Přímý přenos UFC 237 Prelims: Jak se dívat online

GettyHlavní PPV kartu UFC 237 si můžete koupit právě zde . Další informace o tom, jak sledovat přímý přenos přípravných zápasů, naleznete níže


Lehký zápas v těžké váze mezi Ryanem Spannem a Antoniem Rodrigem Noguierou zdůrazňuje přípravné boje o UFC 237, které se budou konat v sobotu v Jeunesse Arena v Rio de Janeiru.Počáteční přípravy (18:15 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá předběžná karta (20:00 ET) bude na ESPN. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Jak sledovat UFC 237 Early Prelims online

ESPN+

Počáteční přípravné zápasy nebudou nikde v USA na běžné kabelové televizi, ale můžete sledujte živý přenos těchto bojů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, každý týden.Namajunas vs Andrade a hlavní PPV kartu UFC 237 lze navíc objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud chcete sledovat jak úvodní přípravy, tak hlavní kartu, můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 237 za speciální cenu balíčku 79,99 $ . To je obvykle 109,99 $.

Pokud chcete sledovat pouze úvodní přípravy, Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos prvních příprav na svém počítači na webu ESPN.com nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat online druhou předběžnou kartu UFC 237

Druhá předběžná karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


Náhled UFC 237 Prelims

Ve svém druhém zápase UFC nastoupí 27letý lehký závodník těžké váhy Ryan Spann (kariéra 15–5, 1: 0 v UFC) k veteránovi Antoniu Rodrigo Noguierovi (23–8, 6–5).

Spann požádal o boj poté, co sledoval Noguieru TKO Sam Alveyho s údery v září v UFC Fight Night: Santos vs. Anders, kde Spann debutoval v UFC s jednomyslným rozhodnutím vítězství nad Luisem Henriquem.

Požádali jsme o to a oni nám to dali. Chtěli jsme to, řekl Spann UFC.com . Není to nic namyšleného, ​​je to z úcty. Když jsem ho viděl v Sao Paulu, byl jsem rád, člověče, to je velký problém, a já jsem si říkal, že to chci. Je to velká příležitost. Nečekal jsem, že to dostanu, ale oni nám to dali, takže jak jsem řekl, Bůh má se vším plán a my ho splníme.

Nogueirova výhra nad Alveyem byla jeho prvním bojem po téměř dvou letech. Brazilci bude v červnu 43 let.

Mladí kluci, chtějí vyzvat staré lidi. Necítím se být starý, řekla Nogueira MMA feťák ve čtvrtek. Ale myslím si, že je to normální. Bude to pro mě dobrá výzva. Je mi 42 let, vyhraji (proti) muži ve věku 27 let, budu se cítit 26.

hrbatý proud notre dame

Zatímco starší bojovník prohrál pět ze svých posledních devíti zápasů, jeho legendární kariéra zahrnovala vítězství nad legendami MMA jako Tito Ortiz, Rashad Evans, Dan Henderson a Alistair Overeem, přičemž poslední z nich porazil dvakrát.

Tento seznam obětí je součástí toho, proč Spann věří, že vítězství nad Nogueirou by mohlo pomoci urychlit jeho kariéru v UFC.

Snažíme se dostat tam, kam musíme, a snažíme se tam dostat co nejdříve, řekl Spann podle ESPN . Má velké jméno. Jaký lepší způsob, jak se představit, než vyjmutím boha v jeho rodné zemi?

Spann bude mít výrazné hrany na výšku (6’5 ″ až 6’2 ″) a dosah (81,5 ″ až 75 ″).

Je velmi velký, takže se musím hodně pohybovat hlavou, hodně se musím pohybovat nohama, řekla Nogueira, podle MMA Junkie. Chci být na straně, protože když budu před ním, bude to trochu nebezpečné. Je velmi velký. Musím se hodně hýbat.

Spann bojoval o různé propagační akce, než si našel cestu do UFC, a dvakrát se objevil v Contender Series Dana Whiteové, v roce 2017 prohrál s Karlem Robersonem a o rok později se stal nejlepším Emilianem Sordim.


Populární Problémy

Rafael Nadal je zpět v tréninku na plný úvazek, ale jeho strýc Toni věří, že by ho přestávka mohla stát hodně času. Toni také hovořil o tom, jak Rafa nikdy nebyl vzpurným hráčem a že nikdy v životě nezlomil raketu.

Pokud chcete sledovat Fear the Walking Dead Season 6 online, zde jsou všechny podrobnosti.

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 6 s názvem 'Can't Buy Me Love' se vysílá ve 20:00.

Španělská Garbine Muguruzaová pokračuje ve svém oživování na antuce a stává se první semifinalistkou turnaje Italian Open 2016.