Jak proměnit tenisové kurty na modro ve Wii Sports

Tento článek vám ukáže, jak ve Wii Sports proměnit tenisové kurty na modrou. Kurty v tréninkovém režimu jsou modré, ale takto je můžete v normálním režimu hry zbarvit do modra.Kroky

 1. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modro ve Wii Sports Krok 1

  1 Vložte disk Wii Sports do konzoly Wii.
 2. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modře ve Wii Sports, krok 2

  2 Počkejte, až se načte, a otevřete jej prostřednictvím nabídky Wii.
 3. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modře ve Wii Sports, krok 3

  3 Klikněte na Tenis.
 4. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modře ve Wii Sports, krok 4

  4 Vyberte Mii, které chcete použít, a vyberte OK.
 5. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modře ve Wii Sports, krok 5

  5 Jakmile budete muset stisknout tlačítka A a B společně, pusťte je a okamžitě stiskněte a podržte tlačítko 2.
 6. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modře ve Wii Sports, krok 6

  6 Když se obrazovka načte, sundejte prst z tlačítka 2.
 7. Obrázek s názvem Proměňte tenisové kurty na modře ve Wii Sports, krok 7

  7 Užijte si hraní na modrém tenisovém kurtu! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud to nefunguje, zkuste to dál. To opravdu můžete.
 • Pokud jste již odehráli několik zápasů a poté se vrátili do hlavního menu a vyzkoušeli to, nebude to fungovat. Obrazovka, kde stisknete A a B, se zobrazí pouze při prvním hraní. Vypněte a znovu zapněte napájení.
 • Funguje to také hned poté, co se řekne, že stiskněte A na vyskakovacím okně, které říká, že se ujistěte, že kolem vás není nic, vždy sportujte, abyste mohli být zdraví.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při hraní Wii buďte v bezpečí . Vždy připojte řemínek na zápěstí a dálkovým ovladačem houpejte pouze jemně, protože to musí být provedeno jemně.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Nintendo Wii
 • Wii Sports
 • Wii Remote
 • Televize

Populární Problémy

Jak zjistit, zda nosíte vysoké podpatky správné velikosti. Nošení podpatků téměř vždy dodává vzhledu propracovanost. Nošení podpatků, které vám nesedí správně na chodidlech, vám může okamžitě uškodit v zamýšleném stylu ...Když se Angelique Kerber vyhnula ztrátě šoku, Simona Halep a Agnieszka Radwanska se uklonily z BNP Paribas Open.

Tepelné zábaly Thermacare mohou poskytnout dočasnou úlevu od bolavých svalů, namáhaných kloubů a menstruačních křečí. Před použitím obalu Thermacare byste se měli seznámit s jeho použitím a ujistit se, že jste připraveni jej efektivně používat ....Roger Federer přežil svůj první velký test na Roland Garros 2021, když porazil starého nepřítele Marina Cilice ve čtyřech napjatých setech. Švýcar se ve třetím kole utká s Dominikem Koepferem.Státní soupeři Nebraska a Creighton se v pátek večer setkají ve velkém zúčtování. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.