Přímý přenos Titans vs Raiders: Jak se dívat online bez kabelu

Derek Carr Raiders

Getty Oakland Raiders QB Derek Carr.

V rámci jednoho z nejzajímavějších zápasů týdne budou v neděli odpoledne hráči Oakland Raiders (6–6) hostit rozžhavené Tennessee Titans (7–5).

forhendový grip tenis

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Titans vs Raiders na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (jak NFL na trhu, tak vysokoškolské fotbalové hry) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Titans vs Raiders prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Titans vs Raiders na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Titans vs Raiders na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Titans vs Raiders na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Titans vs Raiders a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Titans vs Raiders

Tato hra je pro nájezdníky obrovská, budou potřebovat vítězství, aby zůstali naživu při lovu play -off, a jsou jen o jednu hru pozadu za tím, že se Tennessee zapojil do této soutěže. Ztráta by jim poskytla další hru zpět a také by Titanům dala nerozhodný výsledek.

Počáteční quarterback Titans Ryan Tannehill změnil tento přestupek. Poté, co Tannehill převzal místo bývalého začínajícího quarterbacka Marcuse Marioty, přiměl Tennessee vypadat jako jiný tým a znovu se stal uchazečem. Titáni vyhráli tři v řadě a při lovu divokých karet jsou stále velmi živí.

Tennessee je průměr 23 bodů na zápas , a na obranu jsou Titáni odevzdání něco přes 19 bodů hra, a byli solidní jednotka top 10 . Umožňují 102 yardů hru na zemi, takže pokud Raidersův útěk Josh Jacobs není stoprocentní, Raiders by tam mohli být dlouhé odpoledne.

hrát lepší tenis

Oakland ztratil poslední dva a v této hře mohli vidět jednu ze svých nejlepších útočných zbraní omezenou - nebo dokonce odstavenou. Nováček, který utíká zpět Josh Jacobs, se potýká se zraněním ramene a je pro tuto hru diskutabilní. Jacobs bude pravděpodobně hrát, ale jeho stav zůstává otazníkem a může mít na tuto hru obrovský dopad.

Oakland byl v této sezóně zatím zklamáním v obraně. Vzdávají to 27 bodů na zápas , a byli úplně špatní v obraně přihrávky, což umožňovalo 258,2 yardů na soutěž. Pokud neznepokojí Tannehilla, mohli by vidět, jak jejich šance na play -off mizí.

Titáni jsou na silnici 3-3, zatímco Raiders jsou doma 5-1.


Populární Problémy

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...

Je vaše srdce nastaveno na jasně znějící ukulele? No, teď je čas si jeden koupit! Nákup ukulele rozhodně není totéž jako nákup auta, ale je pár věcí, které byste si před koupí měli pamatovat, abyste neskončili s ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos epizod 3. série '90 Day Fiance: The Other Way' online.

Blackhawks a Lightning se ve středu setkají v otvíráku sezóny 2021 NHL. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos, pokud nemáte kabel.

Kyle Edmund a Kevin Anderson se v sobotu setkají v prvním kole Cincinnati Masters v New Yorku. Setkání je třetím mezi dvojicí, přičemž každý z nich v minulosti vyhrál jeden zápas.

Řecká Maria Sakkari se v neděli v prvním kole French Open utká s dobrou kamarádkou Ajlou Tomljanovicovou. Oba hráči se už jednou setkali a Sakkari vede hlavou 1: 0.