Jak se dívat Bojíte se temné sezóny 2 online zdarma (2021)Nickelodeon

pásek na loketní tenis

Druhá sezóna hit restartu Bojíš se tmy? , s podtitulem Prokletí stínů, premiéra v pátek 12. února ve 20 hodin. ET/PT na Nickelodeonu.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Bojíš se tmy? Curse of the Shadows streamování online (živé nebo na vyžádání) zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Nickelodeon je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček si můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


'Bojíš se tmy? Náhled Curse of the ShadowsHrát si

Bojíš se tmy? Náhled na Curse of the Shadows | NickRewind V očekávání filmu Bojíte se tmy? Curse of the Shadows má premiéru 2/12, přinášíme vám 5 minut dosud neviděných záběrů! Jaké strašné hrůzy postihnou novou Půlnoční společnost? Kliknutím sem (a pouze zde!) To zjistíte! ►► Přihlaste se k odběru pro více: at.nick.com/NickRewindSubscribe ►► Sledujte více od NickRewind: at.nick.com/NewRewindVideos… 2021-02-09T17: 00: 09Z

Bojíš se tmy? je přepracováním klasické hororové antologické show SNICK (Saturday Night Nick) z 90. let minulého století. Po úspěšném uvedení první sezóny v roce 2019 je show zpět s Curse of the Shadows, která bude představovat jiné obsazení, ale bude mít všechny věkově vhodné strašidelné fanoušky, které znají a milují.

První sezóna představovala tři hodinové epizody, které byly všechny odvysílány v říjnu 2019. V návaznosti na svůj úspěch navazuje druhá sezóna na zcela novou skupinu dětí Midnight Society, které se dozvěděly o děsivé kletbě seslané nad jejich malým přímořským městem a jsou pronásledovány tajemným stvoření známé jako Shadowman. V právě zveřejněné upoutávce jsou diváci seznámeni s novými členy Midnight Society a nahlédnou do hrůz, které je ve stínech čekají, škádlí tisková zpráva.

Mezi nové členy Midnight Society patří Luke, kterého hraje Bryce Gheisar; Jai, kterého hraje Arjun Athalye; Hanna, kterou hraje Beatrice Kitsos; Gabby, kterou hraje Malia Baker; Seth, kterého hraje Dominic Mariche; a Connora, kterého hraje Parker Queenan.

Nová sezóna bude obsahovat dvakrát tolik epizod než ta první, se šesti. Premiéra má název Pohádka o strašidelném lese a její popis zní: Pět dětí vyšetřuje zmizení svého přítele, vůdce The Midnight Society, jehož osud může být spojen s kletbou, která straší v jejich přímořském městě.

teď hrajte tenis

Druhá epizoda, odvysílaná v pátek 19. února, se jmenuje Příběh nočních rváčů a její popis škádlí.Půlnoční společnost proniká hlouběji do tajemství a zjišťuje, že je pronásleduje zlá entita známá jako Shadowman.

Třetí epizoda se jmenuje Příběh fantomového světla a její popis zní: Půlnoční společnost hledá pomoc u ducha někoho, kdo by mohl kletbu vytvořit.

Bojíte se tmy: Prokletí stínů vysílá v pátek ve 20 hodin ET/PT na Nickelodeonu.


Populární Problémy

Devítinásobný římský šampion Rafael Nadal ve čtvrtek v italském otevřeném osmifinále porazil Denise Shapovalova 3: 6, 6: 4, 7: 6 (7: 3).

Jak chránit své klouby před každodenními stresy. Lidé s opakujícími se bolestmi kloubů vědí, že problémy nemusí způsobit pád, zkroucení, vyvrtnutí nebo jiné zranění. Pro mnoho lidí každodenní činnosti, jako je stání, sezení u stolu, ...

Tyl je jemná tkanina, která se často vyskytuje na svatebních šatech, závojích, baletu a dalších kostýmech. Je to krásný, ale velmi jemný materiál. Je třeba s ním zacházet a umýt opatrně. Tyl můžete vyčistit odstraněním skvrn, ...

Jak se připravit na přijímací zkoušky. Přijímací zkoušky jsou nezbytným krokem ve vzdělávacích systémech po celém světě. Školy všech úrovní používají přijímací zkoušky k určení, zda jsou studenti způsobilí pro přijetí do kurzu, ...

Tady je. Vykopává to na fotbalovém hřišti. Dává vítězný gól a všichni jásají. Později ji uvidíte v roztomilých džínách a vypasovaném grafickém tričku s opravdu hezkým bočním copem. Myslíte si: ‚Páni, chci být jako ...