Jak sledovat online basketbal USA vs Španělsko Basketbal zdarmaGetty Images USA Kevin Durant.

Mužský basketbalový tým Spojených států čeká ve čtvrtfinále olympijských her v Tokiu těžká zkouška, když se v Saitama Super Arena utkají se Španělskem.

V USA bude hra (začátek: pondělí večer v 12:40 ET/21:40 PT) místo televize na Peacock Premium, ale pokud ji nemáte, můžete také sledovat živý přenos (nebo opakování) USA vs Španělsko a každé další olympijské basketbalové utkání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream USA vs Španělsko online zdarma:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte basketbal USA vs Španělsko živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte basketbal USA vs Španělsko živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.

velikost tenisové rakety pro mládež

Hulu s živou televizí

Živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte USA nebo Španělsko živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


USA vs. Španělsko Náhled

Poté, co klopýtli z brány proti Francii, Spojené státy sdělily dvojici přesvědčivých vítězství proti Íránu a České republice, aby postoupily do vyřazovací fáze. Američané však ve Španělsku remizovali s těžkým zápasem - tým č. 2 v žebříčku FIBA ​​a tým, se kterým USA v průběhu let bojovaly. Obě strany se střetly ve dvojici her o zlaté medaile a jednou v semifinále během posledních tří olympijských her, takže se jedná o dřívější setkání, než se očekávalo.

Pokud chcete získat tuto zlatou medaili, porazíte všechny, řekl španělský centr Marc Gasol. V tu chvíli na pořadí nezáleží.

Tým USA by si na cestě ke čtvrtému zlatu raději nechal neporušenou sérii výher monster, ale přijímá lekce, které přicházejí se ztrátou.

Bylo by nezodpovědné říkat, že chceme záměrně prohrát, abychom se mohli něco naučit, řekl Popovič. To je trochu ignorantské, když to říkám. Ale okolností by se mělo využít, vyhrát nebo prohrát.

Byli jsme brzy za osmičkou a děláme rychlý pokrok. Stále máme mnoho vylepšení, která musíme a můžeme udělat. Ztráty na začátku se ale laserově zaměřily na to, jak musíte podle těchto pravidel hrát v tomto prostředí proti těmto talentovaným týmům.

USA na olympiádě proti Španělsku vedly 12: 0, ale neberou zápas na lehkou váhu. Ricky Rubio, Marc Gasol a Willy Hernangomez jsou aktivními hráči NBA na soupisce, zatímco mnoho dalších na soupisce, jako Pau Gasol, má zkušenosti s NBA.

Tato olympiáda se bude basketbalu stále zlepšovat, protože týmy jsou velmi vášnivé a velmi talentované a mají spoustu individuálních hráčů, které si lidé v televizi užijí, řekl Popovich.

USA porazily Španělsko ve své závěrečné úpravě olympijských her 83: 76. Tým USA je favoritem 11,5 bodu na zápas, přičemž celkový počet pro hru byl stanoven na 178,5.

V ostatních zápasech: vítěz skupiny A Francie (3-0) se utká s Itálií (2-1, druhé místo ve skupině B); Vítěz skupiny B Austrálie (3-0) hraje s Argentinou (1-2, třetí místo ve skupině C); a vítěz skupiny C Slovinsko (3-0) a Luka Doncic remizovali s Německem (1-2, druhé místo ve skupině B).


Populární Problémy

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „Plachetní jachta pod palubou“ online, bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat Arlovski vs Harris, B. J. Penn vs Ryan Hall a všechny předběžné zápasy UFC 232 online bez kabelu.

Jak si žertovat přítele a přimět je, aby si mysleli, že máte dvojče. Jedním z nejlepších způsobů, jak žertovat jednoho z vašich přátel, je přesvědčit ho, že máte dvojče. Ačkoli to není snadný žert, pokud to uděláte správnou cestou, ...

Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Patriots vs. Bills? Zde je kompletní přehled všech vašich možností ke sledování.

Jak hrát vlajkový fotbal. Užíváte si tradiční fotbal, ale raději byste se nezranili tím, že budete hrát tak hrubě? Pak vyzkoušejte vlajkový fotbal, stále oblíbenější alternativu, která nahradí boj se soupeřem vytrhnutím vlajky z ...

Kei Nishikori se v neděli setká s Danem Evansem v prvním kole French Open. Nishikori v současné době vede vzájemný zápas mezi oběma hráči 2-1.