Jak zasáhnout plátek v tenise

Rychlý souhrn toho, jak zasáhnout plátek při tenisu.Kroky

 1. Obrázek s názvem Hit a Slice Serve in Tennis Krok 1

  1 Držte raketu východním bekhendem nebo kontinentálním úchopem (kompletní seznam najdete na stránce Tennis Grips)
 2. Obrázek s názvem Hit a Slice Serve in Tennis Krok 2

  2 Srovnejte si ramena tak, aby ukazovala ve směru, kterým chcete zasáhnout, svou nedominantní stranou blíže k síti.
 3. Obrázek s názvem Hit a Slice Serve in Tennis Krok 3

  3 Hoďte míč (nedominantní rukou) poněkud blízko hlavy. Ujistěte se, že nepřekračuje základní linii a není za vámi.
 4. Obrázek s názvem Hit a Slice Serve in Tennis Krok 4

  4 Udeřte míč z vnějšku (část, která je od vás nejdále), krájejte (odtud název) kolem a velmi mírně pod míčem.
 5. Obrázek s názvem Hit a Slice Serve in Tennis Krok 5

  5 Vaše paže by měla být v přímém kontaktu a měli byste ji protáhnout na nedominantní straně
 6. Obrázek s názvem Hit a Slice Serve in Tennis Krok 6

  6 Vaše podání by se mělo zakřivit na vaši nedominantní stranu (řez pravou rukou křivky doleva atd. ) Reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zasáhnu ploché podání? Když v tenise trefíte ploché podání, použijete kontinentální přilnavost. Místo řezání míče jako při podání na plátek nebo přidání topspinu k míči jako při podání kopu, trefíte míč plochou tváří rakety. Plochá plocha rakety při kontaktu pomůže vašemu servírování zůstat ploché. Pamatujte, stejně jako u ostatních podání, švihněte, sledujte a švihněte zápěstím, aby se míč dostal do servisního boxu. Pokud chcete vidět výukový program v akci, podívejte se na YouTube.
 • Otázka Jak mohu doručit plátek reklamnímu soudu? Vyhoďte míč nad hlavu doleva, odpalte ho nahoru a pak jděte kolem. Několik tipů, jak to procvičit, je „osmá formace“ v tenise.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Až budete mít dobrý plátek naservírovaný, naučte se ho používat. Pro praváka na straně dvojky chcete trefit doleva, aby míč tlačil co nejdále od hřiště. Na straně reklamy ji zasáhněte do odpaliště, aby se rozřezala doleva, aby se natáhla a zasáhla špatnou střelu.
 • Zapracujte na svém hodu. Mělo by být na svém místě tak konzistentní, že byste mohli zavřít oči a zasáhnout ho.
 • Pokud míč míří do sítě, upravte si hod. Ujistěte se, že je váš hod dostatečně vysoký. Pamatujte, že ho můžete hodit tolikrát, kolikrát chcete, pokud se nehoupete, takže si pořiďte ten dokonalý los!
 • Naučte se vizualizovat tuto službu, která se skutečně zakřivuje nebo se prudce houpá/láme do servisního boxu. Nejjednodušší způsob, jak se naučit pro praváky, si představte zakřivení podávání z hnízdního sloupku celou cestu do rohu krabice dvojky a pokuste se, aby zasáhlo plot na boku. Jen velmi málo hráčů někdy opravdu chápe, jak velkou přestávku můžete dát na pořádnou porci porce, není to „jen pro profesionály“. Tento podávací hod by měl být pro hráče s pravou rukou vpředu a vpravo.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Před prudkým švihem zahřejte paži. Pamatujte si: můžete zasáhnout několik měkkých podání a vyhrát zápas nebo zabouchnout první podání, které jste zasáhli, a na dlouhou dobu si popletete ruku!
 • Nezasahujte příliš mnoho pod míč, protože vám to nedá moc, nebo to také může způsobit zhasnutí. To je druh handicapu, který vám pomůže dostat se přes síť. Pokud je to možné, měli byste se pokusit neříznout pod míčem.
reklama

Populární Problémy

Poha je jednoduchá, ale vydatná snídaně a brunch, která pochází ze severní Indie. Také známý jako aloo poha, je vyroben z lisované rýže, brambor, cibule a koření a je rychlým a snadným jídlem, které můžete vyšlehat, jakmile budete mít všechny ...Jak změřit velikost krku a délku rukávu. Pokud plánujete koupit společenskou košili pro sebe nebo svého přítele, je důležité správně měřit krk a rukáv. Snadno je najdete a výsledkem je atraktivní ...Simona Halepová čeká v největším zápase kariéry Amandy Anisimovy. Profilujeme 17letou dívku, která se proslavila v Paříži.Po omámení Syracuse minulý týden se č. 1 Clemson vrací domů, aby se v sobotu ujal Charlotte. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.