Jak se dívat Bojíte se temné sezóny 2 online zdarma (2021)Nickelodeonpásek na loketní tenis

Druhá sezóna hit restartu Bojíš se tmy? , s podtitulem Prokletí stínů, premiéra v pátek 12. února ve 20 hodin. ET/PT na Nickelodeonu.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Bojíš se tmy? Curse of the Shadows streamování online (živé nebo na vyžádání) zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Nickelodeon je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček si můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Bojíš se tmy? Curse of the Shadows živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


'Bojíš se tmy? Náhled Curse of the ShadowsHrát si

Bojíš se tmy? Náhled na Curse of the Shadows | NickRewind V očekávání filmu Bojíte se tmy? Curse of the Shadows má premiéru 2/12, přinášíme vám 5 minut dosud neviděných záběrů! Jaké strašné hrůzy postihnou novou Půlnoční společnost? Kliknutím sem (a pouze zde!) To zjistíte! ►► Přihlaste se k odběru pro více: at.nick.com/NickRewindSubscribe ►► Sledujte více od NickRewind: at.nick.com/NewRewindVideos… 2021-02-09T17: 00: 09Z

Bojíš se tmy? je přepracováním klasické hororové antologické show SNICK (Saturday Night Nick) z 90. let minulého století. Po úspěšném uvedení první sezóny v roce 2019 je show zpět s Curse of the Shadows, která bude představovat jiné obsazení, ale bude mít všechny věkově vhodné strašidelné fanoušky, které znají a milují.

První sezóna představovala tři hodinové epizody, které byly všechny odvysílány v říjnu 2019. V návaznosti na svůj úspěch navazuje druhá sezóna na zcela novou skupinu dětí Midnight Society, které se dozvěděly o děsivé kletbě seslané nad jejich malým přímořským městem a jsou pronásledovány tajemným stvoření známé jako Shadowman. V právě zveřejněné upoutávce jsou diváci seznámeni s novými členy Midnight Society a nahlédnou do hrůz, které je ve stínech čekají, škádlí tisková zpráva.

Mezi nové členy Midnight Society patří Luke, kterého hraje Bryce Gheisar; Jai, kterého hraje Arjun Athalye; Hanna, kterou hraje Beatrice Kitsos; Gabby, kterou hraje Malia Baker; Seth, kterého hraje Dominic Mariche; a Connora, kterého hraje Parker Queenan.

Nová sezóna bude obsahovat dvakrát tolik epizod než ta první, se šesti. Premiéra má název Pohádka o strašidelném lese a její popis zní: Pět dětí vyšetřuje zmizení svého přítele, vůdce The Midnight Society, jehož osud může být spojen s kletbou, která straší v jejich přímořském městě.

teď hrajte tenis

Druhá epizoda, odvysílaná v pátek 19. února, se jmenuje Příběh nočních rváčů a její popis škádlí.Půlnoční společnost proniká hlouběji do tajemství a zjišťuje, že je pronásleduje zlá entita známá jako Shadowman.

Třetí epizoda se jmenuje Příběh fantomového světla a její popis zní: Půlnoční společnost hledá pomoc u ducha někoho, kdo by mohl kletbu vytvořit.

Bojíte se tmy: Prokletí stínů vysílá v pátek ve 20 hodin ET/PT na Nickelodeonu.


Populární Problémy

Jak naučit psa držet předmět. Není žádným tajemstvím, že psi rádi žvýkají věci (obvykle věci, které by neměli - sbohem oblíbené boty). Je však zcela možné naučit vašeho psa držet předměty v tlamě ...

Kompletní průvodce, jak můžete sledovat živý přenos sobotní předsezónní hry Seahawks vs Raiders, s možnostmi podle toho, kde žijete.

Kondiční trenér pomáhá někomu dosáhnout jeho cílů v oblasti fitness tím, že ho naučí cvičení a wellness strategie. Pokud doufáte, že se stanete fitness trenérem, prvním krokem je zúžení vašeho zaměření na jeden typ fitness. Hledej ...

Aulani je letovisko Disney v Ko Olina na Havaji, které nabízí mnoho aktivit přizpůsobených dětem i dospělým. Aulani je také jednou z nemovitostí, kde si můžete koupit timeshare v Disney Vacation Club. Pro první návštěvníky ...

Zde je návod, jak sledovat online stream „Lovecraft Country“, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO Max.