Jak sledovat ESPN+ na Apple TV

ESPN+

ESPN

Mediální zařízení Apple TV umožňuje uživatelům přístup k tisícům hodin zábavy napříč různými platformami, a to i přes přerušení kabelu u vaší místní kabelové společnosti. Mezi tyto platformy patří ESPN+, exkluzivní služba streamování sportů a videa na vyžádání od ESPN.

napravit bolest tenisového lokte

ESPN+ stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

ESPN+ je k dispozici na vašem zařízení Apple TV a nabízí širokou škálu zábavy, která pokrývá všechny aspekty sportovního průmyslu. Sledujte své oblíbené týmy a držte krok s plnými sezónami basketbalu, fotbalu, hokeje a mnoha dalších s předplatným ESPN+. Zaregistrujte se pomocí ESPN+ a získejte exkluzivní přístup k živým událostem, včetně zápasů PPV, mistrovství a turnajů.

Spolu s živými událostmi napříč MLB, NHL, NFL, NBA a dalšími poskytuje ESPN+ divákům knihovnu obsahu, který je k dispozici pro streamování přímo do vaší Apple TV. Pokud vám nějaká hra chybí, budete ji moci sledovat v knihovně na vyžádání. Sledujte kdykoli a získejte stejný zážitek z živé hry se schopností přetočit nejlepší hry zpět. Abyste nezapomněli sledovat událost, stáhněte si ji na později, abyste měli snadný přístup, až budete připraveni ji zapnout.

ESPN+ dává obsah do popředí pozornosti prémiovými články. Tyto exkluzivní články, napsané špičkovými hlasy ve sportu, vám poskytnou zasvěcený pohled do odvětví a zajistí vám aktuální informace o sportovních novinkách a zábavě. Přečtěte si je z pohodlí gauče prostřednictvím Apple TV.

Aplikace ESPN+ vám dává kontrolu nad vaším zážitkem ze sledování. Předplatitelé mohou sledovat úplný rozvrh UFC a dohnat minulé záchvaty. Mohou se také vrátit v čase s archivy těch nejnapínavějších bojů nebo sledovat exkluzivní akce s nejvýznamnějšími bojovníky UFC.

S ESPN+si můžete naplánovat svou fantasy ligu přímo z gauče. Exkluzivní nástroje vám poskytnou informace potřebné k vybudování dokonalého týmu a promění vás v nezastavitelného kouče fantasy.

Jak streamovat ESPN+ na Apple TV

Přidání ESPN+ do Apple TV je jednoduchý proces, který vyžaduje pouze připojení k internetu a fungující televizi. Když je vaše zařízení Apple TV připojeno, proces registrace a stahování ESPN+ trvá jen několik minut.

Zde je podrobný návod, jak stahovat a přistupovat k obsahu z ESPN+:

 1. 1. Zaregistrujte se k ESPN+
 2. 2. Zapněte televizi
 3. 3. Ujistěte se, že je Apple TV připojena k internetu
 4. 4. Otevřete App Store
 5. 5. Na domovské obrazovce vyberte Hledat
 6. 6. Zadejte ESPN
 7. 7. Vyberte aplikaci ESPN, jakmile se objeví
 8. 8. Stiskněte Instalovat a zadejte heslo k Apple ID (je -li vyžadováno)

Po stažení aplikace ESPN ji budete muset připojit k předplatnému ESPN+. Udělat to tak:

 1. 1. Spusťte aplikaci ESPN
 2. 2. Vyberte ikonu Nastavení
 3. 3. Zvolte Předplatné
 4. 4. Najděte ESPN+ a klikněte na Přihlásit se k odběru
 5. 5. Vyberte možnost Přihlásit se
 6. 6. Na počítači nebo mobilním zařízení přejděte na adresu espn.com/activate
 7. 7. Zadejte kód uvedený na Apple TV a klikněte na Pokračovat
 8. 8. Zadejte své aktuální pověření ESPN použité k registraci do ESPN+

Tyto kroky propojí váš účet ESPN s vaším předplatným ESPN+, abyste měli přístup k tisícům hodin sportovního obsahu přímo z Apple TV.


Kolik stojí ESPN+?

Při registraci do ESPN+existuje několik různých cenových možností. Obecné předplatné , který vám poskytne veškerý obsah ESPN+, stojí buď 4,99 $ měsíčně, nebo 49,99 $ ročně (což znamená úsporu asi 15 procent oproti měsíčnímu předplatnému).

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Pokud plánujete sledovat události UFC PPV, které si mohou zakoupit pouze předplatitelé ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a nadcházející událost PPV (hodnota 64,99 $) za zvýhodněnou cenu 84,98 $, což odpovídá úsporám asi 26 procent:

Balíček ESPN+ a UFC PPV

Všechna předplatná se automaticky obnovují po měsíci nebo roce (podle toho, co máte), ale lze je kdykoli zrušit.


Jaký obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

 1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
 2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
 6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
 9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
 10. MLS : Všechny shody mimo trh

Dokumenty 30 za 30

Každý z více než 150 filmů 30 za 30 je k dispozici na ESPN+. Mezi nejoblíbenější patří Vicku , Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , Chuck a tito , Rodman: V dobrém i ve zlém a Nesnáším Christiana Laettnera .

K dispozici jsou také další filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30 D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Mississippi State a Iowa chtějí uzavřít sezonu vítězstvím v Outback Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 11 s názvem „Bojuj, modli se, lásko“ se koná v pondělí večer ve 21 hodin. ET na TLC.

Nick Kyrgios bojuje se zraněním kolena a v úvodním kole US Open 2021 se ujímá skálopevného Roberta Bautisty Aguta. Ti dva rozdělili svá předchozí setkání na turné.

Po rekordním hrnce ve výši 57,2 milionu dolarů v roce 2019 USTA snížila peníze nabízené hráčům v letošním ročníku.

Mnoho lidí miluje tenisky Converse, a to z dobrých důvodů. Jsou pohodlné na nošení a hodí se téměř ke všemu. Nejlepší ze všeho je, že jsou snadno přizpůsobitelné a prázdné plátno pro každého umělce. Látkové části lze obarvit ...

Jak používat rodičovskou kontrolu na Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí používat rodičovskou kontrolu na přepínači NIntendo. Omezení obsahu a internetu můžete nastavit v nastavení systému Nintendo Switch. Pro více možností můžete ...