Jak streamovat „Liv a Maddie“: Váš konečný průvodce prohlížením

DisneyV této rodinné komedii od tvůrců Johna D. Becka a Rona Harta je Maddie Rooney (Dove Cameron) výjimečnou studentkou a basketbalistkou, která si konečně získává popularitu, po které vždy toužila - dokud se její identické dvojče Liv (Dove Cameron) nevrátí domů Hollywood po čtyřletém působení v hlavní roli v televizním seriálu Zpívej nahlas! být se svou sestrou, rodiči Karen (Kali Rocha) a Pete (Benjamin King) a mladšími bratry Joey (Joey Bragg) a Parker (Tenzing Norgay Trainor).Streamujte Liv a Maddie zde

Přehlídka má 80 epizod ve čtyřech sezónách od července 2013 do března 2017 a vezme rodinu ze shledání, když bylo dívkám 15 let do roku poté, co dokončily střední školu - mnoha dospíváním a sbližováním. Podívejte se na zábavnou rodinnou komedii Liv a Maddie online a v tomto čtěte dále Liv a Maddie průvodce streamováním, kde se dozvíte o obsazení, speciálních hostujících hvězdách, nejlepších epizodách, o tom, jak objednat Disney Plus, aby sledovala každou epizodu, a další.

Zde je návod, jak se dívat Liv a Maddie streamování online:Jak streamovat „Liv a Maddie“ - exkluzivně na Disney+

Liv a Maddie je jedním z klasických originálních pořadů Disney Channel, které budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Liv a Maddie a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Liv a Maddie
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Streamujte Liv a Maddie zde


„Liv a Maddie“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: 7/2013 až 3/2017
Tvůrci: John D. Beck a Ron Hart
V hlavních rolích:
Dove Cameron, Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor, Kali Rocha, Benjamin King
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Maddie Rooney je výjimečná studentka a basketbalistka, která si konečně získává na popularitě, po které vždy toužila - dokud její identické dvojče Liv nezabalí svůj úspěšný televizní pořad na střední školu.


Plot „Liv a Maddie“

Maddie Rooney je výjimečná studentka a basketbalistka, která si konečně získává popularitu, po které vždy toužila. Její identické dvojče Liv je v Hollywoodu poslední čtyři roky a pracuje na svém úspěšném televizním seriálu, Zpívej nahlas! Matka Karen je středoškolská psycholožka a otec Pete trénuje středoškolský basketbalový tým Maddie. Bratr Joey je nepříjemný mladík jen o rok mladší než dvojčata a dítě rodiny Parker je doplněk k tvorbě neplechy. Když se Liv po ukončení poslední sezóny své show vrátí na střední školu Ridgewood ve svém rodném městě ve Wisconsinu, musí se celá rodina přizpůsobit jejímu návratu.

V pohybu přímo z The Rodičovská past (1961), hvězda Dove Cameron hraje obě identická dvojčata, Liv a Maddie-první dívčí herečku a druhou akademickou divošku. Přehlídka také obsahuje momenty podobné televizní realitě, kdy postavy mluví přímo k publiku o tom, co se v epizodě děje.

Poslední sezóna se koná v Malibu v Kalifornii poté, co se Rooneyho dům zhroutí a většina rodiny se přestěhuje ke Karenině sestře, zatímco Maddie míří na vysokou školu do Los Angeles.


Kolik sezón „Liv a Maddie“ existuje?

Liv a Maddie běžel čtyři sezóny, od července 2013 do března 2017. Sezóna 1 měla premiéru 19. července 2013 a měla 21 epizod, které skončily 27. července 2014. Série 2 běžel od 21. září 2014 do 23. srpna 2015, s 24 epizodami. Jen o tři týdny později, Sezóna 3 odstartoval 13. září 2015 a odehrál 20 epizod do 19. června 2016. The čtvrtá a poslední sezóna , Liv a Maddie: Cali Style uvedena na trh 23. září 2016 a ukončena o 15 epizod později 24. března 2017. Všechna roční období získávala trvale vysoké hodnocení diváků na IMDb . Zde je to, co potřebujete vědět o každé sezóně:

1. sezóna „Liv a Maddie“

21 epizod | Červenec 2013 - červenec 2014

živé přenosy canelo vs jacobs

v Sezóna 1 Teen TV televizní hvězda Liv Rooney (Dove Cameron) se vrací domů z Hollywoodu do Wisconsinu, kde se její identické dvojče Maddie (také Dove Cameron) prosazuje jako působivá studentka a basketbalistka a získává na popularitě mezi svými vrstevníky. Setkáváme se s jejich rodiči, Karen (Kali Rocha) a Pete (Benjamin King) a jejich mladšími bratry Joey (Joey Bragg) a Parker (Tenzing Norgay Trainor). Představili jsme se také základním přátelům Lucii (Luana Pires), Willow (Jessica Marie Garcia), Maddieho milostnému zájmu Diggie (Ryan McCartan), Artie Smalls (Jimmy Bellinger) a Johnny Nimbus (Kurt Long). V sezóně se představí speciální hostující hvězdy Larry Miller, Dwight Howard, Laura Marano, Kel Mitchell, Garry Marshall a Marla Maples a písně On Top of the World, Froyo YOLO a Count Me In.

2. sezóna „Liv a Maddie“

24 epizod | Září 2014 - srpen 2015

Tak jako Série 2 začíná, Maddie se zotavuje ze zranění kolena a Liv se snaží vyrovnat svůj život doma ve Wisconsinu se svou pokračující hereckou kariérou. Maddie a Diggie oslaví své výročí a později se rozejdou, Liv se pokusí postavit Willow s Joeyem a Rooneys se setkají se sousedem Holdenem Dippledorfem (Jordan Fisher), kterého Liv téměř políbí. Sezóna obsahuje písně You, Me and the Beat, What a Girl Is, True Love, Say Hey, As Long as I Have You a speciální hostující hvězdy Kevin James, Piper Curda, Andy Grammer a Cameron Boyce.

3. sezóna „Liv a Maddie“

20 epizod | Září 2015 - červen 2016

Maddie a Diggie se rozhodnou rozejít, aby si Diggie mohla v Austrálii plnit své sny. Liv získává roli v novém televizním pořadu, který může natáčet ve Wisconsinu, a Holden se objeví na konkurz na její milostný zájem, než se konečně stanou párem. Livina představitelka Josh (Lucas Adams) je do Maddie zamilovaná a ona mu začne propadat. Do konce sezóny Liv a Maddie končí střední školu a jsou rozpolceni mezi setkáním spolu nebo hledáním příležitostí jinde. Díky tunelům pod domem od Joeyho a Parkera Sezóna 3 končí tím, že se Rooneysův dům zhroutí a rodina se přestěhovala do Kalifornie, aby žila s tetou Denou. Mezi speciální hostující hvězdy patří Kristen Bell jako sama v epizodě, kde ona a Liv vyzývají média, aby se zeptala na více než oblečení ženských celebrit, Brandon Crawford, Erik Estrada a Patty Duke jako babička Janice.

cestovní tenisky

Řada 4 „Liv and Maddie“: Styl Cali

15 epizod | Září 2016 - březen 2017

The finální sezóna z Liv a Maddie začíná tím, že se čtyři Rooneyho děti a jejich matka usídlí v Kalifornii s tetou Denou a její dcerou Ruby (Lauren Lindsey Donzis). Joey a Parker nyní soupeří o popularitu v nové škole. Liv si znovu zopakuje svoji hlavní roli Zazpívejte to nahlas! ve spin-offu, Zpívejte hlasitěji !! , a Ruby přistane v hlavní roli, zatímco Maddie tvrdě pracuje, aby uspěla na vysoké škole. V poslední epizodě je Karen nadšená, že stráví nadcházející léto společně jako rodina ve svém nově zrekonstruovaném domě ve Wisconsinu, než se všichni vydají každý svou cestou. Ale jejich oddělené způsoby přicházejí dříve, než se očekávalo, a série končí emocionálním shromážděním táborového ohně a akustickým provedením ústřední melodie Better in Stereo od Dove Camerona. Mezi speciální hostující hvězdy v sezóně 4 patří Jim Breuer, Mitch Rouse a Laura Bell Bundy.

Nejlepší epizody „Liv a Maddie“

Liv a Maddie Nejlepší epizody často obsahují speciální hostující hvězdy jako Cameron Boyce, Kristen Bell a Patty Duke. Mezi nejlépe hodnocené epizody patří Space-Werewolf-A-Rooney (sezóna 1, epizoda 21), Steal-A-Rooney (sezóna 1, epizoda 4), Voice-A-Rooney (sezóna 4, epizoda 14) a Sing It Live! !!-A-Rooney (sezóna 4, epizoda 13).

Zde je seznam těch nejlepších Liv a Maddie epizody:

1. sezóna, 20. epizoda: Song-A-Rooney

Když se z Livina nejnovějšího videoklipu Froyo YOLO stane něco víc než reklama na podporu prodeje mraženého jogurtu, napíše a přednese novou píseň Count Me In na základě básní z Maddieho deníku. Epizoda byla jmenována jedničkou z 80. série s hodnocením 8,53 hvězd v epizodě Ninja.

Season 2, Episode 17: Prom-A-Rooney

Cameron Boyce hostující hvězdy v této epizodě jako Rooneyho bratranec Craig, kterého Karen najala, aby vzala Maddie na ples. Věci se stanou divnými, když přijde a oznámí se jako iluzionista Krahgg Insidious. Je to jedna z nejlepších epizod, protože ... Cameron Boyce.

Season 3, Episode 8: Ask-Her-More-A-Rooney

Když se v mediálním rozhovoru ukáže, že jde spíše o její vzhled než o roli ženské superhrdinky, Liv najde spojence ve své přítelkyni Kristen Bell a požaduje jiný rozhovor. Sedmnáct řekl, že se epizoda dotýká těchto subtilnějších a zakořeněných forem sexismu, které na nás působí, ale jsou hůře vidět, a že Dove Cameron doufá, že epizoda pomůže dívkám uvědomit si, kolik subtilních forem sexismu dnes stále převládá.

Season 4, Episode 15: End-A-Rooney

V poslední epizodě seriálu je Karen nadšená, že stráví nadcházející léto společně jako rodina v nově zrekonstruovaném domě ve Wisconsinu, než se všichni vydají každý svou cestou. Ale jejich oddělené způsoby přicházejí dříve, než se očekávalo, a série končí emocionálním shromážděním táborového ohně a akustickým provedením ústřední melodie Better in Stereo od Dove Camerona. Týden zábavy řekl, že epizoda určitě rozproudí vodní dílo.

Obsazení filmu „Liv a Maddie“

Obsazení Liv a Maddie, které zahrnuje Tenzing Traino jako Parker, Joey Bragg jako Joey, Dove Cameron jako Liv a Maddie, Kali Rocha jako Karen a Benjamin King jako Pete.

Liv a Maddie byla první velkou rolí pro herečku Dove Cameron a zahrnovala vtipné a milé vedlejší role. Zde je několik hlavních hráčů.

Dove Cameron jako Liv Rooney / Maddie Rooney

Dove Cameron vypadá jako Liv i Maddie - identická dvojčata, která nemohla být odlišnější, ale naučit se být nejlepšími přáteli. Cameron hrál Mal v Disneyho úspěšných televizních filmech Potomci (2015), Potomci 2 (2017) a Potomci 3 (2019) a v animovaném seriálu Potomci: Wicked World (2015-2017). Herečka je také známá svou rolí v televizním filmu Lak na vlasy živě!

Joey Bragg jako Joey Rooney

Joey Rooney je nešikovný bratr dvojčat, jen o rok mladší než Liv a Maddie. Bragg se objevil jako Joey Rooney v 2014 epizodě hitové série Disney Jessie a je známý pro své role v Divoká jízda Mark & ​​Russell (2015), Wet Hot American Summer: O deset let později (2017) a Otec roku (2018).

Tenzing Norgay Trainor jako Parker Rooney

Parker je zlomyslné doplnění a nejmladší dítě Rooney. Trainor se objevil jako Parker Rooney v hitové sérii Disney Jessie v roce 2014. Vyjádřil Buddhu Super kamarádi (2013) a Jin in Odporný (2019) a je známý svou rolí v krátkém roce 2019 Bezradný.

Kali Rocha jako Karen Rooney

Matka Liv, Maddie, Joey a Parkera, Karen Rooney je středoškolská psycholožka, která se později stane zástupkyní ředitele. Rocha je známá pro její role v televizním seriálu Muž s plánem (2016-2019), Sherri (2009), Chirurgové (2006-2007) a Buffy, přemožitelka upírů (2000-2002) a filmy včetně Kelímek (devatenáctset devadesát šest), Setkat se s rodiči (2000), Bílý oleandr (2002), Bohové a generálové (2003) a Seznamte se s Fockers (2004).

Benjamin King jako Pete Rooney

Pete Rooney je otcem Liv, Maddie, Joey a Parkera a trenérů Maddieho středoškolského basketbalového týmu. Objevuje se pouze v 65 z 80 epizod seriálu; chybí čtvrtou a poslední sezónu poté, co přijal a práce koučování vysokoškolského basketbalu ve Wisconsinu, když se zbytek rodiny přestěhuje do Kalifornie. Král také jednal v Smrtící zbraň 4 (1998), televizní film Zachraňuji Jessicu Lynchovou (2003) a epizody mnoha populárních televizních seriálů. Objevil se také v jedné epizodě z roku 1991 Zachráněn zvonem .


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Liv a Maddie“?

Liv a Maddie měli během čtyř sezón svůj podíl na hostujících hvězdách, včetně oblíbených Disney jako Cameron Boyce, Kristen Bell a Laura Marano. Diváci mohou také mimo jiné poznat vystoupení herce Larryho Millera, hvězdy NBA Dwighta Howarda, herečky Marly Maples, herce Kel Mitchella a herce Erika Estrady.

Zde je seznam nejdůležitějších Liv a Maddie hostující hvězdy:

Cameron Boyce jako Craig / Krahgg

Craig se objeví v epizodě Season 2 Prom-A-Rooney jako strašidelný bratranec rodiny, který opravdu umí kouzlit a říká si Krahgg Insidious. Boyce se objevil jako Carlos ve všech třech Disney Potomci filmy (2015, 2017 a 2019) a animované seriály (2015-2017). Byl milován v rolích v Disney show Jessie (2011-2015) a jako hlas Jakea v Jake a piráti z Země Nezemě (2012-2015). Boyce zemřel na epileptický záchvat ve věku 20 let v roce 2019, těsně před premiérou Potomci 3 .

Kristen Bell jako sama

Bell se objeví v Ask-Her-More-A-Rooney, epizodě Season 3, kterou někteří považují za jednu z nejdůležitějších epizod seriálu. V něm Bell a Liv požadují reportéry, aby se zeptali ženských celebrit nejen na jejich oblečení. Bell je nejlépe známá pro svou oceněnou roli Anny v Disney’s Zamrzlý (2013). Její více než dvě desetiletí herecká kariéra zahrnuje titulní roli v úspěšném televizním dramatu Drbna (2007-2012), dospělé komedie Zapomněla jsem Sarah Marshallovou (2008) a Špatné maminky (2016), televizní seriál záhadné vraždy Veronica Mars (2004-2019) a jeho film z roku 2014, Dobré místo (2016-2020) a Zootopie (2016).

Patty Dukeová jako babička Janice

Patty Duke hostovala jako babička Rooneys v epizodě Babička-A-Rooney z 3. sezóny. Duke hrál původní dvojrolové postavy Patty a Cathy Laneové v televizním seriálu 1963 až 1966 Přehlídka Patty Duke . Její více než 60letá herecká kariéra zahrnuje 140 filmových a televizních kreditů.

Kevin James jako pan Clodfelter

James se objeví v epizodě Season 2 Cook-A-Rooney jako učitel domácí ekonomiky Maddie. James je nejlépe známý jako Doug Heffernan v televizním sitcomu Král královen (1998-2007). Také vyjádřil Frankensteina v Transylvánský hotel filmy (2012, 2015 a 2018). Andy Fickman, který epizodu režíruje, také produkoval Jamesovu show Kevin může počkat (2016-2018).


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Liv a Maddie“?

John D. Beck a Ron Hart napsali a produkovali všech 80 epizod Liv a Maddie Spolu s výkonnými producenty Andy Fickman, Heather MacGillvray, Linda Mathious, John Peaslee, Betsy Sullenger a Sylvia Green a producenti Greg Hampson, Julie Tsutsui, Zach Clawson, Laura Lynn, Danielle Hoover a David Monahan. Mezi nejlepší autory epizod patří Danielle Hoover, David Monahan, David Tolentino a Sylvia Green.

Beck a Hart spolupracovali na psaní a produkci show, včetně Podle Jima (2002-2009) a Na parket (2010-2011). Původně počali Liv a Maddie jako show Kousky se zcela odlišnou zápletkou, která následovala po smíšené rodině. Po pilotní epizodě Kousky byl vyroben v roce 2012, společnost Disney se rozhodla změnit koncept tak, aby místo něj obsahovala identická dvojčata.

Zde je několik hlavních tvůrců pořadu:

John D. Beck : Spisovatel a výkonný producent „Liv a Maddie“

Beck je oceněný televizní spisovatel/producent známý svou prací na televizním seriálu Podle Jima (2002-2009), Na parket (2010-2011), Hughleyovi (1999-2002), Nesouvislý (2018), Rytířský oddíl (2018) a Fullerův dům (2018). Beck a Liv a Maddie spolutvůrce Ron Hart nejprve vyvinul show jako Kousky , do Brady Bunch -typ příběhu o smíšené rodině, než změníte koncept tak, aby obsahoval identická dvojčata.

Ron Hart : Spisovatel a výkonný producent „Liv a Maddie“

Hart spoluvytvořil Liv a Maddie s Johnem D. Beckem, jeho partnerem v televizních pořadech Hughleyovi (1999-2002), Podle Jima (2002-2009), Na parket (2010-2011), Nesouvislý (2018) a Rytířský oddíl (2018). Po natáčení pilota Kousky , spiknutí smíšené rodiny, které vedlo k vytvoření Liv a Maddie Beck a Hart spolupracovali s Disney na přepsání show jako příběhu identických dvojčat.

Danielle Hooverová : Spisovatel „Liv a Maddie“

Hoover je spoluautorem všech 80 epizod Liv a Maddie se spolutvůrci Johnem D. Beckem a Ronem Hartem. Je také známá jako spisovatelka a producentka televizního seriálu Nenasytný (2018) a Život v kusech (2019) a má 13 kreditů včetně televizního seriálu Znovu spustit show (2002) a televizní filmy Teenage Alien Avengers (1999), 100 dívek (2000), Domeček z karet (2001) a Ptáci z peří (2010).


Recenze „Liv a Maddie“ - Co řekli kritici

Paní Cameronová odvedla dobrou práci s mixem down-to-earth a diva a premisa dává spisovatelům spoustu příležitostí, The New York Times řekl. Zapojený ocenila způsob, jakým se tato série vrací k typickým Disney televizním klišé mladistvých hledajících slávu s postavou, která míří domů, nikoli do Hollywoodu a chce být znovu součástí své rodiny. Common Sense Media řekl, že přehlídka hodně prozkoumává, zvláště pokud jde o problémy dospívajících, ale díky tomu je pro děti bezstarostná volba. Týden zábavy řekl, že série byla ještě zábavnější, protože postavy občas prolomily čtvrtou zeď a promluvily přímo s diváky Disney Channel.

Kde se „Liv a Maddie“ řadí do televizního Panteonu

Entertainment Weekly s názvem Žij a Maddie číslo 24 25 nejlepších originálních sérií Disney Channel všech dob . Recenzenti na Ranker započítat sérii jako číslo 19 ze 105 na seznamu Nejlepší televizní kanály Disney Channel , s celkově příznivým hodnocením 65% s více než 11 600 hlasy.

breg popruh na tenisový loket

Trailer „Liv a Maddie“

Streamujte Liv a Maddie zde

Ústřední píseň „Liv a Maddie“

Dove Cameron provádí Liv a Maddie ústřední melodie, Better In Stereo, napsáno Paula Winger, Bardur Haberg, Oli Jogvansson a Molly Kaye. Existuje několik verzí písně, včetně verze ústřední melodie , do propagační hudební video vydáno v říjnu 2013 a hořkosladká akustická verze zaznamenal Cameron pro finále sezóny.

Drobnosti „Liv a Maddie“: 5 rychlých faktů

1. Jak to vůbec dělají?

Aby jedna dívka vypadala jako dvě dívky, ve skutečnosti to chce tři dívky, řekl Cameron TV Insider . Cameron je podporována dvěma tělesnými čtyřhry - Emmy Buckner a Shelby Wulfert, připsané jako Liv 2, respektive Maddie 2 - jak předvádí Liv na jedné straně obrazovky před nehybnou kamerou, poté mění make -up, vlasy a šatník na proveďte Maddie na druhé straně. Tento proces je do značné míry stejný jako ve dnech Rodičovská past (1961) a Přehlídka Patty Duke (1963-1966), podle tvůrců Johna D. Becka a Rona Harta.

2. Ano, Že Tenzing Norgay

Tenzing Norgay Trainor , který hraje Parkera Rooneyho, je vnukem Tenzing Norgay , slavný nepálský šerpský horolezec, který byl jedním z prvních dvou horolezců, spolu se sirem Edmundem Hillarym, známým na vrcholu Mount Everestu.

3. Cameron měl o Liv tajemství, o kterém nevěděli ani producenti

Udělala z Liv jižní tlapku , hrající roli jako levák celé série, aniž by si toho někdo všiml. Tvůrci seriálu John D. Beck a Ron Hart byli tak překvapeni, že spolu s redaktorem prošli epizody, aby potvrdili, co na sobě nevychytali.

4. Rooney dostal své příjmení od výkonného producenta, který miluje oceláře

Výkonná producentka Betsy Sullenger vyrostl v Pittsburghu, kde byla rodinná tradice sledovat, jak Steelers hrají fotbal. Postavila Rooneyho - jméno rodina, která vlastní Steelers —Jako příjmení pro rodinu na Liv a Maddie , a to se zaseklo.

5. Dove Cameron vyhrál denní Emmy a byl nominován za Pět dalších cen pro Liv a Maddie

Cameron obdržel Cenu Emmy za den 2018 za mimořádný výkon v dětském, předškolním nebo vzdělávacím a informačním programu. Byla také nominována na Kids’s Choice Awards v letech 2016 a 2017 a Teen Choice Awards v letech 2014, 2015 a 2016.

Streamujte Liv a Maddie zde


Populární Problémy

Serena Williamsová bude mít nyní šanci vyhrát 14. major poté, co porazila Wozniackého v semifinále US Open 2011.

Světová jednička Novak Djokovič zahájil přípravu na antukovou sezónu v Monte Carlu, což je jeho další naplánovaná akce na turné.

Jak nosit džínové šaty. Džínové šaty jsou jedním z těch klasických šatních šatů, které nikdy nevyjdou z módy - a má to dobrý důvod. Je to jeden z nejvšestrannějších kousků, které můžete mít ve skříni, protože ...