Jak sledovat hry Cubs online bez kabelu 2020

Sledujte hry Cubs bez kabelu

Getty Anthony Rizzo a Chicago Cubs se chtějí vrátit do play off v roce 2020.Poté, co Chicago Cubs poprvé po pěti letech minulé sezony postrádali sezónu, se během zkrácené kampaně 2020 pokusí věci vrátit zpět.jaká jsou pravidla raketbalu?

V roce 2020 budou téměř všechny hry Cubs vysílány na místních trzích na Marquee Sports Network a další budou celostátní na Fox, Fox Sports 1, ESPN nebo MLB Network. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat každou hru Cubs na počítači, telefonu, Roku, Firesticku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:(Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete pomocí odkazu na této stránce)

Hulu s živou televizí : Zahrnuje Marquee Sports Network (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN. 54,99 $ měsíčně.

AT&T TV nyní : Balíček Max obsahuje Marquee Sports Network (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN. 80 $ měsíčně.MLB.TV : Sledujte každou hru mimo trh. 24,99 $ měsíčně za každý tým nebo 49,99 $ celkem za jeden tým.Můžete se zaregistrovat a začít sledovat hry Cubs pomocí některého z výše uvedených odkazů, ale zde je úplnější přehled toho, co každá služba obsahuje:

Nejlevnější možnost pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi: Hulu s živou televizí

Zahrnuty kanály pro mladé : Marquee Sports Network (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPNCena : 54,99 $ za měsícpodpora mueller tenisového lokte s gelovou podložkou

Pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi Hulu s živou televizí je nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje Marquee Sports Network. Jinými slovy, pokud žijete na trhu Cubs, toto je nejlevnější způsob, jak sledovat každou hru Cubs bez kabelu :

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete, můžete hry Cubs sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Diváci s pravděpodobným zájmem o koupi: AT&T TV nyní

Zahrnuty kanály pro mladé : Marquee Sports Network (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN

Cena : 80 $ měsíčně

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů , ale nejlevnější z těch, které zahrnují Marquee Sports Network, je balíček Max, který vychází na 80 $ měsíčně. Díky tomu je s tímto kanálem nejdražší streamovací služba. A pokud chcete MLB Network, budete muset jít do balíčku Choice za neuvěřitelných 110 $ měsíčně.

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete hry Cubs sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

film chris watts: přiznání vraha sledovat online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Diváci mimo trh: MLB.TV

Pokud žijete mimo trh Cubs, můžete všechny hry mimo trh sledovat prostřednictvím MLB.TV. Pokud se chcete jen dívat na hry Cubs mimo trh, stojí to za sezónu 49,99 $. Pokud chcete mít možnost sledovat každou hru mimo trh, stojí buď 24,99 $ měsíčně, nebo 59,99 $ za sezónu:

Získejte MLB.TV

Jakmile se zaregistrujete do MLB.TV, pak můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webové stránky MLB nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, PS4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace MLB TV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, můžete sledovat kompletní archivy her všech her 2020, které nemají místní ani národní omezení výpadku.


Náhled sezóny Chicago Cubs 2020

Cubs usilují o zlepšení své 84-78 v minulé sezóně, kde skončili na třetím místě v NL Central. Byli na prvním místě v srpnu, než v září prohráli osm zápasů za sebou, což byl epický kolaps, který nakonec vyústil v rozchod týmu s Joe Maddenem. Na jeho místo nastoupí poprvé manažer, bývalý odchyt Cubs David Ross.

Po svém slavném vítězství ve Světové sérii v roce 2016 se Chicago pokouší najít stejné kouzlo, které bude náročné během sezóny zkrácené kvůli globální pandemii. Komplikace s testováním na COVID-19 již byly problémem pro jednoho klíčového člena týmu.

Kris Bryant již byl hlasitým kritikem toho, jak se MLB v rámci pandemie koronaviru vypořádala s obnovením činnosti. Třetí baseman týmu The Cubs All-Everything vyjádřil nelibost nad nedostatkem testování a konzistence, kterou liga doposud vykazovala.

To, na čem jsme se dohodli, bylo testování každý druhý den a měli jsme lidi, kteří se objevili v neděli [28. června] a nebyli znovu testováni [až] o sedm dní později. A výsledky získáte až o dva dny později. To je devět dní, aniž bychom věděli, Řekl Bryant . Pokud chceme, aby se to podařilo, musíme na to přijít. Letos jsem chtěl hrát, protože jsem si myslel, že to bude bezpečné. Upřímně, to opravdu necítím.

Přehlídka bude pravděpodobně pokračovat bez ohledu na to a bude obsahovat mnoho známých nepřátel.

tenis, jak získat větší sílu při podání

Po úvodní sérii 2020 doma proti Brew Crew zamíří Cubbies do Cincinnati na sérii čtyř her proti Reds.

Harmonogram Chicaga bude rozdělen takto:

 1. 10 zápasů proti Cardinals
 2. 10 her proti Brewers
 3. 10 her proti Reds
 4. 10 her proti Pirátům
 5. Čtyři zápasy proti dvojčatům
 6. Čtyři zápasy proti indiánům
 7. Čtyři zápasy proti White Sox
 8. Čtyři hry proti Tigers
 9. Čtyři hry proti Royals

Zde je pohled na Předpokládaná sestava Chicaga míří do sezóny:

 1. Kris Bryant, 3B
 2. Anthony Rizzo, 1B
 3. Javier Baez, SS
 4. Kyle Schwarber, LF
 5. Willson Contreras, C.
 6. Ian Happ, CF
 7. David Bote, 2B
 8. Victor Caratini, DH
 9. Jason Heyward, RF

Pokud jde o nadhazování, Yu Darvish se vrátí a doufá, že naváže tam, kde v minulé sezóně skončil. Darvish měl 2,76 ERA a 118 strikeoutů při jeho 13 startech po loňské přestávce hvězd. Jon Lester, Jose Quintana, Tyler Chatwood a Kyle Hendricks se připojí k Darvishu v počátečním střídání.


Populární Problémy

Pokud vyrábíte nebo opravujete náušnici, budete ke své práci potřebovat funkční háček na náušnici. Při práci s neobručovými náušnicemi použijte kleště s kulatým nebo jehlovým nosem k otevření a zavření malé kovové smyčky připevněné k ...

Jak složit košili pro služební cesty. Služební cesty sází na profesionální vzhled a chování. Správné skládání košil před zabalením minimalizuje množství vrásek, které se na cestě vytvoří. Jedna z mnoha technik ...

Jak vyrobit sushi rolku. Výroba sushi je téměř stejně zábavná jako jídlo. Chcete -li si doma vařit vlastní sushi, budete potřebovat několik listů nori (sušené mořské řasy), dávku lepkavé sushi rýže a nějaké čerstvé ryby nebo jiné náplně dle vlastního výběru ....

Damir Dzumhur přišel zezadu, aby zasadil druhou finálovou porážku Petrohradu Open Fabio Fognini.

Jak si vyrobit falešnou paži. Falešné obsazení paže může být užitečné v řadě situací. Možná si chcete na svého přítele zahrát žert, nebo možná potřebujete obsazení kostýmu. Můžete použít jednoduchou metodu, například vyrobit si odlitek z toalety ...