Živý stream Canelo vs Jacobs: Jak se dívat online

GettyMůžete se zaregistrovat do DAZN a sledovat Canelo vs Jacobs právě zde . Více informací naleznete níže


Šampióni v boxu Canelo Alvarez a Daniel Jacobs budou v sobotu bojovat o různé tituly střední váhy v T-Mobile Aréně v nevadském ráji.Start hlavní karty je naplánován na 21:00. ET a Canelo vs Jacobs se očekává kolem 23:30. ET. V USA to nebude v televizi nebo PPV, ale přímý přenos Canelo vs Jacobs můžete sledovat výhradně na DAZN , který má dvě různé možnosti registrace.

Právě zde můžete zahájit měsíční předplatné DAZN za 19,99 $ . Je automaticky obnovován za tuto cenu každý měsíc, ale můžete jej kdykoli zrušit.

Nebo zde můžete zahájit roční předplatné za 99,99 $ . Je zřejmé, že pokud plánujete udržet DAZN dlouhodobě, je to mnohem lepší hodnota a lepší dlouhodobá investice (zejména s Golovkinem a Joshuou, kteří nyní bojují výhradně na DAZN), protože vychází na přibližně 8,33 $ za měsíc.Jakmile se zaregistrujete do DAZN, můžete celou kartu Canelo vs Jacobs sledovat živě na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .

A pokud se nemůžete dívat naživo, budete moci sledovat boj na vyžádání také prostřednictvím DAZN.


Náhled Canelo vs Jacobs

Po pozoruhodně srdečných několika týdnech mezi bojovníky jiskřily konečně, když Canelo (51-1-2, 35 KO) a Jacobs (35-2, 29 KO) šli během pátečního večerního vážení čelem k čele. Canelo se strčil dovnitř, než oba bojovníky zadržely jejich tábory.Vidím strach, a to byl právě strach, co udělal, řekl Canelo poté podle překladače Opatrovník . Pro mě a mé lidi, můj tým a pro mé fanoušky je velmi důležité [vyhrát]. Je to výzva, kterou máme, ale jsem na ni připraven a vyhrajeme.

Ach jo, oba bojovníci také dosáhli váhy - Canelo na 159,5 liber a Jacobs na 160.

Emoce letí vysoko. Nikdy jsem neustoupil před výzvou svého života, řekl Jacobs podle The Guardian. Jsem z Brownsville [v Brooklynu, New York]. Nikdy jsem to neudělal a nikdy nebudu. Poslouchej, tohle je životní příležitost. Cítím se, jako bych byl nejlepší střední váhou na světě, a ten hajzl tam, on to dostane. ... Udělejme tuto sobotu večer! Doba! Narazil do mě tou velkou zadečkovou hlavou, je čas nasadit si.

Na řadě jsou tituly WBC, WBA a lineal ve vlastnictví Canelo a titul IBF ve vlastnictví Jacobse.

Canelo Alvarez jsem nikdy předtím neviděl takhle reagovat. Bylo to překvapivé, řekl Jacobsův promotér Eddie Hearn Sky Sports . Myslím, že to oba podnítili, abych k tobě byl upřímný, ale překvapilo mě, že se Canelo dokonce chtěl takhle angažovat. Trochu jste to viděli v [zápase Gennadije Golovkina], ale tohle vypadalo jako ohnivější Canelo Alvarez.

Nevím, jestli je to dobrá zpráva nebo špatná zpráva pro Dannyho Jacobse, ale rozhodně chrastí. Zda to zvyšuje jeho výkon nebo ho znervózňuje, nevím, ale je to příjemné zvrat a příjemná výhoda tohoto velmi důležitého boje zítra večer.

Začátkem týdne, řekl Jacobs Fight Hub TV očekával, že vyhraje knockout: Stále si to představuji, absolutně. A myslím, že je to silná možnost. Myslím tím, že víte, že když mi ublíží chlap, vím, jak ho odtamtud dostat. Můj záznam hovoří sám za sebe, takže vím, jak tam vstoupit a dokončit práci. Ale Canelo Alvarez si zaslouží respekt, protože je šampion a jeho ofenzivní nápor je přes střechu. Vždycky jsem to přiznal, ale také si myslím, že jsem lepší bojovník a té noci mohu být lepší, pokud použiji své nejlepší vlastnosti. Nechystám se tam hledat knockout, podívejte se, v čem je rozdíl.


Populární Problémy

Jak vytvořit mapu pokladu pirátů pro děti. Zakopaný poklad, pirátské lodě, „X“ označuje místo - mapy pokladů s pirátskou tematikou jsou plné zábavy! Autenticky vypadající mapu můžete vytvořit z materiálů z domova, zasadit pirátský poklad na ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rockets vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v Houstonu, Oklahoma City nebo mimo trh.

Vyvrtnutí je poranění vazů, které obklopují klouby. Vazy jsou tuhé vláknité pásy, které spojují dvě kosti přes klouby. Jsou velmi silné a stabilizují klouby při pohybech a sportovních aktivitách. Existují čtyři vazy ...

Jak přežít raketoplán. Pokud nejste atletický atlet nebo běžec na lyžích, myšlenka na kyvadlový běh pravděpodobně není příliš atraktivní. Vlastně, i když jste závodní běžec, nemusí se zdát, že ...

Vstup do roku 2019 s novým hlavním trenérem a novým QB, Ohio State má stále národní naděje na titul. Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas státu Ohio bez kabelu.

Jeden z nejcennějších tenisových turnajů, který sdružuje nejlepší světové hráče mužského a ženského pohlaví, čelí vyhynutí.