Jak sledovat film „This was the XFL“ 30 za 30 online

vince mcmahon xfl

Getty Vince McMahon na snímku během první éry XFL v roce 2000.Zpět před současnou iterací, která se vrátila k roštu v roce 2020, byl XFL jednoroční podnik, který se spustil a velkolepě selhal. ESPN Filmy 30 za 30 Tohle byl XFL pokrývá krátký vzestup a pád ligy podporované Dickem Ebersolem a Vince McMahonem.Jak se dívat na film „This Was the XFL“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Tohle byl XFL , lze sledovat s předplatným ESPN+.Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulupádlo stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Tohle byl XFL na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled „This was the XFL“ 30 for 30

XFL měl na svědomí prezident NBC Sports Dick Ebersol a wrestlingový magnát Vince McMahon. Pro Ebersol to mělo zaplnit prázdnotu pro NBC poté, co ztratil práva na NFL. Pro McMahona prostě rád předvedl dobrou show.

Zde je úplné shrnutí filmu podle IMBD: Odvážná výzva, nebojácný experiment a nakonec velkolepé selhání. V roce 2001 zahájili tito sportovní zábavy Ebersol a McMahon XFL. Bylo to sotva poprvé, kdy se liga pokusila soutěžit s NFL, ale drzá drzost nabídky v kombinaci s osobnostmi a charismatem Ebersola a McMahona a marketingových monster jejich příslušných společností - NBC a WWE - zachytila ​​titulky a pocit nepopiratelného očekávání, co přijde. This Was the XFL spojuje obsazení postav počínaje radami General Electric až po cvičná pole v Las Vegas. Je to příběh - ano - všechno, co se pokazilo, ale také to, jak XFL nakonec ovlivnil způsob profesionálního týmu dnes se vysílají sporty.A v centru dění-desetiletí dlouhé přátelství mezi jedním z nejvýznamnějších vedoucích pracovníků televize v historii médií a jedinečným zástupcem WWE. Tento film se bude zabývat tím, jak Ebersol a McMahon uvedli XFL do života a proč ho museli nechat být.Zajímavé je, že dokument režíruje Charlie Ebersol, který by se stal generálním ředitelem Aliance amerického fotbalu-další začínající fotbalové ligy, která v roce 2019 shořela v plamenech.

Moje vzpomínka na XFL byla, jak zábavné to bylo a jak bláznivý a jak mimo tento svět byl celý zážitek, řekl Charlie Ebersol pro Bleacher Report. Věděl jsem, že [natáčení filmu] bude šílené. Ale pak ta druhá strana ... rozhovor s mým otcem a Vincem - můj táta je doslova můj otec a Vince pro mě otcovská postava - byl naprosto děsivý.

Liga představovala spoustu triků ve stylu wrestlingu, včetně hráčů, kteří si mohli na dresy dávat přezdívky. To zahrnovalo jména jako: Death Blow, Dirty Durden a He Hate Me. A upřímně řečeno, liga se zdála více zajímat o oblečení roztleskávaček než o značku fotbalu na hřišti.

14 palcové tenisové sukně

Někdejší prezident NBC Sports Ken Schanzer mohl ve filmu shrnout selhání ligy nejlépe.

Všechno se to vrací k úspěchu naší propagace a neúspěchu naší popravy, řekl Schanzer. To prostě nemůžete.

Liga přilákala 14 milionů diváků na svůj primetime otvírák v roce 2001, ale to by nevydrželo. Novinka se vytratila a lidi to nezajímalo.

vše, co potřebujete vědět o tenisu

Pro XFL, pro všechno, co bylo řečeno o tom, že ve skutečnosti plně nerozuměli tomu, o co se snažili, Vince jasně viděl, že je potřeba, aby někdo přišel a nabídl typ fotbalu, který více připomínal starý způsob a méně korporátně vedený, řekl Ebersol. A myslím, že ta počáteční čísla prvního víkendu potvrdila, že teze vyšla. Myslím, že jeho důvěra není na místě.

Poté, co dokumentární film debutoval, XFL dosáhl triumfálního návratu v roce 2020, mínus mnoho věcí, díky nimž to při první iteraci vypadalo bizarně. McMahon se však rozhodl název své bývalé ligy stále ponechat.

Zcela upřímně jsem se podíval na řadu věcí, ale nic nerezonovalo jako XFL. Existuje jen tolik věcí, které mají na konci „FL“ a ty jsou již převzaty. Ale nebudeme mít mnoho z toho, co měl XFL, včetně roztleskávaček, kteří už ve skutečnosti nejsou součástí hry. Diváci chtějí zábavu s fotbalem, a to je to, co jim dáme.

McMahon údajně do ligy napumpoval kolem 400 milionů svých vlastních peněz.

Chtěl jsem to udělat ode dne, kdy jsme toho druhého zastavili, řekl McMahon v exkluzivním rozhovoru pro ESPN. Šance to udělat bez partnerů, které jsem striktně financoval mnou, což by mi umožnilo podívat se do zrcadla a říci: „Ty jsi byl ten, kdo to pokazil“ nebo „Udělali jste z této věci úspěch“.

McMahon ustoupil z centra pozornosti a místo toho najal zkušeného manažera NCAA Olivera Lucka, aby byl komisařem.

Fanouškům to poskytlo nefiltrovaný přístup ke hře během opakovaných recenzí, postranních rozhovorů a dalších vhledů. XFL také přijal trh s hazardními hrami, což je něco, co NFL nabírá poměrně pomalu. Liga zaznamenala v prvním týdnu solidní hodnocení a dokázala vydržet, než byla sezóna zrušena kvůli obavám z koronaviru. Přestože byl XFL zkrácen, oznámil, že plánuje návrat na rok 2021. Bylo tam spousta talentů, kterých se dalo obejít, a mnoho hráčů XFL nakonec přistálo v NFL.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici i další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

jak vyčistit bílé tenisky

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Jak se starat o štěňata. Štěně je zábavný, vzrušující a rozkošný přírůstek do vaší rodiny. Štěňátka mají také spoustu práce, ale pokud zůstanete oddaní a budete se jí držet, budete odměněni věrným, šťastným a milujícím společníkem ....

Poté, co Kei Nishikori naštval Rogera Federera v jeho úvodním zápase, dokázal v úterý vyhrát jen jeden zápas proti Kevinovi Andersonovi.

Jak znovu vyrobit suchý zip. Suchý zip ztrácí lepivost, když se ucpe žmolky a špínou. Obvykle můžete suchý zip znovu vyrobit tak, že z něj vyčistíte vlákna a nečistoty, ale pokud je suchý zip starý a opotřebovaný, budete muset ...

Dominic Thiem nedávno dlouze hovořil o svém duševním stavu během vypjatého konce finále US Open. Thiem, který byl donucen vrátit se z nedostatku lásky k 2 sadám, věděl, jak vysoké jsou v titanické bitvě sázky.