Jak se dívat na „Broke“ 30 za 30 streamování onlineGetty Široký přijímač Andre Rison.

Profesionální sportovci žijí luxusním životem, když tahají miliony. Mnohým to však nevydrží věčně a ESPN Films 30 za 30 Rozbil popisuje, jak milionářští sportovci nakonec přijdou o všechny své peníze krátce po odchodu do důchodu s přemrštěnými a nekontrolovanými výdajovými návyky.

Jak se dívat na „Broke“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Rozbil , lze sledovat s předplatným ESPN+.

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

standardní délka tenisové rakety

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Rozbil na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled „Broke“ 30 za 30

zlomil 30 za 30

ESPN

Při pohledu zvenčí může život sportovce vypadat okouzlující. Když ale reflektor zhasne, objeví se spousta hvězd, které skončí na mizině, což je profilováno v příslušně pojmenovaném dokumentu ESPN Broke.

Dvě šokující statistiky, které dokumentární nabídky (podle Pabla Torra ze Sports Illustrated) nabízejí, jsou:

 • Než byli dva roky v důchodu, 78 procent bývalých hráčů NFL zbankrotovalo nebo jsou ve finančním stresu kvůli nezaměstnanosti nebo rozvodu.
 • Do pěti let po odchodu do penze je podle odhadů na mizině 60 procent bývalých hráčů NBA.


Zde je oficiální shrnutí filmu podle IMBD: Podle článku Sports Illustrated z roku 2009 bylo 60 procent bývalých hráčů NBA nabouráno do pěti let po odchodu do penze. V době, kdy byli dva roky v důchodu, zbankrotovalo nebo je ve finančním stresu 78% bývalých hráčů NFL. Mnoho profesionálních sportovců, kteří byli nasáváni špatnými investicemi, pronásledováni freeloadery, se zdravotními problémy a přirozeně náchylní k předvádění, jsou po letech života na vysoké úrovni šokováni drsnou ekonomickou realitou. Tento fascinující dokument čerpá překvapivě zranitelná přiznání od hvězd v důchodu, jako jsou Keith McCants, Bernie Kosar a Andre Rison, a také Marvina Millera, bývalého výkonného ředitele asociace hráčů MLB. na hřišti a zničit ho.

Režisér Billy Corben (The U, Cocaine Cowboys, Limelight) vykresluje komplexní obraz mnoha sil, které vyčerpávají bankovní účty sportovců, přičemž část viny svádí na kulturu jako celek, přičemž tyto obry stále nechává zodpovědnými za vlastní aroganci. Příběh temné stránky úspěchu, Broke, je alegorií na finanční strasti strašící ekonomiky a jednotlivce po celém světě.

kde nosit ortézu na tenisové lokty

Tomu říkáme náhlá událost bohatství. Hráči často pocházejí z velmi skromných začátků a najednou, téměř přes noc, jsou multimilionáři. A když nemáte zkušenosti s ochranou bohatství a rostoucím bohatstvím, je to velmi náročný a komplikovaný proces, řekl Corben Radio.com. A samozřejmě, jak vidíme, údajně v případě Petersona, jednotlivci, kteří sportovci často důvěřují odpovědnosti za zachování a růst svého bohatství, nelze jim věřit.

Být profesionálním sportovcem není finančně nejjednodušší cesta k přežití bez správného týmu. Koneckonců, získání nepředstavitelných množství bohatství na počátku 20. let není něco, co by většina dokázala zvládnout bez jakéhokoli vzdělání a plánování.

Mému obchodnímu manažerovi zavolal Fila, který měl zájem podepsat mě. Fila hodil Ferrari jako bonus za podpis, říká Jamal Mashburn ve filmu. Takže ve věku 20 let jsem dostal Ferrari do garáže pro jedno auto, které nemohu řídit, protože neumím řídit hůl.

Zde jsou některé další šokující body:

bodování tenisu na střední škole
 • Rocket Ismail ztratil peníze investováním do kaligrafického obchodu
 • Andre Rison měl čtyřicetičlenný doprovod
 • Bernie Kosar platil za 60 plánů mobilních telefonů

Kosar řekl, že skončil s podporou velkého množství členů rodiny, včetně jeho otce.

Můj otec, každý den mého života, když jsem vyrůstal, jsem mu dával studený, dával jsem mu pivo. Bylo to něco, co mě ovlivnilo, protože pokud to neuděláš dostatečně rychle, víš, dostaneš ránu, řekl Kosar. Nerad na to vzpomínám, nechci, aby se můj táta tak zlobil. Možná, kdybych mu, uh, nechal peníze, aby mu ty věci udělaly radost a odešly.

Kosar skončil s bankrotem v roce 2009 po kolapsu floridského realitního trhu.

Sportovci zvládli pokazit se různými způsoby, mnohokrát obviňovali ostatní, kteří se stali pijavicemi, ze svého bohatství. Určitá sebereflexe v dokumentu však odhalila také divoké utrácení za auta, domy, šperky a obleky na míru.

Měl jsem urovnání úrazu šedesát tisíc dolarů, z toho šest dostala moje žena na výživu dětí. Místo toho, abych peníze odložil, právě vyšel Hummer. A jedu kolem a vidím to a uh, beru padesát čtyři tisíce, které mám, a domluvím se s tím chlapem a zaplatím padesát velkých peněz za Hummer. Protože jsem to musel mít.

Broke čerpal po své premiéře v roce 2012 několik protichůdných recenzí, ale získal bod.

Útržkovitý vztah mezi sportovci a penězi zahrnuje více než jen přehnané oddávání se striptérkám. A co je podstatnější, jak Broke zdůrazňuje, je to záležitost mladých mužů, kteří se najednou ocitnou s hromadou peněz, které získali ne s obchodním prozíravostí, ale pro svou schopnost házet míčem. I ten nejstřízlivější z nich má malou představu, jak to zvládnout, napsal ve své recenzi Glenn Garvin z The Miami Herald.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

 1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
 2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
 6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
 9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
 10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici také další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

test tenisové rakety

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy Show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Milo Yiannopoulos, autor pravice a veřejný mluvčí, pořádá v New Yorku tiskovou konferenci, jejímž cílem je řešit nedávné kontroverze kolem něj. Sledujte zde.

Chodit do školy v nové zemi je zábavné a vzrušující dobrodružství, ale zpočátku to rozhodně může být trochu skličující. Nebojte se! I když se požadavky na aplikace mohou lišit v závislosti na univerzitě a zemi, můžete zůstat ...

Turistické boty jsou navrženy tak, aby se zašpinily, ale jejich pravidelné čištění může prodloužit jejich životnost. Po výšlapu odstraňte tkaničky a stélky a poté pomocí nylonového kartáče odstraňte usazeniny nečistot. Umyjte si boty vodou a mycím prostředkem na nádobí, ...

Jak se dostat do jména kapitán roztleskávačky. Už od střední školy jste snili o tom, že budete kapitánem roztleskávaček? Myslíte si, že máte na to, abyste mohli vést své roztleskávačky? Se správným přístupem a trochou úsilí budete jmenováni ...

Střední škola přináší pro mnoho lidí období změn. Je to doba, kdy možná vyrůstáte ze svých dětských zájmů, pocitů a vzhledu. Možná budete chtít vyniknout, abyste získali sebevědomí, přátele nebo respekt. Je přirozené, že ...

Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Pac-12, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos USC vs San Jose State.