Přímý přenos Steelers vs Browns: Jak se dívat bez kabelu

Fantasy Football Start Em Sit Em Defense 16. týden

Getty Myles Garrett #95 Cleveland Browns.Cleveland Browns má šanci v neděli prolomit sucho v play off, které se datuje od roku 2002, proti týmu Pittsburgh Steelers, který odpočívá většinu svých předkrmů.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Steelers vs Browns online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu, Clevelandu a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Steelers vs Browns naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .

kolik stojí tenisová raketa

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a ClevelanduMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Steelers vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

tenisky bez tkaniček

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Clevelandu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Steelers vs Browns naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu, Clevelandu a všech ostatních měst NFL

tabulka stolního tenisu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Steelers vs Browns naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Steelers vs Browns naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Steelers vs Browns naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Steelers vs Browns

Cleveland Browns měli šanci minulý týden zablokovat své první místo v play -off od roku 2002, ale nedokázali Jets překonat po přívalu pozitivních testů, které vyřadily jejich čtyři nejlepší široké přijímače. The Browns tento týden třikrát zavřeli svá zařízení a měli pozitivní test na více hráčů. Cornerback Denzel Ward, těsný konec Harrison Bryant, linebackers Malcolm Smith a B. J. Goodson a bezpečnost Andrew Sendejo byli všichni pozitivně testováni.

sušení tenisových bot v sušičce

Opravdu to řeším den za dnem a hodinu za hodinou, pokud jde o to, co se děje. Jsme v neustálé komunikaci s ligou i se svým zdravotnickým personálem a zjišťujeme, co můžeme dělat, řekl hlavní trenér Browns Kevin Stefanski. Trenéři, spálili jsme mobilní telefony - hodně telefonátů a hodně volání Zoom. Dokončujeme svou práci. Budeme se opravdu hodně opírat o zdravotníky a řídit se jejich pokyny, a to je to, co jsme dosud udělali.

Oceláři mezitím odpočívají předkrmy, protože již zamkli AFC North. Quarterback Ben Roethlisberger, defenzivní pochůzkář Cam Heyward, centr Maurkice Pouncey a linebacker T.J. Watt nebude hrát.

To znamená, že na začátku bude kreslit quarterback Steelers Mason Rudolph a má historii s Browns, konkrétně s defenzivním koncem Mylesem Garrettem. V minulé sezóně Garrett strhl Rudolfovi helmu a zasáhl ho, což vyvolalo rvačku.

Kapitán Ocelářů Mike Tomlin byl ale pevný a chce za sebou hodit drama minulé sezóny.

pravidla dvouhry raketbalů

Toto je jeho první příležitost v prodloužené hře v roce 2020, takže jsem nadšený, že vidím jeho růst a zrání, řekl Tomlin. V zákulisí denně tvrdě pracoval. Přinesl přístup, jako by měl začít. Nyní dostane příležitost uplatnit tento přístup a uplatnit práci, kterou měl. Jsem nadšený z vyhlídek na jeho výkon, ale opět se hra sama definuje.

Garrett a Rudolph od incidentu nemluvili, ale Garrett řekl, že bude otevřený smířit se.

Nemám problém ho oslovit nebo si s ním promluvit před nebo po hře. Nikdy bych neřekl, že během hry mluvím. Prostě si to užiju Půjdu tam a budu hrát co nejlépe. Nakonec to nejsem já proti němu. Jsem to já proti jejich linii a Steelers proti Brownům. Pokud chce mluvit po hře, mluvit před zápasem nebo cokoli se stane, ať to přijde přirozeně. Nemyslím si, že by mezi sebou měl někdo nějaké problémy. Stačí jít s proudem.

Browns jsou 10bodovým favoritem zápasu.


Populární Problémy

Jak si vyrobit mísu na snídani Chia. Chia semínka jsou skvělým doplňkem každého jídla. Jsou plné prospěšných antioxidantů, vápníku, vlákniny, bílkovin a omega-3 mastných kyselin. Http://www.webmd.com/diet/features/truth-about-chia#1 What ...

Juan Carlos Ferrero věří, že Rafael Nadal bude nadále vyhrávat French Open, pokud zůstane fyzicky fit. Guillermo Garcia Lopez dodal, že je nepravděpodobné, že by jakýkoli hráč zopakoval Nadalovy úspěchy na Roland Garros.

Dominic Thiem se v neděli utká s Daniilem Medveděvem ve finále finále Nitto ATP 2020. Rakušan vede v zápase proti Rusům 3: 1.

Jak léčit ischias cvičením. Ischias je bolestivý stav, kdy komprese nebo podráždění sedacího nervu způsobuje bolest v noze, bocích a dolní části zad. Http://www.nhs.uk/conditions/Sciatica/Pages/Introduction.aspxExercises ...

Eagles, kteří bojují o korunu NFC East, míří do Washingtonu, aby se zúčastnili Redskins Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.