Jak sledovat online rozhovor 60minutového rozhovoru Donalda Trumpa

Lesley Stahl dělá 60 minut rozhovory s Donaldem Trumpem

CBS Lesley Stahl dělá 60 minut rozhovory s Donaldem TrumpemJak se během několika posledních desetiletí stalo několik volebních cyklů, prezident, viceprezident a demokratičtí kandidáti sedí 60 minut před volbami. Již nechvalně proslulý rozhovor Donalda Trumpa spolu s pohovory ostatních kandidátů se koná v neděli 25. října v 19:30. ET/PT na CBS.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde 60 minut streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžeš se dívat 60 minut živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat 60 minut živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat 60 minut žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžeš se dívat 60 minut živě nebo na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .


Náhled rozhovoru 60 minut Donalda TrumpaHrát si

Trump říká, že chce, aby se USA „vrátily do normálu“ Podívejte se na nedělní rozhovor Lesleyho Stahla s prezidentem Trumpem. 2020-10-22T16: 10: 11Z

V nejnovější epizodě 60 minut Prezident Donald Trump sedí s Lesley Stahl v rámci předvolební epizody. Stahl bude s Trumpem a viceprezidentem Mike Penceem hovořit samostatně, zatímco s demokratickými kandidáty, bývalým viceprezidentem Joe Bidenem a senátorkou Kamalou Harrisovou, bude Norah O’Donnell pohovořit samostatně.

jak cvičit tenis sám

Ve čtvrtek 25. října prezident zveřejnil nefiltrované záběry z rozhovoru. On dejte na Facebook 38minutový klip a řekl, že jménem Stahl projevoval zaujatost, nenávist a hrubost 60 minut a CBS. CBS News v prohlášení odpověděla:

Nebývalé rozhodnutí Bílého domu ignorovat jejich souhlas s CBS News a zveřejnit jejich záběry neodradí 60 minut od poskytování svých úplných, spravedlivých a kontextových zpráv, kterých se prezidenti účastní po celá desetiletí. Několik novinářů má zkušenosti s prezidentským rozhovorem, které Lesley Stahl předvedla za svá desetiletí jako jedna z předních korespondentek v Americe a těšíme se na diváky, kteří tento víkend uvidí její třetí rozhovor s prezidentem Trumpem a následný rozhovor s viceprezidentem Pence.Hrát si

Příští týden na 60 minutách: prezident Trump a bývalý viceprezident Biden Republikánští a demokratičtí kandidáti na prezidenta kladou otázky Lesley Stahl a Norah O'Donnell příští neděli. Přihlaste se k odběru kanálu 60 minut ZDE: bit.ly/1S7CLRu Sledujte celé epizody po 60 minutách ZDE: cbsn.ws/1Qkjo1F Získejte více 60 minut ze 60 minut: Přesčasy ZDE: cbsn.ws/1KG3sdr Prožijte minulé epizody a rozhovory s 60 minutami Přetočit ZDE: cbsn.ws/1PlZiGI Sledovat… 2020-10-18T23: 00: 00Z

Níže je výňatek z rozhovoru zveřejněného CBS News:

LESLEY STAHL: Dovolte mi, abych se vás zeptal, co si myslíte, že je vaše - největší domácí priorita je právě teď pro vás.

PREZIDENT DONALD TRUMP: No -

LESLEY STAHL: Náš příští rok.

PREZIDENT DONALD TRUMP: nakonec, nech mě - a já - řeknu ti, že se to stalo. Vytvořili jsme největší ekonomiku v historii naší země. A druhá strana byla -

LESLEY STAHL: Víš to - víš -

PREZIDENT DONALD TRUMP: –vstoupení–

LESLEY STAHL: to není pravda.

PREZIDENT DONALD TRUMP: Je to úplná pravda.

LESLEY STAHL: Ne.

PREZIDENT DONALD TRUMP: Prakticky každé číslo bylo nejlepší. Měli jsme nejlepší ekonomiku vůbec. A co se dělo, věci se daly dohromady -

LESLEY STAHL: Ale co jsem se tě zeptal, co je -

PREZIDENT DONALD TRUMP: –krát.

LESLEY STAHL: –priorita? To jsou všechny dobré věci -

PREZIDENT DONALD TRUMP: Y– nyní priorita -

LESLEY STAHL: –Co musíte vyřešit?
PREZIDENT DONALD TRUMP: –je návrat do normálu. Vraťte se tam, kde jsme byli. Aby ekonomika zuřila a byla skvělá při práci a všichni byli šťastní. A tam směřujeme a tam směřujeme

PREZIDENT DONALD TRUMP: -.

LESLEY STAHL: A kdo je náš největší zahraniční protivník?

PREZIDENT DONALD TRUMP: Řekl bych, že Čína. Jsou protivníkem. Jsou to -
LESLEY STAHL: Jsou největší?

PREZIDENT DONALD TRUMP: –konkurent. V mnoha ohledech jsou nepřáteli, ale jsou protivníky. Myslím, že to, co se stalo, bylo ostudné, nikdy se to nemělo stát. Měli - nikdy neměli dopustit, aby se tento mor dostal z Číny do celého světa. 188 zemí. Nikdy se to nemělo stát.

60 minut vysílá v neděli večer v 19 hodin ET/PT na CBS.


Populární Problémy

Rafael Nadal prohlásil, že nemá problém s tím, že je letos na Roland Garros nasazen za Daniila Medveděva, přestože je v Paříži třináctinásobným šampionem.

Jermell Charlo se v sobotu večer v San Antoniu ujal Briana Castana. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje, pokud nemáte kabel.

Roger Federer se dostal do osmifinále vítězstvím nad Samem Grothem se čtyřmi sety.

Obhájci národních šampionů Clemson začínají sezónu 2019 proti Georgia Tech ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat živý přenos sítě ACC online.

Nadal se kvalifikuje 14. rok za sebou na finále ATP Tour.