Jak streamovat Alenku v říši divů: Průvodce prohlížením rodiny

Alenka v říši divů

Disney

Streamujte živě v říši divů hned teď

tenisová raketa pro 10 let

Alenka v říši divů byla vydána 26. července 1951 a je vlastně kombinací dvou knih Lewise Carrolla: Alice’s Adventures in Wonderland a Through the Looking Glass. Filmu chvíli trvalo, než se dostal na plátna. Walt Disney začal pracovat na konceptech filmu ve třicátých letech minulého století a poté ve čtyřicátých letech zvažoval, že se z něj stane živý akční film, ve kterém byly animovány pouze kouzelné světy.

V roce 1946 se společnost rozhodla pro celovečerní film, a tím se stala verze, která by byla uvedena do kin v roce 1951. Nyní mohou fanoušci Alenku v říši divů sledovat online. Chtěli zůstat věrní Carrollovým původním básním, pověřili Disney skladatele Franka Churchilla, Macka Davida a několika dalších špičkových skladatelů, aby vytvořili písně, které vycházely z původních básní.

Považována za selhání pokladny během původního vydání, Alice se od té doby stala oblíbenou a je nyní považována za jeden z nejlepších animovaných filmů; s vydáním Disney + můžete sledovat stream Alice v říši divů. K dnešnímu dni film vydělal 5,6 milionu dolarů; byl vytvořen s rozpočtem 3 miliony dolarů. Zde je návod, jak streamovat Alenku v říši divů právě teď:

Jak streamovat Alenku v říši divů - exkluzivně na Disney+

Alenka v říši divů je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Alenka v říši divů a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Alenku v říši divů
  5. 5. Klepněte na Alice in Wonderland
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Alenka v říši divů: Přehled

Datum vydání: 26. července 1951
Tvůrci: Lewis Carroll, Walt Disney, Winston Hibler, Ted Sears, Bill Peet
Režie: Clyde Geronimi, Wilfred Jackson, Hamilton Luske
Hrají: Ed Wynn, Kathryn Beaumont, Verna Felton, Sterling Holloway
Hodnocení: G
Synopse:
Mladá dívka sní o velkém dobrodružství, ale když narazí do říše divů, rozhněvá královnu srdcí a riskuje, že se nedostane vůbec domů.

Jak dlouho je Alice v říši divů?

Alenka v říši divů má délku 75 minut.


Děj Alice v říši divů

Mladá Alice se nudí ve čtení se svou sestrou a bloudí po břehu řeky a sní o dobrodružství. Vidí bílého králíka, jak si říká, že má zpoždění, a následuje ho do nory, kde jí sušenku, díky které je velmi velká. Alice pláče. Když králík projde malými dveřmi, klika jí řekne, aby se napila z šálku, aby se mohla zmenšit a následovat ho.

Udělá to a plave skrz řeku slyšet slzy. Cestou za králíkem potkává Tweedledum a Tweedledee, kteří jí vyprávějí příběh Mrože a Tesaře. Nakonec se Alice dostane do králičího domu, ale myslí si, že je jeho služka, a pošle ji, aby našla jeho rukavice.

Když hledá rukavice, sní další sušenku a opět roste. To děsí králíka, který dostane Dodo, aby ji dostal ze svého domu. Dodo se rozhodne dům spálit, ale Alice uteče, když sní jednu z králičích zahradních mrkví a zmenší se zpět na malou velikost. Příště potká Caterpillar a je velmi rozrušená, že má stejnou velikost jako on; to naštve housenku, která se promění v motýla.

Když odchází, řekne Alici, aby sežrala kousky houby, aby znovu narostla. Alice jí houby, dorůstá normální velikosti a králíka kráčí ještě jednou. V lesích se Alice setká s Cheshire Cat, která jí řekne, že Šílený kloboučník nebo březnový zajíc jí mohou pomoci králíka znovu najít. Když se s nimi setká, Alice se také setká s Plchem, který zazpívá píseň Hare pro narozeniny. Oslavují narozeniny March Hare a Alice, ale teď je naštvaná, protože chce najít králíka.

Králík se konečně objeví, ale zapletl se do dalšího zpěvu, kdy se narodil, a Alice se rozhodne jít, protože jí vadí všechny ty nesmysly. Alice se ztratí, ale Cheshire Cat ji najde a řekne jí, aby se obrátila na Srdcovou královnu. Na zámku se královna zlobí na zahrádkáře, kteří místo červené zasadili bílé růže. Chce setnout zahradníky, ale když vidí Alice, jak ji rozptylují myšlenky na kroketový zápas, který hrají s živými plameňáky, strážci karet a ježky.

Tyto bytosti se snaží zmanipulovat hru, aby královna vyhrála, ale Cheshire Cat se vrací a trikuje královnu, aby Alice vyhrála. To hněvá královnu, která se rozhodne zabít Alici. Král zasáhne a navrhne soud a jako svědci jsou povoláni králík, Šílený kloboučník a Zajíc pochodový. Znovu začnou zpívat píseň o narozeninách, tentokrát pro královnu, ale jejich současnost se změní na Cheshire Cat a soud se rozpustí v chaosu.

Královna požaduje, aby byla Alice popravena, ale Alice konečně snědla všechny houby housenky a je opět velká. Alice prchá a královská rodina ji pronásleduje říší divů až k malým dveřím. Klika jí říká, že už je venku a spí v trávě. Alice na sebe křičí, aby se probudila, a když to udělá, vrátí se se sestrou domů na čaj.

Alenka v říši divů Cast

V Alence v říši divů se objevilo několik oblíbených Disney, včetně Sterling Holloway a Verna Felton. Zde jsou hlavní aktéři filmu.

Kathryn Beaumont Alice

Alice, znuděná čtením, se rozhodne následovat králíka s vestou na dobrodružství. Kathryn Beaumont získala roli Alice ve věku 10 let a nadále by Alici vyjadřovala po celém světě Disney až do svého odchodu ze showbyznysu v roce 2005. Alici vyjádřila nejen pro film, ale také pro videohry a jízdy. Její další klíčovou rolí byla Wendy ve filmu Peter Pan.

Ed Wynn jako Mad Hatter

The Mad Hatter pomáhá Alice na jejím dobrodružství, ale také ji frustruje, protože chce oslavit všechny narozeniny. Ed Wynn byl jedním z premiérových herců své doby; byl také proslulým klaunem. Kromě Alice v říši divů se objevil v mnoha klasikách Disney, včetně Mary Poppins a Babes in Toyland.

Jerry Colonna jako March Hare

March Hare je povolán jako svědek proti Alice, když se královna rozhodne, že musí být zabita. Jerry Colonna byl známý skladatel, komik a herec, který se během své kariéry objevil ve 44 filmech a televizních seriálech. Mezi jeho nejvýznamnější role patří Alenka v říši divů, Kentucky Jubilee a Atlantic City.

Sterling Holloway jako Cheshire Cat

Cheshire Cat ráda tahá žerty a škádlí lidi, a málem nechá Alice zabít. Sterling Holloway není pro Disney filmy žádný cizinec. Holloway, známý ve své době, se objevil ve více než 180 filmových a televizních rolích, z nichž mnohé byly klasikou Disney. Mezi jeho nejvýznamnější role patří Kniha džunglí, Aristokoti a Mnoho dobrodružství Medvídka Pú.

Bill Thompson jako White Rabbit a Dodo

Bílý králík vede Alici na její dobrodružství; všimla si ho u řeky a následovala ho do říše divů. Bill Thompson se během své kariéry objevil v mnoha filmech Disney, včetně Petera Pana, Lady a Trampa, Šípkové Růženky a Alenky v říši divů.

Verna Feltonová jako královna srdcí

Srdcová královna je rozmazlená a snadno se rozhněvá a často říká: Vypni hlavu! Verna Felton byla známá hlasová a charakterová herečka, která se objevila ve více než 45 filmových a televizních rolích. Svou kariéru začala jako divadelní a rozhlasová herečka, poté se přestěhovala do filmu, kde si zahrála v několika oblíbených filmech Disney, včetně Šípkové Růženky, Popelky a Dámy a Trampa.

Písně a soundtrack Alenky v říši divů

Walt Disney se v dětství stal fanouškem knih Lewise Carrolla a chtěl, aby jeho film byl těmto příběhům co nejvěrnější. Jako takový najal známé skladatele a skladatele Tin Pan Alley a dal jim za úkol vytvořit písně, které byly podobné Carrollovým původním básním z příběhů. Zvukový doprovod by zahrnoval skladby napsané Sammy Fain, Bob Hilliard, Mack David, Al Hoffman, Jerry Livingston, Oliver Wallace, Ted Sears, Gene de Paul a Don Raye. Oliver Wallace by také zaznamenal film a byl nominován na Oscara za nejlepší hudbu, bodování hudebního obrazu.

Třiadvacet jejich původních písní bylo zahrnuto na soundtracku, což z něj činí film Disney s nejoriginálnějšími písničkami a hudbou. Alicino původní téma Beyond the Lightning Sky bude přepsáno na Petera Pana o několik let později a místo toho bude Aliceho ústřední píseň In a World of My Own.

Alenka v říši divů u pokladny

Zpočátku byla Alenka v říši divů považována za kasovní bombu, a to natolik, že Disney vyslala silně upravenou verzi jako jednu z původních epizod svého televizního seriálu Kouzelný svět Disney; bude také vysílán rozhlasový přenos podle filmu a v hlavních rolích hlavní aktéři opakující si své role.

V šedesátých letech začal film jako součást hnutí proti kultuře nabývat druhého dechu a nyní je považován za kultovní klasiku. Bude znovu vydán do kin v roce 1974. Vyrobeno s rozpočtem 3 miliony dolarů a během počátečního kasovního provozu vydělá jen asi 2 miliony dolarů. Film nyní vydělal více než 5 milionů dolarů.

Recenze Alice in Wonderland - Co řekli kritici

I když kritici film neposouvali, mnozí si všimli rozdílů mezi animovanou verzí Disney a původními skicami a kresbami a odlišností od původních děl Lewise Carrolla. Zdálo se, že Waltovi Disneyovi nevadí, že se film kritikům nelíbí, protože ho zamýšlel jako rodinný film, a ne jako poctu původním knihám a uměleckým dílům. Film je držitelem 81% kladné hodnocení na webu Rotten Tomatoes .

Kam se Alenka v říši divů hodí v Disney Movie Pantheonu

Alice in Wonderland byla nominována na Oscara za nejlepší skóre a na Zlatého lva na filmovém festivalu v Benátkách. Ale i když byl během svého debutu široce kritizován a nebyl uznán na přehlídkách hlavních cen, film žije a zůstává slušným prodejcem nemovitostí Disney.

Kromě jízdy v Disneylandu a opakování postav prostřednictvím her jako Kingdom Hearts, Disney Infinity a Disney's Villains Revenge a jejich přítomnosti v dalších televizních produktech Disney byly vydány dva živé hrané předělávky od Tima Burtona pokladna. Postavy z původního filmu, včetně Alice, Cheshire Cat, Queen of Hearts a Mad Hatter, se objevují v zábavních parcích Disney. Film byl jedním z prvních, které společnost Disney zpřístupnila trhu s pronájmy domů.

Trailer Alenka v říši divůHrát si

(Původní 1951) Alice In Wonderland Trailer NOVINKA Alenka v říši divů alicenovel.olinbiz.hop.clickbank.net Toto je původní divadelní upoutávka z roku 1951 na „Alenku v říši divů“ Walta Disneyho. 2007-04-15T22: 19: 14 000Z

Streamujte živě v říši divů hned teď

Rychlá fakta Alenka v říši divů

Alenka v říši divů, která je kombinací dvou knih Lewise Carrolla, má ze všech Disney nejvíce písniček a nejvíce postav. Zde je pět rychlých faktů o filmu:

1. Která Alice postava nebyla v knize?

V Disneyově verzi příběhů Lewise Carrolla je mnoho postav, pravděpodobně proto, že studio spojilo Alenku v říši divů a skrz zrcadlo jako jeden film. Tady je jedna postava, která však také není v knihách, a tou je Klika .

2. Beaumont Reprise Role pro jízdu

Kathryn Beaumont, která ve filmu hrála Alice, zopakovala svou roli při jízdě Disneylandu Alice in Wonderland . Vypráví pro návštěvníky parku, kteří projíždějí jízdou.

3. Duplikovaná data společnosti Disney

Ve filmu z roku 1951 data během scény Mrož a Tesař jsou pro březen 2010 . Jsou to stejná data, jako když byl vydán živý akční remake Disney, Alice in Wonderland, v hlavních rolích Johnny Depp, Helena Bonham Carter a Mia Waskowska.

4. Alice je první televizní film společnosti Disney

Alice v říši divů by to byla první z animovaných klasik od společnosti Disney, který byl uveden v televizi ; byl vysílán v upraveném, hodinovém formátu pro program Kouzelný svět Disney v roce 1954. Klipy z filmu byly promítány ve speciálu Disney One Hour in Wonderland, který byl vysílán v roce 1950. Film je také prvním Disney filmem počkat 20 let na oficiální opětovné uvedení v kinech.

5. Role Alice Stars Reprise pro rozhlas

Kathryn Beaumont, Jerry Colonna a Ed Wynn by zopakujte své role Alenky v říši divů pro rozhlasové vysílání . Rozhlasové divadlo Lux odvysílalo hodinovou rozhlasovou adaptaci 24. prosince 1951.

esový obvaz na tenisový loket

Streamujte živě v říši divů hned teď


Populární Problémy

Jak žít s diabetickým manželem. Cukrovka, onemocnění, které způsobuje, že hladina glukózy v krvi je neobvykle vysoká, může být vážná a vyžadovat významné změny v aspektech vašeho života, jako je dieta a cvičení. Http://www.mayo ...

Decoupage je jednoduchý způsob, jak přizpůsobit a oživit starý pár bot. K dokončení tohoto projektu budete potřebovat trochu představivosti a spoustu času, ale když se udělá dobře, výsledky mohou být ohromující. Vyberte papír. Tenké až střední ...

Pokud čtete tento článek, možná jste sledovali Královskou svatbu a inspirovala vás nádherná Kate Middleton. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a naučte se začít se chovat více jako ona. Buďte laskaví, milí a zdvořilí. Kate Middleton ...

Jak se dostat do národního parku Denali. Národní park Denali se nachází v aljašském vnitrozemí a skládá se ze šesti milionů akrů převážně nerušené divočiny, kterou protéká jediná hlavní silnice. Mnozí považují za vrchol parku ...

Vysvětlení, proč Federer potřebuje dosáhnout čtvrtfinále, aby si udržel pořadí č. 1.