podlahy a snáze je přemisťovali. Pokud snížíte tenisový míček na polovinu, můžete použít ...

Široce považovaný za dva nejlepší týmy v zemi, vévoda a virginské náměstí v sobotu večer v Charlottesville. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Po šokující prohře při zahájení olympiády čeká americký ženský fotbalový tým zásadní test proti Novému Zélandu. Takto můžete sledovat živý přenos.

Jak malovat boty. Pomocí barvy můžete oživit pár starých bot nebo oživit originální design. Kožená barva, barva ve spreji, akrylová barva a dokonce i značkovače jsou všechny možné možnosti v závislosti na typu obuvi. Plán...