Florida vs Georgia přímý přenos: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Florida vs Georgia

Getty Florida QB Kyle Trask

Georgia Bulldogs č. 5 (4-1) hostí floridské aligátory č. 8, což by mělo být obrovské zúčtování SEC East s důsledky pro oba týmy na cestě.Hra začíná v 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Florida vs Georgia:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Florida vs Georgia naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Florida vs Georgia naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

způsoby, jak ošetřit tenisový loket

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Florida vs Georgia naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Florida vs Georgia naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled Florida vs Georgia

Když oba týmy již prohrály zápas, poražený tým měl smůlu, když se rozjelo play -off univerzitního fotbalu. Vítěz bude mít také dvouzápasový náskok v divizi, takže to bude pro oba týmy nejdůležitější hra sezóny, alespoň zatím.

Gators minulý týden vyrazili z 41-17 výprasku Missouri. Quarterback Kyle Trask šel 21-36 na 345 yardů, čtyři přistání a zachycení vítězství. Florida dosahovala v průměru 7,2 yardů na zápas, ale potýkala se o třetí místo dolů a vedla 4: 13. Také nasbírali osm trestů za 65 yardů proti Mizzou a budou muset hrát téměř dokonalý zápas proti Gruzii, pokud budou chtít vyjít na vrchol.

Postoupí proti obraně Bulldogs, která se vzdává 16,2 bodu na zápas . Gruzii patří 15. místo v FBS v celkové obraně, což umožňuje něco přes 300 yardů na hru. Trask a společnost mají síť 476,5 yardů za hru a jsou dvanáctí v národě v bodování za přestupek, což znamená 42 bodů za hru.

Hlavní trenér Bulldogs Řekl Kirby Smart tento týden bude Trask představovat těžkou zkoušku své obrany. V této lize hráli dobře rozehrávači - je tu jedna kvalita, která s tím souvisí, a to jsou zkušenosti. Má toho docela dost a odvedl dobrou práci. Nějak si prošel svými chybami. Začátkem minulého roku jsem se podíval na některé hry, kam musel přijít. Prošel bojem s touto nepřízní osudu a neudělal nic jiného, ​​než se zlepšil. A teď z toho těží, protože má kolem sebe několik dobrých zbraní.

Trenér Floridy Dan Mullen je stejně znepokojen obranou Bulldogs. Jsou velmi, velmi dobrým defenzivním fotbalovým týmem a není to jedna věc, která z nich dělá skvělý fotbalový tým, ale každá jeho vrstva z nich dělá opravdu dobrý defenzivní fotbalový tým, Řekl Mullen .

Poté, co týden předtím prohráli s Alabamou, Bulldogs přicházejí z vítězství 14-3 nad Kentucky. Quarterback Stetson Bennett měl bezvýrazný den-9-13 na 131 yardů a dva odposlechy, ale gruzínská obrana ho vysvobodila herkulovským úsilím. Bennett v této sezoně zatím dokončil 58,4 procenta svých přihrávek, když hodil sedm přistání a pět zachycení. Bude muset omezit chyby a věřit své běžecké hře, která má v průměru 205 yardů na soutěž.

Bulldogs jsou doma tříbodoví smolaři, a tak se na TIAA Bank Field očekává těsný.


Populární Problémy

Dvoufázová aukce Christie’s pomohla vybrat pro Nadaci Rogera Federera celkem 4,7 milionu dolarů.

Disney má nový speciál od Potomků s názvem „Descendants Remix Dance Party“. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Jak nosit tenisky Alexander Mcqueen. Tenisky Alexander McQueen jsou designové tenisky, které jsou bílé s barevným pruhem v patě a přicházejí v několika různých odstínech. Je známo, že jsou velmi pohodlné a snadno se nosí ...

Jak napsat soucit Děkuji. Nalezení slov k vyjádření vděku během období zkoušek, zejména úmrtí, může být velmi obtížné. Chcete-li napsat poděkování za soucit, postupujte podle těchto pokynů. === Napište vlastní Děkuji ===

Přestože na hubnutí nemůžete cílit prsty sami, můžete snížit velikost prstů spolu s dalšími oblastmi těla pomocí diety a cvičení. Můžete také začlenit cvičení síly rukou a úchopu pro silné, ...

Jak si naplánovat léto. Léto je skvělý čas na dovolenou, na učení se něčemu novému nebo na relaxační túru. Bohužel se někdy přistihneme, že celé léto sedíme kolem domu a nic neděláme. Sestavování plánu ...