Jak trefit tweener v tenise

Zisk bodu s tweenerem je trikový výstřel, který ohromí jak vašeho protivníka, tak vaše publikum. Pokud nejste obeznámeni se střelou, tweener je, když máte záda otočená k síti a při běhu dozadu trefíte míč mezi nohy. Naučit se odpalovat je obohacující a zábavné, ale co je nejlepší, dokáže vašemu protivníkovi, že jste nezastavitelní.Část 1 ze 4: Vědět, kdy zasáhnout Tweener

 1. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 1

  1 Vědět, kdy ho použít. Trefit tweener by měl být použit pouze za určitých okolností. Jediný okamžik, kdy byste měli zvážit použití střely, je, když jste přišli k síti, ale váš protivník trefuje lob přes vaši hlavu. Když běžíte zpět, můžete si uvědomit, že nemáte šanci běžet kolem míče, otáčet se a normálně ho trefit, v takovém případě plánujete tweener.
  • Pokud máte šanci utéct kolem míče a zasáhnout jej úderem do země, určitě byste to měli udělat. Udělat si čas a podívat se na hřiště, než na něj udeříte, je mnohem lepší než hazardní hry odpalovat míč zády k hřišti.
 2. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 2

  2 Nastavte přístup. Pokud jste odhodláni trefit tweener, běžte co nejrychleji k míči. Pokud jste pravák, běžte mírně vpravo od míče. Pokud jste levák, běžte mírně doleva. reklama

Část 2 ze 4: Poprava Tweeneru

 1. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 3

  1 Držte raketu v semi-westernovém sevření. Pokud nejste obeznámeni s tímto úchopem, držte raketu pomocí rukojeti Continental (slouží, salvy) a poté pohybujte rukou o méně než 90 stupňů proti směru hodinových ručiček pro praváky, ve směru hodinových ručiček pro leváky a dívejte se z horní části rakety. Může se to zdát divné, ale jiné úchopy způsobí příliš mnoho otáčení nebo neposkytnou dostatečný vztlak k vyčištění sítě. Mělo by to vypadat, jako byste chtěli lopatu odhazovat.
 2. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 4

  2 Když jste blízko míče, začněte měřit své kroky. V době, kdy dosáhnete míče (pro praváky), byste měli být stále vpravo od míče s pravou nohou na zemi, zatímco levá noha stoupá. (Naproti levičákům). Začněte zvedat raketu. Míče byste měli dosáhnout zhruba ve výši kolen.
 3. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 5

  3 Krok levou nohou. To by vás mělo dostatečně tlačit doleva (pro leváky doprava), abyste byli znovu vystředěni s míčem, a dostatečně dopředu, aby byl míč téměř za vámi. Míč by měl také padat kolem vašich kolen. Začněte se houpat.
 4. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 6

  4 Udeřil! Správné švihnutí bude nejtěžší částí tweeneru. Když stále kráčíte levou (pro leváky pravou) nohou, vaše nohy by měly být dostatečně daleko od sebe, aby švihly raketou dolů a švihly zápěstím neutrální rychlostí vpřed a chytily míč téměř pod úroveň holeně a jen mírně za vás. Díky svému úchopu byste měli mít při odpalu míče otevřenou tvář a lobovat jej nad síť.
 5. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 7

  5 Po kontaktu pokračujte v kroku a co nejrychleji se otočte. Pokud to váš výstřel zvládne, možná budete muset ještě bojovat, tak zvedněte raketu a vyhodnotte situaci tak rychle, jak můžete

Část 3 ze 4: Procvičování

 1. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Step 8

  1 Nečekejte, že se vám to podaří hned na první, druhý nebo desátý pokus. Je to všechno o úpravách a vidět, co vám nejlépe vyhovuje. Pokuste se hodit míč lehce do vzduchu několik stop před sebe a pokusit se správně pohybovat. Poté zkuste hodit míč výš a dále. Až vám to bude připadat víceméně příjemné, zkuste trefit míček vysoko raketou a zasáhnout tweener.
 2. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 9

  2 Nenechte se odradit. Pokud se zdá, že nic nefunguje, vyberte způsob, jakým byste mohli opravit provedení nebo nastavení. reklama

Část 4 ze 4: Vyhýbání se běžným chybám

 1. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 10

  1 Nesnažte se houpat příliš brzy. Pokud zasáhnete míč spodní částí rakety (vyšší část, když je za vámi), míč nepostoupí dostatečně daleko a můžete mít tendenci zasáhnout míč rámem.
 2. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 11

  2 Nikdy nezapomeňte zůstat jen jednu nebo dvě stopy vpravo nebo vlevo od míče. Může se to zdát nedůležité, ale směr vašeho těla je rozhodující pro směr vašeho výstřelu.
 3. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 12

  3 Opravte všechny chyby směru. Pokud trefujete dobře, ale míč jde špatným směrem, zkuste upravit úchop nebo kdykoli změnit směr celého těla, když narazíte na míč.
 4. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Krok 13

  4 Snížit se! Možná se budete muset trochu ohnout a/nebo natáhnout ruku až na doraz, abyste se opravdu dostali pod míč. Nejčastější chybou kromě úplného vynechání míče je zasažení míče naplocho, které jej pošle přímo do sítě nebo na zem.
 5. Obrázek s názvem Hit Tweener in Tennis Step 14

  5 Dávejte pozor na míč. Pokud vám neustále úplně chybí míč (můžete si myslet, že to není možné, ale stává se to často), upravte, kde švihnete, nebo způsob, jakým míč procházíte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Nebyla by pro tento výstřel nejlepší kontinentální přilnavost, a ne polo-western? Máte naprostou pravdu! Bylo by těžké dostat se pod míč nebo získat nějakou hybnost s semi-westernovým sevřením. Díky kontinentálnímu gripu máte větší kontrolu, sílu, přesnost a pohodlí.
 • Otázka Existuje jiné nastavení, aby dívka jednu zasáhla? Ne, kroky jsou stejné pro dívky a chlapce. Chce to jen trochu praxe, než se v tom zorientujete!
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Jen cvičte a můžete vyřešit jakýkoli problém.
 • Zkuste nejprve zasáhnout doplňovače ze servisní linky, aby byl pohyb správný, aniž byste se museli starat o vzdálenost a sílu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Sledujte své nohy a končetiny. Využívat švih plnou silou a trefovat se přímo do holeně je opravdu bolestivý zážitek (vezměte si ho ode mě z první ruky) a může mít za následek otlaky nebo dokonce hrudky. Nehoupejte se příliš vysoko a udeřte se také do 'horních stehen'.
reklama

Populární Problémy

Jak identifikovat tesařské mravence. Carpenter mravenci hrají klíčovou roli v ekosystému, zejména tím, že pomáhají při rozkladu rozpadajících se stromů. Mohou také infiltrovat domy a jiné budovy, hnízdit ve vlhkém, hnijícím dřevě a způsobit ...Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Bills vs. Rams? Zde je kompletní přehled všech vašich možností, ať už je hra na vašem trhu nebo mimo něj.

Souborová fotografie Ramanathana Krishnana z roku 1959. (Getty Images) První kolo Wimbledonského mistrovství 1956 a oblíbený dav a 5. nasazený Jaroslav.Pocit, že nesplňujete nemožný standard krásy, může být opravdu těžký. I když víte, že vaše postava a úspěchy jsou důležitější než váš vzhled, mohou nastat situace, kdy se budete chtít jen podívat do zrcadla ...

Eagles se ve čtvrtek večer utkají s Packers v klíčovém zápase NFC. Zde je návod, jak sledovat hru online, včetně možnosti sledování na Amazonu.