Jak sledovat tvrdé klepání 2020 bez HBO

Hard Knicks Los Angeles hodinky

Getty Trenér beranů Sean McVay a quarterback Jared Goff se na Hark Knocks objeví podruhé.

V roce 2020, Tvrdé klepání , vůbec poprvé, bude sledovat dva týmy během celého soustředění: Los Angeles Rams a Los Angeles Chargers. První díl má premiéru v úterý 11. srpna ve 22 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat toto Hard Knocks: Los Angeles online nebo na vyžádání online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime ( nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Prime ), můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

jsou běžecké boty dobré pro tenis

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Hard Knocks: Los Angeles buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

kúra na tenisový loket

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Hard Knocks: Los Angeles žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

kolik slouží v badmintonu

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Hard Knocks: Los Angeles“

Toto bude patnáctý díl série a Chargers budou v show poprvé. Berani byli v sérii uvedeni v roce 2016, kdy byl quarterback Jared Goff nováčkem. Nyní, uprostřed současné pandemie koronaviru, to bude jedna z nejunikátnějších sezón v poslední době a budou tam kamery HBO, aby zachytily co nejvíce dramatu ze soustředění.

Oba týmy budou hrát na nově vybudovaném stadionu SoFi a oba se budou muset vypořádat se svými vlastními jedinečnými výzvami a zároveň se snažit udržet všechny zdravé. V premiéře jsou nováčci z Beranů a Nabíječů, kteří dorazili do svých výcvikových táborů, z nichž většina se do příjezdu nikdy nesetkala s žádnými trenéry ani zaměstnanci.

roger federer miami open 2018

Ačkoli se potýkají s mnoha stejnými problémy, každý tým má své vlastní jedinečné příběhy, které je třeba sledovat. Berani, čerství z řezající hvězda běží zpět Todd Gurley se bude snažit dokázat, že jejich vzhled Super Bowl před dvěma lety nebyl náhoda. Trenér Sean McVay a společnost minulý rok vynechali play off a hledají návrat do nejlepší formy.

Pro McVaye je výzva, kterou kamery představují, jednou z hlavních výzev natáčení série.

Právě mě sleduje několik robotických kamer, Řekl McVay . Každý pohyb, který udělám ve své kanceláři, takže mám nulové soukromí. Takže čas, který bych si pravděpodobně jinak vyhradil ve své domácí kanceláři, abych se pokusil získat trochu toho soukromí. Nemohu nic říct, aniž bych měl pocit, že se dostanu do problémů.

Pro nabíječky, kteří jen znovu podepsal obrannou superstar Joey Bosa na pětiletou smlouvu na 135 milionů dolarů, tato sezóna je o nových začátcích. Tým bude mít nového začínajícího zadáka poprvé po čtrnácti sezónách, po odchodu veterána Philipa Riverse. Zatímco pravděpodobným startérem 1. dne bude Tyrod Taylor, všechny oči budou upřeny na nováčka quarterbacka Justina Herberta, kterého si Chargers letos vybrali celkově šestý. Herbert, který je mladý, talentovaný a charismatický, už byl některými záložkami jako potenciální zloděj scény v seriálu.

Trenér Chargers Anthony Lynn se bude snažit dostat svůj tým zpět do formy 12-4, kterou předvedl v roce 2018, než se v minulé sezóně zhroutil. V sezóně plné nových výzev to nebude snadné - ale alespoň jeho hráči udržují smysl pro humor.

Jsem velkým fanouškem HBO, Řekl Bosa na dotaz o sérii. Takže to bude zábava. Jen tam budu muset trochu sledovat svůj jazyk.


Populární Problémy

Ukázka zápasu druhého kola Australian Open mezi Serenou Williamsovou a Tamarou Zidansek.

Konference byla v roce 2019 trochu nepořádek, ale turnaj Pac-12 by měl být stále zábavný. Zde je návod, jak sledovat každou hru online naživo.

Jak vyrobit papírovou raketu. 3 ... 2 ... 1 ... Blastoff! Tato papírová raketa vychází ze skutečných plánů NASA a opravdu poletí. S několika jednoduchými materiály a trochou ruční práce budete moci vyrazit do nekonečna a ještě dál ...

Novak Djokovič nedávno dlouze hovořil o potřebě věnovat pozornost problémům životního prostředí. Djokovič věří, že my jako lidská rasa neuděláme dost pro to, abychom zajistili potřeby planety.

Jedna z nejsilnějších obranných střel v tenise, bekhend, je na současném tenisovém kurtu docela běsnění.

Očekává se, že Novak Djokovič a Rafael Nadal, dva nejlepší hráči světa, budou i nadále dominovat mužské hře v roce 2021.