Jak streamovat Hrbáč Notre Dame: Průvodce prohlížením rodiny

hrbáč Notre Dame

DisneyStreamujte nyní Hrbáč Notre Damesíťované tenisové boty

Hrbáč z Notre Dame je 34. animovanou funkcí Disney a vychází ze stejnojmenného románu Victora Huga. Vyšlo 21. června 1996 a byl to sedmý film, který Disney pustili během jejich renesance, která začala vydáním Malé mořské víly v roce 1989. Nyní můžete Hrbáč Notre Dame sledovat online. Spisovatelé Disney museli provést několik úprav původního příběhu, protože původní témata příběhu byla temnější a Disney pro svůj film potřebovalo hodnocení G. Hrbáč je přesto považován za jednu z nejtemnějších animovaných funkcí Disney, která se zabývá tématy jako novorozeňat, chtíč a genocida. Film byl pátým nejvýdělečnějším filmem roku 1996 a je to kriticky uznávaný film, ačkoli v době vydání mnoho kritiků poznamenalo, že některá témata nemusí být vhodná pro mladé diváky. Služba Disney + vám umožňuje sledovat stream Hrbáč z Notre Dame. Film byl natolik úspěšný, že hodnotil pokračování, které vyšlo přímo na video v roce 2002, a také divadelní adaptaci, která debutovala v Německu od roku 1999 do roku 2002. Zde je návod, jak streamovat Hrbáč Notre Dame právě teď:Jak streamovat „Hrbáč Notre Dame“ - exkluzivně na Disney+

Hrbáč Notre Dame je jedním z fanoušků oblíbených filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Hrbáč Notre Dame a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Hrbáč Notre Dame
  5. 5. Klepněte na Hrbáč Notre Dame
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


Hrbáč Notre Dame: Přehled

Datum vydání: 21. června 1996
Tvůrci: Victor Hugo, Walt Disney Pictures, Tab Murphy, Irene Mecchi, Bob Tzudiker, Noni White, Jonathan Roberts
Režie: Gary Trousdale a Kirk Wise
Hrají: Demi Moore, Jason Alexander, Charles Kimbrough, David Ogden Stiers a Tom Hulce
Hodnocení: G
Synopse:

Znetvořený zvonař Notre Dame Quasimodo touží být s jinými lidmi, ale byl vychováván v ústraní. Jeho náhodné setkání s Cikánkou Esmereldou mu změní život a musí ji zachránit ze spárů zlého Frolla.Jak dlouho je Hrbáč Notre Dame?

Hrbáč Notre Dame má délku 91 minut.
Hrbáč spiknutí Notre Dame

Skupina Romů se vplížila do Paříže v roce 1482 a přepadl je soudce Claude Frollo, který na schodech katedrály Notre Dame zabil jednu z žen a pokusil se zabít její znetvořené dítě. Vstoupí arciděkan, zachrání chlapce a donutí Frolla, aby se o chlapce postaral, aby odčinil jeho hřích. Chlapec se jmenuje Quasimodo a je vychován v katedrále. Quasimodo vyrůstá v laskavého, ale osamělého chlapce, jehož jedinými přáteli jsou tři kamenné chrliče. Skupina cikánů se vrací do Paříže a mezi nimi v krásné Esmereldě. S Quasimodem se potkají náhodou a navážou přátelství, ale padne jí do oka i zlý Frollo, který ji chce pro sebe. Jeden z Frollových stoupenců se snaží zatknout Esmereldu za čarodějnictví, ale když vstoupí do Notre Dame, nemůže ji zatknout. Poté je uvězněna v katedrále. Quasimodo pomáhá Esmereldě uprchnout z katedrály, protože je k němu laskavá; to rozzuří Frolla, který ji hledá, vypaluje pařížské domy, když hledá cikána. Chrliče se snaží přimět Quasimoda, aby řekl Esmereldě, co k ní cítí, ale ne. Když se Frollo vrací do katedrály, dozví se, že Quasimodo pomáhá Esmereldě uniknout, a přiměje Quadimoda, aby odhalil, kde se skrývají ostatní cikáni. Zajme cikány a Esmereldu a má ji nechat upálit na hranici, protože ho odmítla. Phoebus a Quasimodo shromáždí Pařížany, aby se postavili proti Frollovi, a v boji u Notre Dame padnou Frollo a Quasimodo na ulici pod nimi. Phoebus zachrání Quasimoda, kterému dojde, že jsou Phoebus a Esmerelda zamilovaní. Uděluje jim požehnání a oni mu pomáhají stát se součástí pařížské společnosti.

Hrbáč z Notre Dame Cast

Ukázalo se, že několik hollywoodských hvězd poskytlo hlasy pro Hrbáč Notre Dame, včetně Demi Moore, David Ogden Stiers, Jason Alexander a Kevin Kline. Členové obsazení byli nominováni na pět cen hlasového herectví, včetně tří cen Annie a dvou online filmových a televizních cen. Zde jsou klíčoví členové obsazení Hrbáč Notre Dame:

mám hrát tenis

Demi Moore jako Esmerelda

Esmerelda je dobrosrdečná cikánka, která v Quasimodovi vidí dobrotu. Zamiluje se do Phoebuse. Herečka Demi Moore byla jednou z nejlépe placených hereček devadesátých let, po hitových filmech, jako jsou St. Elmo’s Fire, A Few Good Men a Indecent Proposal. Během své kariéry byla nominována na 28 cen a získala 13 ocenění, včetně hollywoodské filmové ceny, ceny nezávislého ducha a dvou cen People’s Choice.

tom Hulce jako Quasimodo

Quasimodo je zdeformovaný svěřenec Frolla, který zvoní v katedrále Notre Dame. Zamiluje se do Esmereldy a touží po tom, aby ji společnost přijala. Tom Hulce je oceněný herec, který je nejlépe známý pro hraní Wolfganga Amadea Mozarta v hitu Amadeus z roku 1984. Tato role vedla k nominaci na Oscara v roce 1984. Získal čtyři ceny včetně Emmy za roli v Heidi Chronicles.

tenisový bodovací systém původ

Kevin Kline jako Phoebus

Postava Phoebuse byla změněna z Hugova originálu, aby byla v rámci filmu Disney hrdinštější. Zachrání Quasimodovi život a zamiluje se do Esmereldy. Kevin Kline je oscarový herec a režisér, který je nejlépe známý pro své role ve filmech Ryba zvaná Wanda, Divoký divoký západ a In & Out. On také hrál v živě-akční verzi Kráska a zvíře, vydané Disney v roce 2017, a zpíval na soundtracku k filmu.

Jason Alexander u Huga

Hugo je chrlič, který se spřátelí s Quasimodem v Notre Dame. Jason Alexander je oceněný herec, producent a režisér, který je nejlépe známý jako George z komediálního seriálu Seinfeld. Kromě televizních seriálů se objevil ve filmech jako Coneheads, Pretty Woman a A Christmas Carol: The Musical. Byl nominován na 39 cen, včetně čtyř Zlatých glóbů, a získal 7 včetně dvou amerických cen za komedii a tří cen SAG.

Tony Jay jako Frollo

Frollo zabije Quasimodovu matku a pokusí se ho zabít, než bude nucen převzít opatrovnictví dítěte. Je to zlý člověk. Herec Tony Jay je nejlépe známý pro své role v Time Bandit a Hrbáč Notre Dame. Zahrál si také v televizním seriálu Kráska a zvíře.

Charles Kimbrough jako Victor

Victor je jedním z přátel chrliče Quasimoda, který žije v Notre Dame. Zkušený herec Charles Kimbrough je nejlépe známý pro své ztvárnění moderátora zpráv Jim Dial na Murphy Brown v 80. letech. Kromě toho se objevil ve filmech The Wedding Planner a obou filmech Hrbáč z Notre Dame z produkce Disney.

Mary Wickesová jako Laverne

Laverne je třetím přítelem chrliče Quasimoda; je jeho důvěrnicí a nabízí mu radu. Herečka Mary Wickes je hollywoodská veteránka, která během své kariéry objevila 144 filmů. Mluvila Laverne pro Hrbáč Notre Dame, ale zemřela před vydáním filmu. Kromě Hrbáča je proslulá svými rolemi v obou filmech Sister Act s Whoopi Goldberg a hraním Emmy na White Christmas s Bing Crosby a Danny Kaye.

Hrbáč písní a soundtracku Notre Dame

Známí studioví hudebníci Stephen Schwartz a Alan Menken byli poklepáni, aby vytvořili hudbu pro Hrbáč Notre Dame; duo předtím pracovalo na Pocahontas společně. Vytvořili by sedm písní spolu s hudební partiturou filmu. Píseň Someday byla původně vyvinuta pro zpívání v katedrále, ale vedení společnosti Disney se rozhodlo, že uvnitř kostela by měla být zpívána nábožnější melodie, takže se Someday jako píseň valila pod kredity. Píseň byla pokryta americkou R & B skupinou All-4-One, britskou skupinou Eternal a Luisem Miguelem pro španělskou verzi.

Hrbáč Notre Dame u pokladny

Hrbáč Notre Dame byl pátým nejlépe vydělávajícím filmem roku 1996, o víkendu si vydělal něco přes 21 milionů dolarů. Celkově lze říci, že film bude dál vydělávat 325 milionů dolarů na domácích a mezinárodních prodejích vstupenek. Dobrý výkon filmu přinesl pokračování, Hrbáč Notre Dame II, který byl o něco lehčí než původní film a nebyl tak dobře přijat.

Hrbáč recenzí Notre Dame - Co řekli kritici

Recenzenti byli filmu obecně nakloněni, a to navzdory temnějším podtónům a odklonu od typického Disneyho kina; film má a 71% pozitivní hodnocení na Rotten Tomatoes . Někteří kritici se domnívali, že se Disney příliš odchýlil od Hugova původního textu, ale divákům se obecně líbily změny, díky nimž se film stal oblíbeným pro rodinu.

Kam se Hrbáč Notre Dame hodí v Disney Movie Pantheonu

Hrbáč Notre Dame byl nominován na 21 cen, včetně Oscara, za nejlepší hudbu v originálním muzikálu nebo komedii a Zlatý glóbus za nejlepší originální skóre. Vyhrálo by to tři ocenění, včetně Top Box Office Films za ASCAP Film & Television Music Awards (1997). Jednalo se o pátý nejvýdělečnější film roku 1996, který vedl k pokračování soustředěnému na přátelství mezi Quasimodem a synem Esmereldy. Někteří diváci snímali film v domnění, že je pro děti příliš temný, ale to nezabránilo tomu, aby film v pokladně vydělal více než 300 milionů dolarů. Kromě pokračování, film plodil divadelní produkci typu Broadway.

Hrbáč přívěsu Notre DameHrát si

Hrbáč Notre Dame (1996) Divadelní upoutávka 2009-05-30T16: 29: 50 000Z

Streamujte nyní Hrbáč Notre Dame

Hrbáč Notre Dame Trivia: 5 rychlých faktů

Jason Alexander skvěle řekl, že si splnil celoživotní sen, když byl obsazen do filmu Disney, protože vždy chtěl být součástí produkce Disney. Zde je pět dalších zajímavých faktů o Hrbáčovi z Notre Dame.

kde mohu sledovat chi

1. Cyndi Lauper Axed z Hrbáč

Přestože byla Cyndi Lauper jedním z prvních herců najatých pro tento projekt, byla od smlouvy propuštěna. Popravčí z Disney se rozhodli jít jinou cestou s chrliči, kam byl Lauper obsazen, a mysleli si, že její hlas je na tu část „příliš mladý“.

2. Jason Alexander kritizuje Disney

Ačkoli říká, že když byl obsazen jako Victor v Hrbáčovi, splnil si „celoživotní sen“ o obsazení ve filmu Disney, herec Jason Alexander byl k filmu také kritický. Skvěle řekl, že by svého čtyřletého kluka na film nevzal, protože některá témata byla pro mladší diváky příliš dospělá.

badmintonové tipy pro nezadané

3. Australský ‘Hrbáč‘ řeže Hellfire

Pro původní filmový debut v Austrálii byla střižena poslední třetina scény Hellfire, ve které Frollo pálí Paříž. V té verzi Hellfire končí, když Frollo říká, že ji najdu, pokud budu muset spálit celou Paříž. Upravené části byly obnoveny a celý film je nyní k dispozici v Austrálii.

4. 21 Nominace na Hrbáč a posádku

Herci a štáb Hrbáča z Notre Dame byli nominováni na 21 cen a vyhrají 8. Získali cenu ASCAP za Top Box Office Films v roce 1996, cenu za nejlepší casting pro animovaný komentář z cen BMI Film & TV a tři ocenění Motion Picture Sound Editor.

5. Kritici říkají, že Hrbáč není dost temný

Ačkoli je Hrbáč Notre Dame považován za jeden z nejtemnějších filmů Disney, někteří kritici tvrdí, že se odchýlili příliš daleko od původního textu autora Victora Huga. Disney zachoval témata novorozenců, chtíč, zatracení, genocida a hřích, ale spisovatelé a vývojáři museli v Hugově knize provést významné změny, aby udrželi své hodnocení G v taktu.

Streamujte nyní Hrbáč Notre Dame


Populární Problémy

Ve druhém kole Lexingtonu ve středu Aryna Sabalenka bude vůbec poprvé bojovat s Coco Gauffovou. Sabalenka a Gauff mají kontrastní styly, ale oba měli v poslední době dobré výsledky, což z něj dělá potenciálního crackera.

Váš průvodce streamováním Tangled online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Andy Murray se v pondělí utká s Alexandrem Zverevem v 32. kole na Western & Southern Open. Murray vypadal v otvíráku v dobré formě, zatímco Zverev se poprvé od obnovení turné postavil na dvůr.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Suns vs Warriors online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.