Jak sledovat Saint Maud online zdarma v USAA24

Uznávaný horor Svatá maud debutuje na Epix v pátek 12. února.Pokud nemáte kabel nebo nemáte kanál Epix, můžete sledovat několik různých způsobů Svatá maud streamování online zdarma v USA:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál Epix od Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat veškerý obsah Epix naživo a na vyžádání na kanálu Prime Epix . Amazon Prime i Epix Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Epix na Amazon Primekde se můžu dívat, bojíš se tmy?

Jakmile se zaregistrujete na Prime Epix Channel, můžeš se dívat Svatá maud živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


TV Philo

Epix je k dispozici jako doplněk 6 $ za měsíc k hlavnímu balíčku kanálů Philo. Do své sedmidenní zkušební verze můžete zahrnout hlavní balíček i doplněk Epix:Bezplatná zkušební verze Philonejlepší ženská tenisová raketa 2016

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Svatá maud živě nebo na vyžádání v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .


FuboTV

Epix je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Epix lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Svatá maud živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

těžká tenisová raketa

Sling TV

Epix je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Epix, ať už se také zaregistrujete do jednoho z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Epix získat celkem za 5 $ za měsíc, což je nejlevnější možnost, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Svatá maud živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Náhled „Saint Maud“

Horor Svatá maud míří do EPIX v pátek 12. února.

jak stahovat filmy na disney plus


Hrát si

Saint Maud | Oficiální trailer HD | A24 PŘIHLÁSIT SE k odběru: bit.ly/A24subscribe YOUR SAVIOR is coming. Od spisovatelky/režisérky Rose Glass a v hlavních rolích Morfydda Clarka a Jennifer Ehle. SAINT MAUD - jaro 2020. DATUM VYDÁNÍ: Jaro 2020 ŘEDITEL: Rose Glass CAST: Morfydd Clark a Jennifer Ehle Navštivte web SAINT MAUD: saintmaud.movie/ Like SAINT MAUD na Facebooku: bit.ly/SaintMaudMovie_Facebook Sledujte SAINT MAUD na Twitteru: bit. ly/SaintMaudMovie_Twitter Sledujte SAINT MAUD… 2019-12-17T14: 00: 53Z

Svatá maud je horor v hlavní roli s Morfyddem Clarkem jako titulární postavou, nově oddanou hospicovou sestrou, která je posedlá záchranou duše své umírající pacientky - ale zlověstné síly a její vlastní hříšná minulost hrozí, že ukončí její svaté volání ... Saint Maud je mrazivá a odvážně originální vize víry, šílenství a spásy v padlém světě.

Dotyčnou umírající pacientkou je Amanda v podání Jennifer Ehle. Ve filmu dále hrají Lily Fraser, Marcus Hutton, Lily Knight a Turlough Convery.

Film je ohodnocen na 93 procent čerstvý na Rotten Tomatoes, s Valící se kameny David Fear tomu říká skutečné zjevení a druh svatého teroru, který obnovuje vaši víru v žánr.

přímý přenos clemson vs pittsburgh

Randy Myers z Novinky ze San Jose Mercury tomu se říkalo děsivé ponoření se do horečné, drolící se mysli hospicové sestry, která se vrhla na děsivé náboženské bludy.

Pokračoval, chlapče, dodá to někdy svůj humbuk. Morfydd Clark je zjevením Mauda, ​​nestabilního „anděla“ najatého umírajícím tanečníkem celebrit. Spisovatel/režisér Rose Glass vytváří zlověstnou atmosféru, která se na začátku usazuje a stále temnější a pokroucenější, jak Maud klesá do šíleného šílenství. Jaký to debut.

Svatá maud je nyní k dispozici na Epix.


Populární Problémy

Jak se starat o držák. Důležitou součástí každého plánu péče o zuby je správné čištění, a to platí zejména pro držáky. Špinavý držák může obsahovat bakterie, které mohou způsobit zápach z úst v ústech. Ale péče o ...

Snoubenec skotského tenisového esa Andy Murray, Kim Sears, odpověděl svým kritikům na její sprosté chvástání inovativním způsobem tričkem s nápisem „Parental Advisory“. Explicitní obsah 'v australském otevřeném finále.

Novak Djokovič-hrající poprvé od vítězství ve Wimbledonu-si v úterý připsal vítězství 7-5 6-1 nad Samem Querreyem.

Pokud má mít proti Srbovi šanci, bude muset Zverev replikovat vysoce kvalitní hru, kterou přinesl do zápasu Federer.

Váš průvodce streamováním filmu Mnoho dobrodružství Medvídka Pú online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Ať už se vám nepodařilo najít pár v barvě, která se vám líbí, nebo chcete jen přejít na módnější vzhled, barvení starých semišových bot je šetrnou alternativou k jejich vyhození. Může to znít jako ambiciózní projekt, ale je to ...