Jak streamovat Spider-Man Unlimited: Váš konečný průvodce prohlížením

stream spider-man

DisneyStreamujte Spider-Mana nyní bez omezeníSpider-Man Unlimited není divu na jednu sezónu, který byl vytvořen na základě smluvního závazku. Série ukazuje Petera Parkera, jak prochází novou, alternativní Zemi, a je odvážný v tom, co dělá s kánonem Marvel, a zobrazuje alternativní verze některých z nejznámějších postav Spideyho. Brzy budete moci sledovat Spider-Ma: Unlimited online v plném rozsahu, protože Spider-Man: Unlimited bude streamovat na Disney+. Pokud jste o tom ještě nikdy neslyšeli, máme šikovného průvodce, který vám poskytne vše, co potřebujete vědět, abyste si jej mohli prohlédnout, a zodpoví všechny vaše otázky ohledně prvního podniku Spider-Mana na obrazovce v novém tisíciletí .Zde je návod, jak sledovat streamování Spider-Man Unlimited online:

Jak streamovat „Spider-Man Unlimited“

Spider-Man neomezeně je jedním z fanoušků oblíbených televizních seriálů Marvel, které budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Spider-Man neomezeně a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat Spider-Man neomezeně
  5. 5. Klepněte na Spider-Man neomezeně
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„Spider-Man Unlimited“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Září 1996 - listopad 1997
Tvůrci:
Avi Arad, Neil Meugniot
V hlavních rolích:
Rino Romano, Brian Drummond, Michael Donovan, John Payne
Hodnocení:
TV-Y7
Synopse:
Peter Parker se připojuje k Johnu Jamesonovi v boji proti High Authority a Synopticon Counter earth, naší Zemi podobné, ale odlišné způsoby, které jsou často zajímavé, ale vždy obtížně se v nich orientuje.
Spider-Man Unlimited Plot

Spider-Man se pokouší zachránit další Zemi v Spider-Man Unlimited. Když se Spider-Man pokouší získat Johna Jamesona, syna J. Jonaha Jamesona, z Counter Earth poté, co jeho mise zmlkla, zjistí, že se John stal bojovníkem za svobodu na planetě podobné Zemi, bojující proti skupině padouchů zvaných Beastials a Synoptic, symbiotická úlová mysl. Spidey se rozhodne zůstat s Johnem, aby tu práci dokončil, aby mohli oba jít domů.


Kolik sezón „Spider-Man Unlimited“ existuje?

Byla vyrobena a vysílána pouze jedna sezóna Spider-Man Unlimited. Epizody probíhaly od října 1999 do března 2001, i když je třeba poznamenat, že několik prvních epizod bylo vysíláno od roku 1999 před zrušením, a poté byla sezóna vysílána naplno od roku 2000. Sezóna byla 13 epizod, po úsilí Spider-Mana jako nevědomý bojovník za svobodu na Counter Earth.

Spider-Man Unlimited sezóna 1

13 epizod | Říjen 1999 - březen 2001

Spider-Man slibuje pomoci Johnu Jamesonovi porazit Beastials na Counter Earth, aby se dvojice mohla vrátit na svou Zemi. Po cestě se pár musí postavit svému Venomovi a Carnageovi, kteří pracují se symbiotickou úlovou myslí známou jako Synoptic.

Nejlepší neomezené epizody Spider-Mana

Ve hře Counter Earth, která je ve velkých nepokojích, se ve Spider-Man Unlimited odehrává několik velmi silných dobrodružství. Mnoho obsahuje Counter Earth verze darebáků Spider-Mana, zatímco jiní si to míchají s postavami, které už známe a máme je rádi.

tenisovou botu

Zde je seznam nejlepších epizod Spider-Man Unlimited:

Season 1, Episode 3: Where Evil Nests

Na Counter Earth je Green Goblin hrdina. On a Spider-Man se střetnou, než si uvědomí, že jsou na stejné straně, a snaží se zachránit jednu doktorku Naoko Yamada-Jonesovou před únosem. Zjistí, že její únosci jsou ve skutečnosti příšerná dvojice, Venom a Carnage.

Season 1, Episode 13: Destiny Unleashed

V epické sezóně vyvrcholí, všichni hrdinové se spojí, aby bojovali se Synopticem a High Evolutionary, druhým hlavním protivníkem, a zastavili je kvůli rozpoutání rány symbiotů ve vesmíru.

Voice Cast „Spider-Man Unlimited“

Spider-Man Unlimited, který se odehrává na alternativní Zemi a odchyluje se od typického přístupu Spider-Mana, má silné hlasové obsazení, které je v rozporu s tím, co byste očekávali, že tyto postavy budou znít a jak se budou cítit.

Rino Romano jako Peter Parker/Spider-Man

Pro tuto iteraci se Rino Romano zabývá přátelským sousedským webovým slingerem. Tento Peter je o něco starší, o něco moudřejší a odolnější než kdy dřív a Romano ho hraje do odpaliště. Rino má za sebou dlouhou kariéru v hlasovém herectví, když nedávno poskytl svůj talent herní sérii Skylanders, s kredity v Resident Evil 4 a videohře Spider-Man vydané v roce 2000.

Akiko Morison jako Dr. Naoko Yamada-Jones

Vědec z Counter Earth, Dr. Yamada-Jones, nechá Petera Parkera nastěhovat se k ní a jejímu synovi, když je na jejich planetě, a pomáhá v odbojových snahách. Kariérní televizní herec, Spider-Man Unlimited je jednou z nejtrvalejších rolí Morisona.

John Payne jako John Jameson

S hrdinským synem J. Jonah Jamesona Johnem je zjevně jednodušší než s jeho tvrdohlavým otcem. Když vidí potíže na Counter Earth, místo aby zůstal nestranný, podnikne akci, která se snaží bojovat proti represivnímu vedení. Payne vyjádřil mnoho franšízových sérií, včetně Gundam, Robocop a Hot Wheels.

Scott McNeil jako Man-Wolf

Jamesonovo alter-ego podobné vlkodlakovi Man-Wolf je v podstatě chlupatý Hulk, vytvořený poté, co High Evolutionary zajme a experimentuje na Johnovi. Scott McNeil je milovaný hlasový herec, který se podílel na mnoha anime, animovaných show a hrách, včetně Dragon Ball Z, X-Men: Evolution a Transformers.

Richard Newman jako High Evolutionary

Kdysi řádný vědec, High Evolutionary se díky genetické manipulaci stal podivnou biotechnologickou bytostí s vynikající inteligencí. Nemocný z lidí na Zemi, jde do Counter Earth, aby ji kolonizoval ve své nejvyšší vůli, ale nachází stálý odpor. Fanoušci Transformers budou znát Newmana jako Vector v Transformers: Cybertron, zatímco fanoušci Dragon Ball Z ho možná poznají jako jediného kapitána Ginyu.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy ve hře Spider-Man Unlimited?

Protože mnoho z klasických darebáků Spider-Mana má protistrany na Zemi, mnoho z nich dělá jednorázové vystoupení. Některé mají opakující se role, například Venom a Carnage.

Segue text: Zde je seznam nejdůležitějších hostujících hvězd Spider-Man Unlimited:

Brian Drummond tak jako Eddie Brock/Venom

Nejslavnější symbiont, zde se Venom pokouší dobýt Zemi invazí symbiotů. Drummond poskytuje vyjádření pro Eddieho a Venoma a epizoda One Is the Loneliest Number zahrnuje to, že jsou ti dva odděleni pro trochu dramatičtější efekt. Fanoušci DC by mohli rozpoznat Drummonda jako Streakyho v Krypto Superdogovi a fanoušci anime mohou znát jeho hlas jako Ryuk v Death Note.

Michael Donovan tak jako Cletus Kasady/masakr

Trochu vražednější verze hry Venom, Carnage, je ve hře Spider-Man: Unlimited jako po krvi. Michael Donovan je hlasem Kasadyho, bývalého sériového vraha a krvavě červeného Carnage, a fanoušci Marvelu jej budou znát z Grey Hulka v animovaném seriálu The Incredible Hulk.

Dale Wilson tak jako Elektro

Na Counter Earth je Electro podivné stvoření typu elektrického úhoře, které je zcela odlišné od humanoidní verze, kterou známe. Působí napříč hranými a animovanými scénami, Wilson vystřídal franšízu Hellraiser a měl malou roli v DC show Smallville.

hmotnost tenisové rakety

Jennifer Hale tak jako Mary-Jane Watson-Parker

Ve Spider-Man Unlimited se Peter a MJ už dokázali usadit. Mary-Jane zůstává na Zemi, aby čekala na Petera, až se vydá za Johnem Jamesonem na Counter Earth. Jennifer Hale je jednou z nejlepších hlasových herců v animacích a hrách, nejvíce se proslavila hlasem velitele Shepherda v trilogii Mass Effect.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Spider-Man Unlimited“?

Spider-Man Unlimited byl vyvinut společnostmi Fox a Marvel, aby zahrnoval program sobotního dopoledne společnosti Fox Kids, a tak se Fox mohl držet repríz animované série Spider-Man z devadesátých let. Původně šlo o přizpůsobení prvních 26 čísel komiksu Amazing Spider-Man, ale film Spider-Mana Sama Raimiho mezi Sony a Marvelem znamenal, že tým nemohl použít konvenční kánon Spider-Man.

Avi Arad a Will Meugniot tedy provedli Counter earth a obešli ho.

Will Meugniot: Spider-Man Unlimited Producer

Jako opora Marvel animace, pracující napříč The Incredible Hulk, X-Men: Evolution a Silver Surfer navíc k tomu měl Meugniot zkušenosti s tvorbou silné animované série, jen aby se ti flummoxed kvůli problémům se sítí. Stále je v animaci, pracuje na produkcích Lego a dalších.

Avi Arad: Spider-Man Unlimited výkonný producent

Jako Marvel point-man pro všechny tyto přehlídky byl Avi Arad zapojen v devadesátých letech, ale o něco více zde, když pomohl formovat Spider-Man Unlimited do zajímavého experimentu.

Patrick Archibald: Spider-Man Unlimited Director

Režie všech 13 epizod Spider-Man Unlimited v jedné sezóně bylo poprvé, kdy Archibald byl pokračujícím režisérem animací. Je to práce, ve které zůstává dodnes, v poslední době má mimo jiné přímé epizody Hulka a agentů S.M.A.S.H.


Recenze „Spider-Man Unlimited“-Co řekli kritici

Ve vzácnosti je k dispozici kritická diskuse o této show, i když je v náhledu. Kritici si nebyli jisti, co udělat z nové, alternativní série Earth Spider-Man, po úspěchu přehlídek devadesátých let a přílivu anime se klima denní animace měnilo a tisk si nebyl jistý, co z toho udělat. Byli bohužel správní.

Kde se v televizním panteonu řadí „Spider-Man Unlimited“

Spider-Man Unlimited je stylový, zábavný a odlišný pohled na dobře našlapanou postavu. V jiné éře to možná prospívalo, ale proti lidem jako Pokemon a Digimon, kteří v tu chvíli letěli balónem, superhrdinské show prostě nemohly soutěžit. Přidejte k tomu, že Marvel se chystal skočit na velkou obrazovku s X-Men a Spider-Man a tyto animované série byly ve srovnání trochu nudné.

Výkonný producent Avi Arad byl optimistický a chtěl získat franšízu s omezenými sériemi, ale to se nyní zdá být příliš horlivé a Meugniot by prostě raději udělal další vyprávění o Spider-Manovi. Ať je to jakkoli, Spider-Man Unlimited se vyplatí zejména těm, kteří ze svého superhrdinského dramatu hledají něco jiného.

Ústřední píseň „Spider-Man Unlimited“

Intro je futuristicky znějící synthwave skladba, která hraje na sci-fi premisu. Řada skladatelů je připsána na sérii, včetně Shuki Levy a Ron Kenan.Hrát si

Spider-Man Unlimited (1999-2001)-Intro 2017-06-10T01: 48: 05 000Z

Drobnosti „Spider-Man Unlimited“: 5 rychlých faktů

1. Rick Romano také vyjadřuje Green Goblin

Hlas Petera Parkera také vyjadřuje, že by byl protivníkem, protože Romano přebírá hrdinskou verzi Green Goblina pro Counter Earth

2. Je to první zobrazení Man-Wolfa na obrazovce

Spider-Man Unlimited představuje první-a rozhodně stále vzácný-vzhled Johna Jamesona jako Man-Wolfa v adaptaci Marvelu.

3. Oblek se objeví ve dvou videohrách

Verze obleku Spider-Man Unlimited je ve hře Spider-Man 2000 a jejím pokračování, Spider-Man 2: Enter Electro.

4. Byl tam tie-in komiks

Marvel zadal komiks, který upravil určité epizody a rozšířil Counter earth, včetně verze Wolverine pro Counter Earth.

5. Spider-Man 2099 byl zvažován v jednom bodě

Spider-Man z budoucnosti, Miguel O’Hara, byl krátce považován za hlavního protagonistu série.

Streamujte Spider-Mana nyní bez omezení


Populární Problémy

Chargers and Saints se setkají na pondělním nočním fotbalu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry na vašem zařízení Roku, Firestick nebo jiném zařízení.

Ivan Ljubicic, který má za sebou mnoho úspěchů při koučování Rogera Federera, nenabídne své služby žádnému jinému hráči. Ljubicic ale potvrdil, že se Švýcarům plně věnuje právě teď.

Pull-ups jsou skvělým cvičením, které můžete začlenit do své rutiny, protože nevyžadují speciální vybavení a procvičují vaše ramena, paže a zádové svaly. Pull-up však může být docela náročné, protože zvedáte ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat nový televizní pořad Amazon Prime „Good Omens“ online prostřednictvím živého vysílání.

Sbírání sportovních karet může být zábavný (a potenciálně výnosný) koníček. Začněte budovat svou sbírku tím, že budete mít oči odlepené od žádoucích karet na místech, jako jsou hobby obchody, online obchody a veletrhy. Jak budete pokračovat ve shromažďování ...