Jak sledovat Mama June Road to Redemption online zdarmaWE tv 'Mama June: Road to Redemption'tenisový míček k otevření dveří auta

Mama June a její klan jsou zpět s nejnovější sezónou Mama June Road to Redemption, která má premiéru v pátek 19. března ve 21 hodin. ET/PT na WE tv.Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Mama June: Road to Redemption online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Mama June: Road to Redemption žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Mama June: Road to Redemption živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos WE TV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Lifestyle Extra nebo Sling Orange + Lifestyle Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Mama June: Road to Redemption živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Mama June: Road to Redemption“Hrát si

Mama je ZPĚT letos v březnu! 😱✨ Mama June: Road to Redemption Nově střízlivá matka June se vydá na dramatickou cestu, aby se znovu setkala se svou rodinou, která stále sbírá kousky své závislosti. Zážitek na pokraji smrti posílá Sugar Bear hledat Alanu. Mama a Geno čelí soudní bitvě o život. Mama June: Road to Redemption má premiéru 19. března v 9/8c. #MamaJune… 2021-02-23T18: 41: 06Z

Mama June: From Not to Hot měla premiéru v roce 2017 a vysílala tři sezóny, než byla přejmenována na Mama June: Family Crisis v roce 2020. Nyní má pátá sezóna premiéru pod jiným názvem, Mama June: Road to Redemption. Tisková zpráva WE tv to popisuje jako June Mama June Shannon, která je zpět, střízlivá a připravená uzdravit svou roztříštěnou rodinu.

Tisková zpráva škádlí:

Když June Shannon slaví rok střízlivosti, ona a její problémový přítel Geno byli spolu v karanténě na Floridě, daleko od své rodiny a dětí. Ačkoli se někteří obávali, že není odhodlána se uzdravit, je zpět, střízlivá a připravená uzdravit svou roztříštěnou rodinu.

V této sezóně mají Dýně a její manžel problém udržet hlavu nad vodou. Kvůli Joshově práci žijí odděleně a díky vzdálenosti se srdce nerozmohlo. Ve věku 20 let Pumpkin bojuje o udržení šťastného domova a stará se o svou dospívající sestru Alanu Honey Boo Boo Thompson a nejroztomilejší broskev Gruzie, dceru Ellu Grace. Alana ví, že se nemůže spoléhat na Sugar Bear nebo Geno - a sňatkem své sestry na skalách se bojí, že přijde i o Joshe.

tenisový loketní ortéza cíl

Mezitím zážitek blízké smrti posílá Cukrového medvěda, jak hledá Alanu. Nadále drží naději, že s Alanou mohou mít zdravý vztah otce a dcery. Je tu však problém, když manželka Sugar Bearové Jennifer začne mít podezření, že podvádí.

Červenova a Genova cesta k vykoupení narazí na hromadu, když jim nevyřízený soudní proces hrozí, že je pošle na roky pryč, a June se tak vyděsí. Po překonání těch nejtěžších překážek a největších ztrát za poslední rok vyjde z druhé strany?

První epizoda se jmenuje Od krize k zotavení a její popis zní: Snaha matky o sebeobjevení nově definuje, kdo je žena, matka a milenka.

V pátek 26. března pak přichází druhá epizoda s názvem Mama’s Fighting Chance. Jeho popis zní: June a Geno jsou otřeseni, když jsou nuceni se dostavit k soudu za méně než 24 hodin, protože jim hrozí velké vězení; June jde hledat dívky; Doe Doe je chycen při přestřelce; Cukr medvěd trpí lékařskou pohotovostí.

A v pátek 2. dubna je třetí epizoda s názvem Mama’s Last Resort. Jeho popis zní: Máma bojuje, aby získala své dívky zpět, a volání k doktorovi Ishovi je její poslední možností; Sugar Bear jde za Jennifer za záda, aby se znovu spojil s Alanou; Josh je ve zbrani ohledně setkání rodiny.

Mama June: Road to Redemption vysílá v pátek ve 21 hodin. ET/PT na WE tv.


Populární Problémy

Co očekávat letos při losování žen ve Wimbledonu? Zde je názor odborníků Sportskeeda.

Bob Hewitt si odsedí šest let ve vězení za počty znásilnění a sexuálních útoků.

Jak hrát Disc Golf. Discgolf byl vynalezen v Kalifornii v šedesátých letech minulého století jako levnější a jednodušší verze golfu. Od té doby tento sport explodoval, kurzy po celé zemi a disky ve většině velkých sportovních prodejců. Snadné vyzvednutí a ...

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Sacramento Summer League 2019, jinak známá jako California Classic, začíná v pondělí. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.

Oklahoma a Kansas State se setkají v sobotu ve fotbalovém zápase Big 12. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.