Jak vypadat vyšší v botách

Pokud chcete vypadat vyšší, nové boty jsou možná nejjednodušší způsob, jak to udělat. Ať už hledáte extrémní zvýšení výšky nebo jen nenápadný výtah, výběr správných bot vám pomůže vypadat vyšší, aniž byste obětovali styl.Metoda 1 ze 2: Výběr správných bot

 1. 1 Pořiďte si boty na podpatku pro zásadní zvýšení výšky. Boty na podpatku přicházejí v široké škále velikostí a v průměru vám poskytnou další výšku mezi 2,5 cm a 7,6 cm. Ačkoli jsou boty na podpatku docela nápadné, hodí se k řadě outfitů a jsou považovány za vhodné pro většinu formálních příležitostí.
 2. 2 Získejte skryté boty na podpatku pro tajné zvýšení výšky. Pokud si chcete užít výhody vysokých podpatků, aniž byste na sebe upoutaly pozornost, poohlédněte se po obuvi, která podpatky schová uvnitř samotné boty. Tyto skryté klíny vás nejenže zvednou ze země, ale jsou často pohodlnější než tradiční podpatky, protože mají plnou podporu klenby.
 3. 3 Vyzkoušejte boty na platformě pro jemný zdvih. Boty na platformě jsou typem ploché obuvi, která má neuvěřitelně silnou podrážku. Díky tomu, že se vaše nohy budou zdát delší, zvednou vás dále ze země. Pokud se chcete vyhnout upoutání pozornosti na zvýšené podrážky, noste dlouhé kalhoty nebo maxi sukni, která zakrývá vrcholy vašich bot.
 4. 4 Pro znatelné zvýšení výšky si obujte boty do výtahu. Podobně jako boty na platformě mají boty do výtahu na podrážky přidaný další materiál, který je zvedá dále ze země. Boty však obsahují tento zdvih na vnější patu a obsahují další vložku uvnitř samotné paty. Boty do výtahu mají obvykle výrazný, efektní styl, takže si je uložte pro prvotřídní funkce.
 5. 5 Kupte si vzduchem odpružené boty pro stylový výtah. Ačkoli jsou boty se vzduchem odpruženou podrážkou navrženy pro použití ve sportu a jiných sportovních aktivitách, mají další výhodu v tom, že každý, kdo je nosí, vypadá vyšší. Výrobci jako Nike a Reebok nabízejí boty s vestavěnou technologií vzduchových polštářů, a protože jsou společnosti neuvěřitelně populární, jsou jejich designy stylové.
 6. 6 Noste boty, které ukazují kůži, aby vaše nohy vypadaly delší. Pokud máte na sobě dlouhou sukni, šaty nebo kalhoty, obujte si střižené boty, které ukážou trochu více na temeni nohy. To vám pomůže odhalit co nejvíce kůže, takže vaše nohy budou vypadat delší.
  • Například místo toho, abyste nosili kotníkové boty, které pokrývají celou horní část nohy, můžete nosit patu, která je otevřená až dolů přímo nad prsty.
  • Nošení nahých bot, které odpovídají vašemu tónu pleti, také pomůže vašim nohám vypadat déle.
 7. 7 Noste dlouhé boty s krátkým oblečením, abyste vypadaly vyšší. Pokud máte na sobě neuvěřitelně krátkou sukni nebo kalhoty, porovnejte je s botami, které vám sahají přes kolena. Tento ostrý kontrast upoutá pozornost vašich nohou a prodlouží je.
 8. 8 Používejte vložky, které vám pomohou vypadat vyšší v botách, které již vlastníte. Pokud si nechcete pořídit nové boty, můžete ty, které již máte, změnit pomocí stélky. Vložky do stélky přicházejí v řadě různých stylů, včetně látky, gelu a silikonu, a jednoduše vklouznou dovnitř boty, takže jsou neviditelné. Vložky najdete ve většině obchodů s obuví.
  • Pokud potřebujete použít vložky do vysokých podpatků nebo do bot s otevřenou špičkou, poohlédněte se po speciálních vložkách určených přímo pro tento typ obuvi.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Dát dohromady lichotivý outfit

 1. 1 Kupte si oblečení přizpůsobené vaší postavě. Pytlovité oděvy, včetně natažených triček, volných šatů a nadměrných obleků, se pokrývají přes vaše tělo a vypadají výrazně kratší. Můžete s tím bojovat pomocí přiléhavého oblečení, které upoutá pozornost na vaši postavu a vaše nohy a trup budou vypadat déle. Nemusíte nosit věci, které jsou extrémně těsné, jen věci, které vám dobře padnou.
 2. 2 Nasaďte si výstřihy do V, aby vaše tělo vypadalo delší. Topy s výstřihem do V mají velké trojúhelníky obrácené naruby do předního límce a odhalují oblast bezprostředně pod krkem. Tím, že véčkový výstřih ukazuje trochu kůže navíc, přitahuje oči lidí k horní části hrudníku, takže vaše horní část těla vypadá delší.
 3. 3 Aby vaše nohy vypadaly delší, noste kalhoty, sukně a šaty s vysokým pasem. Většina oděvů spodní části těla má pas navržený tak, aby seděl na bocích nebo kolem nich. Maloobchodníci s módou však také prodávají speciální kalhoty, sukně a šaty s mnohem vyšším pasem. Při nošení s krátkou nebo zastrčenou košili tyto oděvy posunou váš pas nahoru a vaše nohy budou vypadat delší.
 4. 4 Pro zvýraznění nohou použijte rozšířené džíny nebo maxi sukně. Kromě posunutí pasu nahoru můžete také snížit spodní část oblečení. Rozšířené džíny, maxi sukně a další extra dlouhé oděvy vás díky vyšší délce budou vypadat vyšší. Aby byl spodní díl položky účinný, měl by sedět mezi kotníkem a spodní částí chodidla.
 5. 5 Nasaďte si doplňky, které upoutají pozornost na horní část těla. Klobouky, šály, brýle, kapesníčky, kravatové špendlíky a další doplňky jsou nejen módní, ale díky nim můžete vypadat vyšší tím, že přitáhnete oči lidí k horní části těla. Nepoužívejte však více než 2 nebo 3 doplňky najednou, protože by to mohlo zhoršit vzhled.
 6. 6 Noste jednobarevné a svislé pruhované oblečení, abyste vytvořili vysoký vzhled. Svislé čáry způsobí, že se vaše tělo bude zdát delší tím, že vede oči lidí nahoru a dolů na rozdíl od vlevo a vpravo. Silnou svislou čáru můžete vytvořit tak, že veškeré oblečení vytvoříte jeden odstín, nebo můžete vytvořit více čar nošením předmětů se svislými pruhy. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu upravit své boty, abych vypadal vyšší?Ashley Kahn
  Stylistka šatníku Ashley Kahn je stylistka šatníku se sídlem v Houstonu v Texasu. S více než 10 lety zkušeností Ashley stylizuje ženy osobně i virtuálně a je nadšená pro posílení postavení žen prostřednictvím umění osobního stylu. Věří, že každá žena si zaslouží cítit se pohodlně, elegantně a sebevědomě každý den. Ashley je držitelkou obchodního titulu na Sam Houston State University. Byla uvedena na KPRC Channel 2 Houston Life a ABC 13's Check This Out Houston a v časopise Houstonia. Ashley také pořádala módní přehlídky Macyho „The Wardrobe Edit“ a „It List“.Ashley KahnŠatník Stylist Odborná odpověď Samozřejmě, vyšší podpatek vás vždy bude vypadat vyšší. Vzhled nohou však můžete také prodloužit tím, že budete nosit boty, které předvádějí horní část chodidla, jako pata, která je zaříznuta těsně nad prsty. Můžete dokonce nosit boty nahých barev, aby vaše nohy vypadaly delší.
 • Otázka Jsem 5'5 a žena. Jsem průměrný nebo příliš krátký? Bracey Turnerová 5'5 je o průměrné výšce ženy. Nejste příliš krátký.
 • Otázka Je 5'8 pro ženy opravdu krátké? Vůbec ne. Průměrná výška žen v USA je 5'4, takže jste vlastně trochu na vysoké straně.
 • Otázka Je 5'1 'na ženu příliš krátký? Ne. Nic takového jako „příliš krátké“ neexistuje. Jste pro vás ta správná velikost.
 • Otázka Moje výška je 159 cm. Jsem krátký? Kate Záleží na tom, jestli je ti 13 nebo mladší, pak vůbec ne, pokud ti je asi 14 nebo 15, pak jsi jen pod průměrem, ale neřekl bych, že krátký. Ať už jste starší, možná budete trochu krátcí, ale to nevadí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při stoji nebo chůzi mějte stále rovně. Slouching vás zbaví jakékoli výšky přidané vašimi botami nebo oblečením.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovic a Dominic Thiem jsou všichni na vstupním seznamu pro národní banku Open 2021, která má začít 7. srpna.

Je čas na Cy-Hawk 2019, protože soupeři Iowa a Iowa State se v sobotu střetnou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Pečeně můžete vařit v hrnci, aniž byste ji zhnědli, ale maso je chutnější a přitažlivější, pokud ho nejprve opečete. Vysoké teplo katalyzuje reakce Maillardova hnědnutí, zlepšuje chuť a texturu. Cukry a tuky ...

Trojnásobná grandslamová šampionka Kim Clijstersová zahájila svou kampaň US Open 2020 proti Jekatěrině Alexandrové. Clijsters bude hrát grandslamový zápas poprvé od roku 2012.

Jak přežít havárii letadla. Šance na smrt při letu komerční letecké společnosti jsou ve skutečnosti tak nízké jako 9 milionů ku 1. To znamená, že nad zemí se může hodně pokazit, a pokud máte tu smůlu, že jste na palubě, když se něco stane, ...Na wimbledonském mistrovství je mnoho fascinujících věcí a ne všechny jsou velmi známé.