Jak sledovat 3. sérii „Chi“ online bez showtime

Chi sezóna 3, epizoda 2,

Zobrazit čas Chi sezóna 3, epizoda 2, „Brewfund“.Když Chi se vrací do své třetí sezóny v Showtime, bude to vypadat trochu jinak poté, co během druhé sezóny ztratil svého hlavního představitele Jasona Mitchella. Kvůli tomu dostal výpověď nespecifikované nevhodné chování. Premiéra 3. série je v neděli 21. června ve 21 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Chi Epizody 3. série naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte Showtime na Amazon PrimeJakmile jsi přihlásil se k Amazon Prime i kanálu Showtime , pak se můžete dívat Chi epizody buď žijí ve vysílání, nebo kdykoli na vyžádání. Tímto způsobem jsou k dispozici také všechny sezóny 1 a 2.U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že budete sledovat digitální platformy Showtime instancované Amazonem. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Chi živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Když spustíte bezplatnou sedmidenní zkušební verzi, lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisová raketa pro 6 let

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Chi naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Chi žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

at&t nyní roku

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled na sezónu Chi č. 3Hrát si

The Chi Season 3 (2020) Official Trailer | Lena Waithe & Common SHOWTIME Series Třetí sezóna seriálu The Chi, ve které se představí tvůrkyně série a vítězka Emmy® Lena Waithe (Queen & Slim, Boomerang) ve více epizodním oblouku jako primátorka Chicaga, bude mít premiéru v neděli 21. června v 9/8c pouze na ZOBRAZIT ČAS. Hrají Ntare Guma Mbaho Mwine, Jacob Latimore, Alex Hibbert, Yolonda Ross, Shamon Brown Jr., Michael… 2020-01-13T17: 16: 31Z

Když jsme naposledy viděli Chi posádka, Ronnie (Ntara Guma Mbaho Mwine) konfrontoval svého odcizeného otce a vysvětlil, jak vyrostl jako ztracené dítě, které se změnilo na zlomeného dospělého. Brandon (Jason Mitchell) se ocitl zapletený s gangem, přestože nechtěl, a Reg (Barton Fitzpatrick) byl zastřelen a poslal Jakea (Michael Epps) do systému sociálních služeb.

Jak se druhá sezóna chýlila ke konci, přehlídka oznámila, že hvězda Mitchell už nebude součástí přehlídky. Podle Uzávěrka „objevila se obvinění z nevhodného chování, která byla natolik vážná, že ho Mitchellova agentura a správcovská společnost mohli vyhodit jako klienta, film Netflix s názvem Zoufalci rozešli se s ním, a Chi odstranil ho z obsazení.

Později vyšlo najevo, že herečka Tiffany Boone a Chi předváděčka druhé sezóny Ayanna Floyd Davis obvinila Mitchella z uvedeného nevhodného chování. V rozhovoru s Snídaňový klub ( přes The Hollywood Reporter ), Mitchell prohlásil, že byl vyhozen poté, co se dostal do vášnivé diskuse na setu s Floydem Davisem, a dodal: Jsem pro hnutí #MeToo, ale myslím, že v této situaci se to Ayanna pokusila použít jako opravdu, opravdu ošklivou zbraň.

Tvrdil také, že skutečný důvod, proč byl vyhozen, souvisí s penězi.Hrát si

Další premiéra sezóny | Chi | Sezóna 3 Svatba mění život Kevina a Kieshy. Emmett žongluje se svým podnikem a rozrůstající se rodinou. Ronnie se snaží najít cestu. Jakeův odcizený bratr Trig (Luke James) přistane zpět ve městě na misi. Hrají Ntare Guma Mbaho Mwine, Jacob Latimore, Alex Hibbert, Yolonda Ross, Shamon Brown Jr., Michael V. Epps a Birgundi Baker. Hodinky… 2020-06-15T16: 00: 33Z

Skutečným důvodem, proč jsem byl propuštěn, bylo to, že Disney viděl, o co jde Zoufalci a právě koupili Showtime, takže se rozhodli, že moji možnost nevyužijí, řekl. Byl jsem v pořadu asi tři sezóny. Byl jsem nominován na cenu, takže víte, žádal jsem o peníze a všechny tyto různé druhy věcí a oni prostě nebyli připraveni to udělat.

Disney i Showtime odmítly příběh THR komentovat. Ale v nesouvisejícím incidentu byl Mitchell zatčen v dubnu v Mississippi za dvě obvinění z trestného činu držení zbraně zločincem a dvě obvinění z trestného činu držení kontrolované látky.

Tak, Chi bude vypadat trochu jinak, až se vrátí třetí sezónu. Podle tiskových zpráv společnosti Showtime show s názvem Justin Hillian jako nový showrunner a povýšila Birgundi Baker na sérii pravidelných. Luke James, La La Anthony, Lil Rel Howery a Kandi Burruss se navíc podepsali jako hostující hvězda v několika epizodách.

James si zahraje Victora Triga Taylora, Jakeova odcizeného staršího bratra, který chce dát dohromady svou roztříštěnou rodinu, ale přistupuje nekonvenčně. Anthony bude hrát Dominique Dom Morris, důvtipnou podnikatelku se sny o lukrativnějších příležitostech. Howery bude hrát Zeke Remnicka, majitele Sonnyho budovy, kterému na komunitě záleží méně než na konečném výsledku. A Burruss bude hrát Roselyn Perry, odcizenou manželku Doudy (Curtiss Cook), která je zpět po jeho boku, aby ovlivnila jeho politickou agendu a pomohla si sama.

Pokud jde o to, jak bude Brandon zapsán mimo pořad, diváci se budou muset jen naladit, aby zjistili.

Chi vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Fyzioterapeut Dominika Thiema Alex Stober nedávno poskytl aktualizaci o 27letém zranění zápěstí. Stober také odhalil, že Rafael Nadal trpěl podobným onemocněním v roce 2016.

Proslulý tenisový trenér Roger Rasheed věří, že přítomnost Rogera Federera v rozhovoru GOAT (Greatest Of All Time) není jen o číslech, ale také o jeho vlivu na tenis.

Pocit, že nesplňujete nemožný standard krásy, může být opravdu těžký. I když víte, že vaše postava a úspěchy jsou důležitější než váš vzhled, mohou nastat situace, kdy se budete chtít jen podívat do zrcadla ...