Přímý přenos Ravens vs Texans: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Ravens vs Texans

Getty QB Lamar Jackson z Baltimore RavensDva z nejdynamičtějších mladých quarterbacků NFL se dostanou do centra pozornosti v neděli, když Deshaun Watson a Houston Texans (0-1) hostí Lamar Jackson a Baltimore Ravens (1-0).bling tenisky

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Ravens vs Texans:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru, Houstonu a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Ravens vs Texans můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru a HoustonuMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ravens vs Texans můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru a Houstonu

tenisové boty s gumovou podrážkou

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Ravens vs Texans můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru, Houstonu a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Ravens vs Texans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Ravens vs Texans naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě mohou v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Ravens vs Texans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Ravens vs Texans Preview

Po neuspokojivé prohře s Patrickem Mahomesem a náčelníky v otvíráku sezony se nyní Texans musí potýkat s Jacksonem, který se zdálo, že se během loňské kampaně MVP dostal právě tam, kde skončil.

V otvíráku 1. týdne Ravens proti Cleveland Browns Jackson odešel 20-25 na 275 yardů a tři přistání. Také běžel na 45 yardů, což bylo nakonec 38-6 beatdown Brownů. Nyní, ve 2. týdnu, nastoupí proti obraně vedené jedním z nejlepších v oboru v J.J. Watt.

Ta obrana v Houstonu vypadala trochu rezavě otvírák proti Kansas City „vzdát se však 166 yardů na 34 přenosů (to je 4,9 yardu na spěch) - a to pro ně nepředstavuje nic dobrého proti Jacksonovi a společnosti, kteří se v loňském roce chlubili nejlepším útokem v NFL. Baltimore také začal trochu pomalu, když šlo o spěch, ale při vítězství nad Clevelandem měl průměr jen 3,7 yardu na pokus, ale trenér Texans Bill O’Brien ví, že tento přestupek začíná a končí Jacksonem.

kolik her v setu tenis

Právě má ​​velmi jedinečnou sadu dovedností, Řekl O'Brien o quarterbackovi Ravens tento týden. Očividně je velmi rychlý, je velmi rychlý. Postupem času se z něj stal lepší kolemjdoucí. Je to velmi přesný pasér. Odvádí opravdu dobrou práci a využívá všechny lidi kolem sebe. Mají skvělé schéma ... on je MVP, takže nás čeká ... velká výzva před námi.

Hlavní trenér Ravens John Harbaugh zná ten pocit a také tento týden vyjádřil svůj obdiv k soupeřovu zadákovi.

Hodí to komukoli. Hodí to hluboko. Zkrátí to. Hodí to každému jinému přijímači - viděli jste to minulý týden - a poběží, Řekl Harbaugh o Watsonovi. Je to velká starost o obranu, zásadní problém pro každou obranu a pracujeme na tom, abychom se to tento týden pokusili vyřešit.Populární Problémy

Po několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě.

Alexander Zverev nedávno kritizoval revidovaný systém hodnocení ATP a nazval jej „katastrofou“.

Coco Gauff postoupil do druhého kola National Bank Open 2021 s efektivním úterním vítězstvím 6-1, 6-4 nad Anastasijou Sevastovovou.

Julia Goergesová musela na Qatar Open vystoupit ze svého čtvrtfinále, což Petře Kvitové umožnilo průjezd do semifinále.

Jak vyrobit dřevěný štít. Žádná zbroj bojovníka není kompletní bez štítu, který by ho chránil. Výroba dřevěného štítu je zábavný způsob, jak přidat detaily kostýmu pro cosplay, kostýmní večírky nebo divadelní představení. Dřevěné štíty jsou ...

Cameron Norrie podpořil Rogera Federera, aby se letos ve Wimbledonu důkladně rozběhl poté, co v sobotu podlehl Švýcarům ve třetím kole.