Jak se dívat na „Je to báječný život“ online bez kabelu

Obsazení It

Paramount Obrázky Obsazení Je to báječný život

pravidla stolního tenisu

NBC vysílá prázdninovou klasiku Je to nádherný život let a je čas znovu na tradici na Štědrý večer 24. prosince ve 20 hodin. ET/PT na NBC.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde ZOBRAZIT X streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, show můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, show můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

pravidla pro čtyřhru stolního tenisu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, show můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Je to báječný život“Hrát si

JE TO ÚŽASNÝ ŽIVOT | Oficiální upoutávka | Filmy Paramount Nyní na 4K Ultra HD, Blu-ray ™ a Digital Získejte hned: paramnt.us/ItsAWonderfulLife Srdce hřejivé mistrovské dílo Franka Capry bylo přijato rodinami po celém světě jako oblíbená prázdninová tradice! George Bailey (James Stewart) odkládá své sny o cestování po světě, provozuje malou komunitní banku svého otce a chrání lidi z Bedford Falls před ... 2020-12-10T17: 59: 52Z

Je to nádherný život hvězdy Jimmy Stewart jako George Bailey, každý v malém městě Bedford Falls, jehož velké sny být architektem jsou odloženy stranou, když jeho otec zemře a George musí převzít rodinný dům a půjčku.

Místo toho je to Georgeův bratr, který odchází ke slávě a bohatství. George se usadil s Mary Hatch (Donna Reed) a měl čtyři děti a stal se přítelem a podpůrným systémem pro téměř celé město. V jednu chvíli se však Budova a Půjčka dostanou do finančních potíží kvůli zapomnětlivosti strýčka Billyho (Thomas Mitchell) a podlých machinací městských pytlů s penězi Henryho Pottera (Lionel Barrymore).

Ve svém zoufalství, že zničí podnikání své rodiny a hrozí mu vězení za podvod, se George pokusí o sebevraždu v domnění, že má větší hodnotu mrtvého než živého. Jeho anděl strážný, Clarence (Henry Travers), vstoupí, aby ho zachránil, a ukázal mu, jaký by byl svět, kdyby se George nikdy nenarodil. Upozornění na spoiler: Bylo by to hrozné. George si uvědomuje, kolik lidí jeho vnímaná malá doba existence za ta léta ovlivnila, a uvědomuje si, jak je ve skutečnosti bohatý.

hra o trůny epizoda 4 hodinky

Jak říká Clarence, žádný člověk není selhání, kdo má přátele.

Když George políbí svou manželku a objímá své děti, měšťané z Bedford Falls spěchají do jeho domu, aby dali své vlastní peníze na pomoc Building a Loan udržet se nad vodou. Je to potěšující zakončení prázdninové klasiky.

Film zpočátku přijal protichůdné recenze od kritiků, ale získal pět nominací na Oscara - nejlepší film, nejlepší režie pro Franka Capru, nejlepší herec pro Stewarta, nejlepší střih a nejlepší zvukový záznam.

Za ta léta si ji začali více vážit i kritici. V roce 2000 proslulý kritik Napsal Roger Ebert z Je to nádherný život „Co je pozoruhodné Je to nádherný život je to, jak dobře to vydrží v průběhu let; je to jeden z těch nestárnoucích filmů Bílý dům nebo Třetí muž , to se s věkem zlepšuje.

Je to nádherný život vysílá ve čtvrtek 24. prosince od 20 hodin do 11 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním A Very Merry Pooh Year online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Ashleigh Barty, která v úterý porazila Arynu Sabalenkovou ve čtvrtfinále Miami Open 2021, se posunula o krok blíže k tomu, aby tento týden nemohla přijít o pořadí č. 1.

Hokej č. 6 Penn State se v pátek večer utká v Michiganu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat film 'Elf' online zdarma o letošních Vánocích.

Roger Federer oficiálně vystoupil z National Bank Open (Kanada) a také z Cincinnati Masters.

Naomi Osaka si užila průlom roku 2018 po boku trenéra Saschy Bajina, ale oba se rozešli.