Jak prát MyPillow

Jako uživatel MyPillow si možná říkáte, jak se správně starat o svůj nadýchaný polštář naplněný pěnou. Nejlepších výsledků dosáhnete dodržováním pokynů k péči, které jste obdrželi s obalem produktu. Výrobce doporučuje MyPillow prát v pračce v pravidelném cyklu studenou nebo teplou vodou a jemným pracím prostředkem před sušením v sušičce na vysoké teplotě. Dodržujte několik triků pro bezproblémový zážitek, jako je vybalancování zátěže a spuštění dalšího cyklu odstřeďování. Po řádném vyprání MyPillow budete moci zabořit hlavu do polštáře, který vám padne a bude se vám dobře spát.

Část 1 ze 4: Vkládání podložky

 1. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 1

  1 Nalijte jemný tekutý prací prostředek. Při praní MyPillow používejte jemný, vysoce účinný (HE) tekutý prací prostředek na snížení pěnivosti. Pokud jako odměrku používáte uzávěr lahve pracího prostředku, naplňte šálek těsně pod rysku „1 náplň“. Jinak přidejte o 1/4 c (59 ml) detergentu. Před vložením MyPillow nalijte do stroje.
  • Vyvarujte se používání práškového pracího prostředku, protože by mohl zanechat na polštáři zbytky.
  • Při praní MyPillow nepoužívejte aviváž.


 2. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 2

  2 Pokud používáte stroj s předním plněním, přidejte polštář k plnému prádlu. Upřednostňuje se stroj s předním plněním, protože zabrání tomu, aby se váš polštář vznášel nad vodou. Pokud používáte tento typ stroje, přihoďte polštář středně velkým nákladem bílého nebo světlého oblečení.
  • Pokud nemáte žádné oblečení na praní, zkuste prát polštář spoustou ručníků různých velikostí.
 3. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 3

  3 Vyvažte stroj s horním plněním dalším polštářem nebo několika ručníky. U stroje s horním plněním umístěte každý polštář na opačné strany stroje. Pokud nemáte další polštář na praní, položte MyPillow na 1 stranu míchadla a na druhou stranu pusťte 2 nebo 3 velké ručníky. Snažte se zajistit stejné množství materiálu na obou stranách míchadla, aby se zabránilo nevyváženému zatížení.
  • Pokud si všimnete, že se MyPillow začne vznášet na vodě, jakmile začne břemeno, zatlačte polštář dolů, dokud neabsorbuje vodu, a poté na něj položte ručník, abyste polštář zvážili.
  reklama

Část 2 ze 4: Úprava nastavení pračky

 1. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 4

  1 Nastavte pračku na pravidelný cyklus. Zatímco některé polštáře jsou navrženy k praní na „jemné“ nebo „jemné“ nastavení, perte MyPillow na „běžné“, „normální“ nebo „bavlněné“ nastavení.
  • „Jemný“ nebo „jemný“ cyklus využívá cykly pomalého odstřeďování a omezené míchání, které váš MyPillow nevyčistí tak efektivně jako rychlejší pravidelný cyklus.
 2. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 5

  2 Umyjte MyPillow ve studené až teplé vodě. V závislosti na typu stroje, který používáte, zkuste buď nastavení „teplý/teplý“, „teplý/studený“ nebo „studený/studený“. Pokud dáváte přednost energeticky účinnějšímu přístupu, zvolte „studené“, nebo „teplé“ nastavení, pokud chcete polštář důkladněji dezinfikovat nebo odstranit skvrny.
  • K praní MyPillows se nedoporučuje horká voda.
 3. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 6

  3 Přidejte další odstřeďovací cykly, abyste odstranili více vlhkosti. Přidejte 1 nebo 2 další odstřeďovací cykly, které pomohou z MyPillow vyždímat co nejvíce vody. V závislosti na typu stroje, který používáte, můžete do počátečního pracího cyklu přidat další odstřeďování nebo po dokončení prvního praní spustit samostatný odstřeďovací cyklus.
  • Vzhledem k tomu, že z pěny bude čerpáno více vlhkosti, budete moci použít kratší sušicí cyklus.
  reklama

Část 3 ze 4: Sušte svůj polštář

 1. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 7

  1 Nastavte sušičku na vysokou teplotu. Na rozdíl od nízké teploty, vysoká teplota váš MyPillow rychleji a úplně vysuší, zevnitř i zvenčí. Výrobci doporučují zvolit vysoké nastavení teploty a spustit sušičku v „normálním“ cyklu.
 2. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 8

  2 Sušte MyPillow v sušičce bez koulí sušičky. Přestože většina polštářů bude těžit z chmýří, které poskytuje sušič koulí nebo tenisových míčků, tyto se při sušení MyPillow nedoporučují. Jednoduše vložte MyPillow spolu s dalšími polštáři, ručníky nebo oděvy z předchozí náplně do sušičky.
  • Nepřidávejte do náplně žádné aviváže ani listy sušičky.
 3. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 9

  3 Udržujte MyPillow v sušičce, dokud není zcela suchý. Po dokončení cyklu sušení vytáhněte polštář a stiskněte jej, abyste zkontrolovali vlhké skvrny. I když existuje jen několik malých skvrn, které obsahují určitou vlhkost, vraťte polštář zpět do sušičky na dalších 10 až 15 minut. Pokračujte v kontrole a sušení polštáře, dokud nebude zbaven vlhkosti.
  • Dodatečné bubnové sušení nepoškodí ani neroztaví MyPillow.
  reklama

Část 4 ze 4: Údržba MyPillow

 1. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 10

  1 Vyhoďte zbrusu nový MyPillow do sušičky vlhkou žínkou. Jakmile nový MyPillow vybalíte, vložte jej do sušičky spolu s vlhkou, ale ne kapající žínkou. Před použitím polštáře nechte stroj běžet na vysoké teplotě asi 15 minut.
  • Teplo a vlhkost budou míchat vnitřní pěnovou výplň, takže je připravena spát.
 2. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 11

  2 Použijte bavlněný povlak na polštář, aby byl váš polštář čistý. Zakryjte svůj MyPillow dobře padnoucím povlakem na polštář, aby se pot, oleje a kosmetické výrobky nepřenášely na samotný polštář. Výrobci doporučují používat s MyPillow povlak na polštář ze 100% bavlny.
 3. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 12

  3 Chmýřte svůj MyPillow ručně každý večer před spaním. Uchopte konce nebo rohy polštáře. Rychle tlačte pěsti k sobě, abyste do pěny napumpovali trochu vzduchu. Stiskněte a děrujte polštář, aby se ještě více načechral a přetvořil do požadované formy.
  • Jakmile položíte hlavu dolů, zastrčte spodní část polštáře pod krk, abyste získali nejlepší oporu.
 4. Obrázek s názvem Wash a MyPillow Krok 13

  4 MyPillow perte jednou za 4 měsíce. Pokud spíte na svém MyPillow každou noc, udržujte jej v čerstvém stavu praním jednou za 4 měsíce nebo asi 3krát za rok. Pokud máte alergii, perte ji častěji nebo jednou za 2 měsíce.
  • 10letá záruka MyPillow se vztahuje na praní, takže byste si neměli dělat starosti s tím, že se vám polštář při pravidelném praní a sušení vybije.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dlouho dáváte MyPillow do sušičky? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď Zaměstnanci Umístěte MyPillow do sušičky a nastavte ji na vysokou teplotu, která zajistí, že bude uvnitř i venku suchá a nebude se vyvíjet plíseň. Nastavte sušičku na standardní nebo normální nastavení, což je obvykle 40–60 minut. Jakmile je cyklus hotový, vyndejte polštář a nahmatejte případná vlhká místa. Pokud nějaké existují, i když jsou malé, hoďte polštář zpět do sušičky na dalších 10–15 minut. Před vyjmutím se ujistěte, že je polštář zcela suchý.
 • Otázka Jak často mám prát MyPillow? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Odpověď Je vhodné prát si polštář každých pár týdnů, abyste leželi na čistém povrchu. V průběhu času však váš polštář může sám shromažďovat prach, vlhkost a potenciálně vyvíjet plísně. Naštěstí praní polštáře v pračce každé 3–4 měsíce může být hezké a čisté a zabránit možnosti vzniku plísní nebo plísní. Zvyšte si mytí MyPillow alespoň jednou za 4 měsíce, aby déle vydrželo. Pokud onemocníte a budete muset strávit hodně času v posteli, možná budete chtít polštář vyprat poté, co se budete cítit lépe, abyste se zbavili všech bakterií, které na vašem polštáři mohou být.
 • Otázka Mohu dát MyPillow do pračky? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Ano, naprosto. Vložte MyPillow do pračky a přidejte jemný tekutý prací prostředek. Nepoužívejte práškový prací prostředek, protože může zanechat na polštáři zbytky. Snažte se mít vyvážené množství prádla přidáním nějakého oblečení a prostěradla, aby polštář, aby míchadlo bylo schopné polštář efektivně vyčistit. Nechte polštář prát v pračce na pravidelném standardním nastavení pomocí studené až teplé vody, ale přidejte další cyklus odstřeďování, který pomůže odstranit přebytečnou vlhkost z polštáře. Po dokončení cyklu přidejte polštář do sušičky a sušte na vysoké teplotě, dokud úplně nevyschne.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Pohled na pět nejpůsobivějších vítězství Rogera Federera ve Wimbledonu. Federer je rekordním osminásobným wimbledonským šampionem a má spoustu dalších rekordů na trávníku Major.

Jak hrát nový Super Mario Bros. Wii. Poprvé od vydání hry Super Mario World v roce 1991 je k dispozici nové 2D dobrodružství s bočním posouváním, které lze hrát na jiném než ručním systému. Představuje každého oblíbeného hrdinu Maria ...

Ať už jde o výuku, nebo s tenisem teprve začínáte a hledáte nějaké jednoduché cvičení, tyto tenisové vrtačky pro začátečníky jsou ideální pro všechny věkové kategorie.

Nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste našli tenisovou obuv, která poskytuje pohodlí, stabilitu a výkon, který potřebujete pro zábavu na hřišti.

Jižní Afrika vs Austrálie zahajuje Rugby Championship 2019. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Když již probíhá finále WTA, podívejme se na pět nejoblíbenějších turnajů.