Jak streamovat „Simpsonovi“ sezóna 1: Průvodce prohlížením rodiny

Simpsonovi

Disney/FOX „Simpsonovi“ debutovali svou první sezónu na FOX 17. prosince 1989.Streamujte hned 1. sérii SimpsonovýchZačalo to jako série krátkých filmů Show Tracey Ullmanové brzy se proměnil v jednu z nejdéle běžících primetime kreslených show a globální monstrum série, která se nyní zdá být prakticky nekonečná. S 31. letošní sezónou (!), Matt Groening’s Simpsonovi se odehrává ve smyšleném městě Springfield a sleduje titulární rodinu otce Homera, inspektora bezpečnosti v místní elektrárně, maminky Marge, ženy v domácnosti a jejich tří dětí: potížistu Barta, který se do toho ve škole vždy pouští, Lisu, předčasný aktivista a malá Maggie, která málokdy mluví. Rodina paroduje americkou společnost a popkulturu s rostoucí úrovní směšnosti a obrovským obsazením měšťanských postav, které přispívají k naprosté hlouposti a genialitě show.Se 663 epizodami a počítáním Simpsonovi přežil Gunsmoke jako nejdelší americká skriptovaná primetime televizní show, pokud jde o roční období a epizody. Celovečerní hraný film byl uveden v roce 2007 (s názvem Simpsonovi film ), kromě komiksů, videoher a dokonce i jízdy Universal Studios. Rodina má dokonce svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy (jde o velký problém).

Simpsonovi se vysílá od roku 1989, ale díky omezené kontinuitě a plovoucí časové ose mohou diváci snadno naskakovat a vystupovat, jak se jim zlíbí. Nyní s Disney+můžete streamovat Simpsonovi 1. sezóna online.Jak streamovat „Simpsonovi“ sezónu 1 - exkluzivně na Disney+

Rodičovská past je jedním z klasických filmů Disney z 90. let, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Rodičovská past a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

kolik stojí tenisová raketa
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte rodičovskou past
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi
„Simpsonovi“, sezóna 1: Přehled

Datum vydání: 17. prosince 1989 - 13. května 1990
Tvůrci: Tvůrce a producent Matt Groening a producenti James L. Brooks a Sam Simon
V hlavních rolích: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer a Hank Azaria
Hodnocení: Série je většinou hodnocena TV-PG, i když některé epizody mají facku s hodnocením TV-14.
Synopse: Simpsonovi je satirické zobrazení života dělnické třídy, ztělesněné rodinou Simpsonových, kterou tvoří Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie, z nichž všichni žijí ve fiktivním městě Springfield. Paroduje americkou kulturu a společnost, televizi a lidské podmínky.

Jak dlouhá je sezóna 1 „Simpsonovi“?

Simpsonovi Sezóna 1 se skládá celkem z 13 epizod. Bez reklam se epizody pohybují mezi 22 a 24 minutami.

jak hodit curlingovou kouli tenisovým míčkem

Děj 1. série „Simpsonovi“

Simpsonovi jsou ultimativní, přesto velmi neortodoxní nukleární rodina, která často paroduje americkou kulturu a společnost a samotnou povahu televize. Dad Homer je milující hubený otec, který klopýtá po svém rodinném životě a pracuje v místní jaderné elektrárně. Marge je suverénní, ale zodpovědná matka, zatímco Bart, podřízený a potížista čtvrté třídy, je nepřítelem ředitele Springfield Elementary, pana Skinnera. Sestra Lisa je inteligentní a zodpovědná osmiletá dívka a Maggie, často zapomenuté dítě, které téměř nemluví, pomáhá uzavřít pětičlennou rodinu. Na základě série malých kreslených skic od Tracy Ullman Show , Simpsonovi nabízí šílené vykořisťování a komentáře z jejich rodného města Springfieldu i mimo něj. Mezi další postavy patří nekompetentní právník, nekompetentní policejní šéf, příliš dokonalí sousedé s vykrajovátky, Flandři a místní alkoholický hrdina, který je také Klown.

Obsazení „Simpsonovi“ v sezóně 1

Dan Castellaneta jako Homer Simpson, Grampa Simpson, Krusty klaun, Groundskeeper Willie, starosta Quimby a Barney Gumble

Castellaneta vyjadřuje milého imbecila a patriarchu rodiny Homera. Mezi jeho další zásluhy patří hlasové skvrny na Batman , Ahoj Arnolde, a Futurama Ačkoli Castellaneta také působí na obrazovce v show a filmech jako Super 8 , Parky a rekreace , hrad , a řecký .

Nancy Cartwrightová jako Bart Simpson, Nelson Muntz, Ralph Wiggum a další děti

Cartwright vyjadřuje zlomyslného Barta Simpsona. Když nepracuje Simpsonovi , lze ji najít (a slyšet) na podobných show Animaniacs , Kim Possible a Rugrats .

Harry Shearer jako Ned Flangers, Principal Skinner, Larry, Mr. Burns, Mr. Smithers, Principal Skinner, Reverend Lovejoy, and Dr. Hibbert.

Shearer vyjadřuje řadu postav, mezi které patří také pan Burns a Waylon Smithers. Když není hlasový, roztočí zlato komedie ve filmech jako Mocný vítr a Toto je Spinal Tap .

Julie Kavner jako Marge Simpson a Patty a Selma Bouvier

Než se dostala do hlasového herectví, Kavner hrál v seriálu Brendu Morgensterna Rhoda . Kavner také hrál ve filmech jako Hannah a její sestry a Klikněte .

Yeardley Smith jako Lisa Simpson

Kromě dabingu, Smith dělal hostující vystoupení na Dharma a Greg , Murphy Brown , Prázdné hnízdo , a Mámina rodina a měl pravidelnou roli po dobu tří sezón jako Louise Hermanova hlava .

jak streamovat světovou sérii

Hank Azaria jako Moe Syzlak, Chief Wiggum, Comic Book Guy, Apu Nahasapeemapetilon a profesor Frink

Když Azaria nepropůjčuje svůj hlas, lze ho vidět za podobné ceny Ray Donovan a Brockmire . Byl také ve filmech jako Klec a Tajemní muži .

Písně a soundtrack k seriálu „Simpsonovi“ 1. sezóny

Ačkoli Simpsonovi je dobře známá pro své původní písně, sezóna 1 obsahuje pouze skladby zavedených umělců, jako jsou Madonna a Patsy Cline. V premiéře seriálu jsou k dispozici vánoční písně jako Santa Baby, Winter Wonderland nebo sob Rudolph Red-Nosed.

Simpsonovi vydala řadu různých soundtracků. První album se jmenovalo Simpsonovi zpívají blues a byl vyroben krátce po sezóně 1 během výroby druhé sezóny přehlídky. Často je to vnímáno jako coda Simpsonovi Sezóna 1, která následovala po velkém úspěchu přehlídky.

Různí členové obsazení propůjčili své hlasy albu, které se skládalo z nového materiálu a coververzí. Na albu se objevila řada pozoruhodných hudebníků, včetně B. B. Kinga, DJ Jazzy Jeffa, Dr. Johna a Marcy Levy.

Do the Bartman je první skladbou na albu a byl prvním vydaným singlem. Byl to mezinárodní úspěch, včetně toho, že byl v únoru 1991 singlem číslo jedna ve Velké Británii a dosáhl zlaté certifikace po prodeji 400 000 kopií . Druhému vydanému singlu, Deep, Deep Trouble, se dařilo i v mezinárodním měřítku a obě skladby ve stejném roce skončily vydáváním videoklipů.

Úplný seznam skladeb alba je:

1. Do the Bartman - napsal Bryan Loren a zpíval Bart Simpson
2. School Day - Původně napsal a hrál Chuck Berry a zpívali Bart Simpson a Buster Poindexter
3. Born Under a Bad Sign - Původně hrál Albert King; napsal Booker T. Jones a William Bell; zpívaný Homerem Simpsonem s B.B. Kingem na kytaru a rohovou sekcí z Tower of Power
4. Moanin 'Lisa Blues - napsal John Boylan, Al Jean, Mike Reiss a Jai ​​Winding, zpívala Lisa Simpsonová a představili Joe Walsha (slide kytara), Johna Sebastiana (harmonika) a sekci rohu z Tower of Power ( rohy)
5. Deep, Deep Trouble - napsal Matt Groening a DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince, zpívali Bart a Homer Simpsons
6. Bůh žehnej dítěti - původně hrál Billie Holiday; napsal Holiday a Arthur Herzog, Jr., zpíval Lisa Simpson a představoval Bleeding Gums Murphy
7. I Love to See You Smile - Původně Randy Newman, zpívaný Homerem a Marge Simpsonovou s Dr. Johnem na klavír
8. Springfield Soul Stew - podle Memphis Soul Stew od Kinga Curtise, zpívá Marge Simpson
9. Podívejte se na všechny ty idioty - napsali Jeff Martin, Sam Simon a Jai ​​Winding a zpívali Montgomery Burns (na tomto albu uveden jako J. Montgomery Burns) a Smithers
10. Souboj sourozenců - napsal John Boylan, James L. Brooks a Jai ​​Winding a zpívali Bart a Lisa Simpsonovi

Hodnocení sezóny 1 Simpsonových

Sezóna 1 Simpsonovi v průměru 27,8 milionu diváků po celou dobu jeho běhu. Jeho nejlépe hodnocenou epizodu, devátou epizodu sezóny s názvem Life on the Fast Lane, sledovalo 33,5 milionu diváků.

Streamujte hned 1. sérii Simpsonových

Recenze sezóny 1 „Simpsonovi“ - Co řekli kritici

Simpsonovi „Dopad na americký sitcom a televizi jako celek zůstává kamenný. Přehlídka nejen vydláždila cestu pro všechny další kreslené seriály, které následovaly, ale také to udělalo ohlas u kritiků a ohromné ​​hodnocení a formovalo popovou kulturu 90. let, jak jsme ji znali. Ocenění také nebylo cizí, zatím se podařilo získat 31 cen Emmy, 30 cen Annie a Cenu Peabody.

tenisová míčová pistole na stlačený vzduch

Jednou zavolal časopis Time Simpsonovi nejlepší televizní seriál století, včetně Barta v jejich seznamu století 100 nejvlivnějších lidí . Byl jedinou fiktivní postavou. V roce 2000 kritik Entertainment Weekly Ken Tucker označil sérii za největší televizní show 90. let. Nazval to také popkulturním jev , kreslená show v hlavním vysílacím čase, která osloví celou rodinu.

Navíc se umístili kritici Alan Sepinwall a Matt Zoller Seitz Simpsonovi jako největší americký televizní seriál všech dob v jejich knize z roku 2016 TV (kniha) .

Simpsonovi „První sezóna se ukázala být vysoce návykovým úvodem do první americké animované rodiny se spoustou zábavných epizod, které připravily půdu pro průlomovou sérii,“ uvádí Shnilá rajčata . Verne Gay od Newsday nazval to Nekonečnou, nepřekonatelnou a nezastavitelnou Niagarou zrakových roubíků, vtipů, jednorázových postav, postav a příběhů, které zkoumají vše od smyslu Boha až po anti-kouzlo Duffa Beera.

nejlepší loketní ortéza na zánět šlach

John J. O'Connor z The New York Times napsal: Je pravda, že existuje tenká hranice mezi tím, být vesele vnímavý a prostý, dokonce i odporně, hloupý. Zatímco obvykle balancujeme na této lince, Simpsonovi prokázal pozoruhodnou schopnost sestupovat po pravé straně po většinu času.

Trivia 1 sezóny Simpsonových: 5 rychlých faktů

1. „Simpsonovi“ se dostali do velmi veřejné hádky s Bushovou rodinou

Krátce po odvysílání 1. sezóny tehdejší první dáma Barbara Bushová řekl o show „Byla to ta nejhloupější věc, jakou jsem kdy viděl. Simpsonovi pracovníci psaní pak napsali špičatým prstem Odezva paní Bushovi, ale napsala dopis hlasem Marge Simpsonové, udělala pár veselých výstřelů na první dámu a příjemně ji vyzvala ke kritice. Dopis zněl, madam, pokud jsme to nejhloupější, co jste kdy viděli, Washington musí být hodně odlišný od toho, co mě učí ve skupině aktuálních událostí v kostele.

Bushova rodina byla představena v budoucí epizodě, kdy se rodina přestěhovala přes ulici od Simpsonových, ale Bushova rodina (samozřejmě) se neozvala.

2. Bratr Gwen Stefani Eric pomohl vytvořit show

Eric Stefani (dříve z kapely No Doubt) byl jedním z umělců rozložení pro premiéru série s názvem Simpsonovi pečení na otevřeném ohni. Původně Stefani rozdělil svůj čas mezi show a kapelu, ale nakonec opustil skupinu před jejich průlomem, aby se soustředil na animaci na plný úvazek. Epizoda Homerpalooza obsahuje rychlou scénu nakreslenou Stefanim, ve které se v pozadí objevují členové No Doubt.

3. „Simpsonovi“ byla teprve druhá animovaná série, která měla premiéru v Primetime od „Flintstonových“

Simpsonovi byl jen druhé animované představení vysílat v hlavním vysílacím čase od Flinstonovi odešel ze vzduchu před 23 lety. Další show: Počkejte, až se váš otec dostane domů , který vysílal v letech 1972-1974.

4. Přehlídka byla koncipována na opilém vánočním večírku

Podle výkonného producenta James L. Brooks „Série Simpsonovi začala tak, jak mnoho věcí začíná: animátor se opil na vánočním večírku… Už jsme dělali [The] Tracey Ullman [Show] a David Silverman, který byl tehdy s námi a pokračoval v režii Simpsonovi film , zahnal mě do kouta a vylil si srdce o tom, co má primetime Simpsonovi show by pro animátory znamenala.

5. Lisa Simpsons měla původně být „malým pekelníkem“

Podle Al Jean „V původních šortkách měla být Lisa tou malou pekelnicí jako Bart, ale jejich charakterová diferenciace byla širší, když jsme přešli na celou sérii.

Streamujte hned 1. sérii Simpsonových


Populární Problémy

Olga Sharypova poskytla nový a podrobný popis údajného zneužívání, kterého se dopustila Alexander Zverev. Navzdory rostoucím důkazům ATP a agentura Team8 Rogera Federera o této záležitosti nadále mlčí.

Chtěli jste někdy vědět, jak se chovat jako ta elegantní francouzská dívka Fleur Delacourová z Harryho Pottera? Kromě magie jsme pro vás připraveni! Začněte být divný. Toto je lidštější krok. Fleur Delacour je francouzka, takže toto je nejvíce ...

Váš průvodce streamováním série 5 Simpsonů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak vytvořit server Minecraft zdarma. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft. Existuje mnoho služeb hostování serveru Minecraft, ke kterým se můžete zaregistrovat. Minehut je jednou z mála služeb, které vám umožňují hostovat ...

V závislosti na tom, koho se zeptáte, je povinnost poroty buď extrémně důležitou součástí účasti na demokracii, nebo extrémně velkou ztrátou času. Porotci jsou umístěni ve velmi formálním prostředí se soudci, svědky a právními zástupci. Porotci jako ...