How To Stream Honey, I Shrunk the Kids: Your Family Viewing Guide

Disneyortéza paže na zánět šlach

Streamuj zlato, zmenšil jsem děti hned

Nezáleží na tom, kolik je vám let - za předpokladem je něco tak kouzelného Zlato, zmenšil jsem děti . Sci -fi film o rodinné komedii z roku 1989 vypráví o tom, jak čtyři rodiče hledají své děti, když jeden z rodičů zmenšící stroj omylem zmenší čtyři děti na mikroskopické velikosti. Není to nejrealističtější předpoklad pro film, ale byla to osmdesátá léta a film připravil cestu pro několik dalších podobných ve franšíze.Ať už jste film sledovali, když byl původně uveden do kin, nebo se raději díváte Zlato, zmenšil jsem děti online, má něco pro celou rodinu. Vzhledem k tomu, že má hodnocení PG, můžete očekávat trochu humoru pro dospělé, ale hlavní roli the Rick Moranis z toho dělá nostalgii téměř každý, kdo to sleduje.

Film také znamenal režijní debut režiséra Joe Johnstona. Pokračoval v režii Jumanji , Jurský park III , a Captain America: The First Avenger také. Ale jak franšíza s tímto filmem začala, tak určitým způsobem začala i kariéra režiséra.

Streamování Zlato, zmenšil jsem děti rozhodně to není jediný způsob, jak se na to dívat, ale v dnešní době to rozhodně mnoho upřednostňuje. A tady je návod, jak streamovat Zlato, zmenšil jsem děti Nyní.Jak streamovat „Miláčku, zmenšil jsem děti“ - exkluzivně na Disney+

Zlato, zmenšil jsem děti je jedním z klasických filmů Disney z 90. let, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžete streamovat Zlato, zmenšil jsem děti a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledej Honey, zmenšil jsem děti
  5. 5. Klepněte na Zlato, zmenšil jsem děti
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Streamujte to hned


„Zlato, zmenšil jsem děti“: Přehled

Datum vydání: 23. června 1989
Tvůrci: Ed Naha, Tom Schulman, Stuart Gordon a Brian Yuzna
Ředitel: Joe Johnston
V hlavních rolích: Rick Moranis, Matt Frewer, Marcia Strassman a Kristine Sutherland
Hodnocení: PG

Synopse: Poté, co se skupina teenagerů zmenší jedním z vědeckých experimentů jejich rodičů, je na vědci, který bojuje, aby našel své děti, než nebezpečí neznáma vystaví své životy nebezpečí jako mikroskopické organismy.


Jak dlouho trvá „Zlato, zmenšil jsem děti“?

Původní divadelní vydání Zlato, zmenšil jsem děti trvala hodinu a 33 minut.


„Zlato, zmenšil jsem spiknutí pro děti

Na bojujícího a někdy bezduchého vědce Wayna Szalinského se jeho sousedé dívají skrz prsty za jeho mimozemské vynálezy, které občas způsobí v jeho domě zmatek, a to jak uvnitř, tak venku. A když se v domě objeví děti sousedů, aby získaly míč, který omylem zasáhly oknem podkroví, nechtěně spustily smršťovací paprsek, který míří nejen na sousedy, ale i na děti Szalinski, čímž je zmenšil na velikost, která není větší než roztoči.

Když se Wayne po konferenci vrací domů, nechtěně smete děti do pytle na odpadky a uloží je ven. Naštěstí děti včas utečou, aby se ocitly na dvoře a pracovaly na cestě zpět do domu, aby se pokusily upoutat něčí pozornost. Bitvami s mravenci a štíry nadměrných velikostí spolu s epickým koláčem z ovesných vloček, který je několikrát větší než nyní zmenšené děti, se dostanou zpět do domu, kde konečně upozorní Wayna na jejich velikost.

Dokáže je vrátit zpět do své dřívější velikosti a tím si získá důvěru a přátelství svých sousedů, kteří ho původně soudili za jeho zálibu v neúspěšných vynálezech.

mytí tenisek

„Zlato, zmenšil jsem děti“

I když větší část Zlato, zmenšil jsem děti stráví sledováním čtyř dětí na jejich dobrodružstvích jako malí lidé, hvězdou filmu je bezpochyby Rick Moranis. Pomohl tomu, aby franšíza byla taková, jaká byla, a přestože ostatní herci ve filmu doplnili obsazení způsobem, který fungoval, bez něj by to pravděpodobně nebylo ono. Přesto někteří herci z Miláček. Zmenšil jsem děti pokračovali v plné televizní nebo filmové kariéře.

Rick Moranis jako Wayne Szalinski

Wayne Szalinski je bojující vědec s velkými nápady, ale velmi málo následných. A přestože by raději pracoval na svých vynálezech, než aby vydělával peníze pro svou rodinu, myslí to dobře. V reálném životě se Rick Moranis stal synonymem pro jeho roli otce v tomto filmu a dalších ve franšíze. Po velké části své filmové práce v 80. a na počátku 90. let však Moranis věnoval většinu času výchově své rodiny a dělat hlasovou práci než přijímat náročnější role.

Matt Frewer jako Big Russ Thompson

Big Russ Thompson je drsný a náročný táta, který očekává, že jeho synové vyrostou stejně jako on. Přirozeně se s Waynem zpočátku nesnáší a dokonce by byl raději, kdyby se jeho děti zcela vyhnuly sousední rodině. Na konci filmu však změkne a je schopen vycházet se Szalinskis. V těchto dnech lze Matta Frewera najít na se bojí chodící mrtvoly a také měl roli na Sirotek Black .

Marcia Strassmanová jako Diane Szalinski

Ačkoli Diane Szalinski tvrdě pracuje pro svou rodinu, není nadšená z toho, že je jediným živitelem rodiny, zatímco Wayne vytváří a provádí neúspěšný experiment po neúspěšném experimentu. Stále však pracuje po jeho boku, aby našla děti a přivedla je zpět, jakmile si uvědomí, že stroj zmenšil jejich děti. Ačkoli Marcia Strassman pokračoval v práci na show jako Prozřetelnost a Otřesy , pravděpodobně bude vždy nejznámější pro své role v obou Zlato, zmenšil jsem děti a Zlato, vyhodil jsem dítě do vzduchu .

Kristine Sutherlandová a Mae Thompson

Ačkoli Mae Thompson je vdaná za muže typického muže v Zlato, zmenšil jsem děti Má jemnější stránku než její manžel a mladší syn. Dává to tedy smysl, když chce spolupracovat se Szalinskými na hledání jejich kolektivních dětí. Nějaký Buffy, přemožitelka upírů fanoušci mohli vidět Kristine Sutherland Zlato, zmenšil jsem děti předtím, než se přesunula k televizi, ale většina ji zná pro její dlouholetou roli v televizním pořadu víc než cokoli jiného.


„Zlato, zmenšil jsem dětské písničky a soundtrack

Soundtrack k Zlato, zmenšil jsem děti byl ve skutečnosti formálně vydán až v roce 2009. A dokonce i tehdy byl soundtrack omezen tak, aby bylo vydáno pouze 3 000 kopií. Funkce soundtracku od Jamese Hornera, který byl skladatelem oceněným Akademií a Zlatým glóbem. Obsahuje také písně v podání London Symphony Orchestra, u kterých by se někteří fanoušci mohli divit, proč vydání soundtracku trvalo tak dlouho. Ostatní však mohou být rádi, že vůbec nějaký existuje.


„Zlato, zmenšil jsem děti“ u pokladny

Neexistuje žádný způsob, jak by Disney mohl vědět, jak úspěšný je Zlato, zmenšil jsem děti by to bylo v době jeho vydání, nebo jak moc by to byla kultovní klasika. Ale dlouho předtím, než mileniálové odkazovali na film v memech nebo uvozovkách, se mu v pokladně mimořádně dařilo. Na domácím trhu, Zlato, zmenšil jsem děti vydělal 130 724 172 $ Zatímco celosvětově film vydělal celkem 222 724 172 $. Pro srovnání, jeho pokračování z roku 1992, Zlato, vyhodil jsem dítě do vzduchu , vydělal po celém světě pouhých 58 662 452 $ . Důvodem může být to, že nebyl vydán mezinárodně Zlato, zmenšil jsem děti ano, ale to zjevně mělo mnohem větší úspěch.


Recenze „Zlato, zmenšil jsem děti“ - co řekli kritici

Navzdory vysokému počtu pokladen Zlato, zmenšil jsem děti má většinou smíšené recenze. A recenze na RogerEbert.com řekl, že film má nízkou energii a dal mu jen dvě hvězdičky. Na druhou stranu, na EmpireOnline.com, pochválil film pro svou vynalézavost, kterou si užije celá rodina. A zatímco skóre publika pro Zlato, zmenšil jsem děti je na Rotten Tomatoes na 54%, skóre kritiků je 75%, díky čemuž je film dostatečně svěží.


Kde „Honey, I Shrunk the Kids“ pasuje do Disney Movie Pantheonu

Ačkoli pokračování, ze kterých vzešlo Zlato, zmenšil jsem děti nebyly tak úspěšné nebo široce přijímané jako film, který začínal franšízu, byly vytvořeny další dva filmy, než příběh Szalinských přešel na televizi. Po Zlato, vyhodil jsem do vzduchu děti přišel Zlato, zmenšili jsme se v roce 1997. Ten stejný rok měla premiéru společnost Disney Channel Zlato, zmenšil jsem děti: televizní show . A nyní Disney+ vydá a Zlato, zmenšil jsem děti restartovat v hlavních rolích Zamrzlý Josh Gad. Stále není jasné, kdy k restartu dochází, ale zprávy o streamovací platformě Disney, která má premiéru pro své publikum, přináší více než kdy dříve. A v říjnu jména zasvěcených osob Zlato, zmenšil jsem děti jako jeden z 51 filmů nadchněte se na Disney+ .


„Zlato, zmenšil jsem upoutávku pro děti“Hrát si

Video Video týkající se toho, jak streamovat med, zmenšil jsem děti: průvodce prohlížení vaší rodiny 2021-01-28T09: 57: 46-05: 00

Streamuj zlato, zmenšil jsem děti hned

Zlato, zmenšil jsem vědomosti dětí: 5 rychlých faktů

2019 si připomínáme 30. výročí Zlato, zmenšil jsem děti ‘Uvedení do kin. A vy se stanete kultovní klasikou ve velkém schématu filmů z 80. let bez tuny oddaných fanoušků o desítky let později. Toto jsou některá z nejpozoruhodnějších skutečností o filmu, která pravděpodobně způsobí, že budete chtít streamovat Zlato, zmenšil jsem děti všechno znovu.

1. Anty byla na place stejně děsivá

Čím větší než život a zmenšené děti pracovaly, aby byly v bezpečí, a láskyplně pojmenovaný „Anty“ byl velký robot ovládá až 12 lidí najednou. Není třeba říkat, že to bylo v reálném životě stejně děsivé, jako pro mladší fanoušky, kteří se na film dívali.

nejprodávanější tenisové rakety

2. Všichni byli překvapeni čísly pokladen

Nikdo opravdu nečekal, že film bude tak úspěšný, jako byl. V době, kdy, Zlato, zmenšil jsem děti největší Disneyho otevření víkend vůbec. Pro film, který mohl být velkou bombou, je to obrovský výkon a vypovídá to o úspěchu, který by viděl v kinech po celém světě.

3. Scéna Cheerios šla nad rámec speciálních efektů

Ve scéně, kde Wayne téměř jí děti ve své misce Cheerios, bylo třeba udělat hodně, aby se efektivně vytvořil obraz dětí plavajících v misce mléka. Herci museli plavat kolem nádrže naplněné vodou, která měla vypadat mléčně bílá, a Cheerios byly ve skutečnosti duše traktoru.

4. Získal zvláštní ocenění

Každý filmový tvůrce chce za svůj film získat Emmy nebo Oscara. Ale Zlato, zmenšil jsem děti vlastně získal Cenu Dunce Cap ze Společnosti pro záchranu anglického jazyka a literatury za použití díla zmenšeného místo gramaticky správného shraku.

5. Disney měl strach o děti

Jeden z tvůrců, Stuart Gordon, to v rozhovoru řekl TCM Disney byl znepokojen postavy by ve filmu zemřely a vedení zůstalo po celou dobu natáčení nervózní. Vysvětlil však, že i když chce, aby se diváci obávali o bezpečnost dětí, plánem nikdy ve skutečnosti nebylo zabít nikoho z nich v rodinném filmu s hodnocením PG.

Streamuj zlato, zmenšil jsem děti hned


Populární Problémy

Matteo Berrettini nastoupí v sobotu ve třetím kole 2020 Open na Daniela Altmaiera. Toto bude první setkání mezi nimi na turné ATP.

Cilic a Federer se chystají v neděli v Rod laver Arena probojovat k získání titulu Aussie Open.

Hněv je přirozený mechanismus pro zvládání stresu. Nadměrný hněv nebo problémy s ovládáním hněvu však mohou být známkami základní duševní poruchy a mohou negativně ovlivnit něčí sociální nebo profesní život. Učení, jak ...

Jak jezdit BART z East Bay do San Franciska. Nájemné a životní náklady jsou v San Francisku poměrně vysoké a v okolních městech na severním, východním a jižním zálivu jsou výrazně nižší. Tedy ti, kteří pracují nebo studují v San Francisku, ...

Šampion Australian Open porazil Španělku Carlu Suarezovou ve dvou setech.