Jak streamovat „Císařovu novou drážku“: Průvodce prohlížením rodiny

Stream The Emperor

DisneyKuzco (David Spade) je mladý, sobecký císař, který se ocitne proměněný v lamu jeho intrikánským poradcem Yzmou (Eartha Kitt) a jejím nohsledem Kronkem (Patrick Warburton). V této animované komedii z roku 2000 se Kuzco musí spřátelit a spoléhat na rolníka Pachu (John Goodman), se kterým se špatně zachází, aby bezpečně našel cestu zpět k člověku.Streamujte novou císařovu drážku nyníRežie Mark Dindal, Císařova nová drážka znamenalo pro Disney odchylku ve stylu příběhu a animace. Hodinky Císařova nová drážka online na šílený rodinný filmový večer a čtěte dál Císařova nová drážka průvodce streamováním, abyste se dozvěděli více o zápletce filmu, o tom, co kritici řekli, a dalších.

Zde je návod, jak streamovat Císařova nová drážka právě teď a vše, co potřebujete vědět o tomto klasickém animovaném filmu Disney:Jak streamovat „Císařovu novou drážku“ - exkluzivně na Disney+

Císařova nová drážka je jedním z klasických animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Císařova nová drážka a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Eddieho Million Dollar Cook
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Streamujte Císařovu novou drážku zdetenisový žargon

„Císařova nová drážka“: Přehled

Datum vydání: 15. prosince 2000
Tvůrci: Výkonný producent Don Hahn, producent Randy Fullmer, spisovatelé Chris Williams a Mark Dindal; podle původního příběhu Rogera Allerse a Matthewa Jacobse
Ředitel:
Mark Dindal
V hlavních rolích:
David Spade, John Goodman, Eartha Kitt, Patrick Warburton
Hodnocení:
G
Synopse:
Když je císař Kuzco proměněn v lámu jeho intrikujícím poradcem Yzmou a jejím nohsledem Kronkem, musí navázat přátelství s rolníkem Pachou, aby se vrátil zpět k člověku.


Jak dlouhá je „Císařova nová drážka“?

Císařova nová drážka je 78minutová animovaná komediální adventura.


Děj „Císařova nová drážka“

Císař Kuzco je sobecký a často nevlídný vládce incké říše. Když vyhodí svou nevyzpytatelnou poradkyni Yzmu za snahu tajně řídit zemi, ona a její stoupenec Kronk se chystají převzít trůn otrávením císaře - ale díky nesprávně označené lahvičce se jim podaří proměnit ho pouze v lamu. Yzma nařídí Kronkovi, aby se zbavil lámy, ale Kronkovo ​​svědomí ho ovládne a umístí na vůz patřící rolníkovi Pachovi, jehož domov Kuzco nedávno oznámil, že plánuje demolici a nahrazení vlastním letním sídlem Kuzcotopia.

Když se Kuzco probudí ve vozíku, viní Pacha z toho, že z něj udělal lamu, a požaduje, aby byl odvezen zpět do paláce. Pacha souhlasí za podmínky, že najde nové místo pro Kuzcotopii. Kuzco odmítá a sám začíná cestu domů. Zanedlouho ho pronásledují jaguáři a Pacha přichází na pomoc. Kuzco souhlasí, když Pacha znovu rozšíří svou nabídku, a oba se vydají na dobrodružství džunglí, které odhalí, že Kuzco je víc než jen sobecká, mělká postava, kterou poprvé objeví.

Další den Pacha a Kuzco skončí v restauraci v džungli současně s Yzmou a Kronkem, kteří se po nástupu na trůn vydali Kuzca hledat. Nevidí se, ale Pacha zaslechne Yzmu, jak mluví o svém plánu skoncovat s císařem. Řekne Kuzcovi, který mu nevěří, a řekne Pachovi, že celou dobu plánoval zbourat svůj domov. Když ale Kuzco poté slyší samotného Yzmu, cítí se zraněný a provinile a odchází sám, aby žil svůj nový život jako lama. Pacha ho pronásleduje, stále chce pomoci Kuzcovi vrátit se do jeho lidské podoby a oba se smířit a vydat se zpět do Pachova domu.

Když dorazí, Yzma je tam hledá. Pachova rodina rozptyluje Yzmu a Kronka, zatímco Pacha a Kuzco vyrážejí zpět do paláce, aby našli lektvar, který z něj zase udělá člověka. Yzma je ale přepadne a nařídí Kronkovi, aby je zabil. Kronk váhá, a když ho za to Yzma urazí, obrátí se na ni, ale ona otevře poklop a on je pryč. Říká strážcům paláce, že Pacha a lama zavraždili císaře, a dvojice seberou všechny lektvary, které mohou, pomocí lektvarů přeměňují Kuzca a stráže, jak jdou.

Nakonec se dostanou do kouta na římse a zbývají jen dvě lahvičky. Když se o ně Yzma a Kuzco přetahují, rozdrtí jednu lahvičku a promění Yzmu v kotě. Pachovi a Kuzcovi se podaří získat poslední lahvičku, ale Yzma se jí chopí. Když slaví své vítězství, Kronk na ni otevře poklop a když pustí lahvičku, Pacha ji chytí a dá ji Kuzcovi.

Později je Kuzco opět člověkem a císařem a jeho zkušenosti zmírnily jeho sobectví. Na dříve neobsazeném nedalekém kopci vybudoval skromnější Kuzcotopii. Mezitím Kronk našel nové povolání jako skautský vůdce.


Obsazení „Císařova nová drážka“

Císař

Kuzco (David Spade) a Pacha (John Goodman) ve filmu The Emperor’s New Groove.

Císařova nová drážka představil několik známých hlasů z filmů a televizních pořadů pro dospělé i děti. Zde je několik hlavních hráčů.

David Spade jako císař Kuzco

Kuzco je mladý a sobecký císař Incké říše, jehož intrikující poradce Yzma z něj dělá lamu. Spade je nejlépe známý jako spisovatel a herec na Sobotní noční život od roku 1989 do roku 1993. Mezi jeho filmy patří komedie Tommy Boy (devatenáct devadesát pět), Černá ovce (devatenáctset devadesát šest), Joe Dirt (2001) a v televizním seriálu hrál Dennise Finche Jen mě zastřelte! od roku 1997 do roku 2003 a Russell Dunbar na sérii Pravidla zapojení od 2007-2013. Jeho práce zaměřená na děti zahrnuje vyjádření Strážce Franka Film Rugrats (1998) a Griffin ve třech Transylvánský hotel filmy (2012, 2015 a 2018).

tenis miluji všechny

John Goodman jako Pacha

Pacha je laskavý rolník, který pomáhá Kuzcovi, přestože císař plánoval přeměnit Pachův domov na královské letní letovisko. Goodman od začátku 80. let hrál ve více než 150 rolích, včetně jeho nejznámější postavy jako Dan Conner v dlouholetém televizním sitcomu Roseanne , který probíhal od roku 1983 do roku 1997 a krátce se vrátil v roce 2018. Goodman také vyjádřil Sullyho Příšerky s.r.o. (2001) a Univerzita pro příšerky (2013) a Big Daddy La Bouff in Princezna a žabák (2009).

Eartha Kitt jako Yzma

Yzma je vychytralým poradcem císaře Kuzca, který ho plánuje otrávit a usednout na trůn. Kitt, nejlépe známý jako zpěvák, začal vystupovat ve čtyřicátých letech minulého století a působil ve více než 70 kreditech. Její Píseň Santa Baby z roku 1953 byl hit USA Top 10. Navíc Císařova nová drážka Kitt také vyjádřil Yzmu v televizním seriálu 2006 až 2008 Císařova nová škola .

Patrick Warburton jako Kronk

Kronk je Yzmin zlý stoupenec, který čelí různým krizím svědomí, když mu nařídí zabít Kuzca a Pachu. Warburton začal hrát v polovině 80. let a objevil se v téměř 200 rolích, mimo jiné v epizodách mnoha oblíbených televizních pořadů, ale dospělí ho mohli poznat jako Joe Swansona z animované televizní komedie Rodinný typ (1999-2019). Warburton také vyjádřil Krona v televizním seriálu Císařova nová škola (2006-2008), Buzz Lightyear in Buzz Lightyear of Star Command (2000-2001), šerif Stone v Scooby Doo! Mystery Incorporated (2010-2013), Wolf W. Wolf ve filmu Oklepaný! , a hrál Steva Barkina v televizním seriálu 2002 až 2007 Jehla Možný , Lemony Snicket dovnitř Série nešťastných událostí (2017-2019), Brock Samson v Společnost Venture Bros. (2003-2018) a Jeff Bingham v seriálu Pravidla zapojení (2007-2013).

hrát badmington

Písně a soundtrack „The Emperor's New Groove“

Navzdory svému groovy jménu, Císařova nová drážka byl pozoruhodný jako Disney animovaný rys pro jeho nedostatek velkých hudebních čísel. Součástí dvě původní písně napsané Stingem „My Funny Friend and Me, kterou také provedl, a Perfect World v podání Toma Jonese. Můj vtipný přítel a já jsme byli nominován na Oscara za nejlepší píseň, ale prohrál s melodií Boba Dylana z Wonder Boys . To vyhrál Cenu Asociace kritiků vysílání za nejlepší původní píseň a Cenu Společnosti filmových kritiků Phoenix za nejlepší píseň.


„Císařova nová drážka“ u pokladny

Císařova nová drážka udeřil pokladny celostátní v prosinci 2000, výdělek více než 89 milionů $ ve Spojených státech a dalších 80 milionů $ mezinárodně. Film byl propuštěn na domácím videu v roce 2001 a stal se nejprodávanější vydání domácího videa ten rok.


Recenze „Císařova nová rýha“ - Co řekli kritici

Téměř 200 recenzí kritiků a diváků Shnilá rajčata , Císařova nová drážka má 85% schválení. Kritikům se líbila celková lehkost a hloupost filmu a poznamenali, že jeho animace postrádala jistou vybroušenou kvalitu, díky níž byl film ve skutečnosti ještě líbivější. Film získal mnoho nominace na ceny a vyhrál několik, včetně Annie Awards 2001 za individuální úspěchy v dabingu (Eartha Kitt; Patrick Warburton byl také nominován), individuální úspěch v animaci postav (Dale Baer) a individuální úspěchy v hudbě (Sting a David Hartley).


Kde se „Císařova nová drážka“ hodí do Pantheonu Disney Movie

Císařova nová drážka je vnímáno jako poněkud odchylka od filmů Disney, a to jak svým celkem hloupým příběhem, tak uvolněnějším stylem animace. Web zábavních médií IGN zařadil Císařova nová drážka jako 16. nejlepší animovaný film Disney s tím, že je to spíše komedie out-and-out než většina nabídek Disney ... s výraznějším animovaným stylem kresleného Chucka Jonese. Roger Ebert říká, že [děj] by byl tenký, kdyby to byla typická povznášející pohádka od Disneyho, ale není. Císařova nová drážka Zdá se, že je v rohu Disneyho pozemku udělali animátoři, kteří se chtěli jen hodně smát a nosit vtipné klobouky.


Trailer „Císařova nová drážka“Hrát si

The Emperor's New Groove - 2000 Theatrical Trailer 2 The Emperor’s New Groove (78 min) Synopse: V bájné horské říši se arogantní mladý císař Kuzco promění v lamu svým mocným hladovým poradcem-úskočnou divou Yzmou. Uvízlý v džungli, Kuzcova jediná šance, jak se dostat zpět domů a získat zpět život, spočívá na dobrém rolníkovi jménem Pacha. Dokonalý svět Kuzca se stává ... 2014-05-27T12: 47: 58Z

Streamujte novou císařovu drážku nyní


Drobnosti „Císařova nová rýha“: 5 rychlých faktů

Hledáme nějaké další drobnosti o Císařova nová drážka? Vědomosti lásky? Zde je pět rychlých zajímavostí týkajících se filmu a jeho vydání:

1. Tom Jones dělá hlasového kameramana v „Císařově nové dráze“

Možná poznáte hlas Ústřední melodie Guy , vyjádřený světoznámým hudebním umělcem Tom Jones .

2. Výroba „Císařovy nové drážky“ trvala šest let a začala být tradičním muzikálem Disney.

Muzikál měli režírovat Dindal a Roger Allersovi, kteří také režírovali Lví král . Království slunce , jak se tomu říkalo, bylo něco jako Verze s motivem inků Princ a chudák s Davidem Spadem jako císařem a Owenem Wilsonem jako rolníkem. Ale koncept se vyvinul do filmu, který nemá žádná významná hudební čísla - vzácný ve světě animovaných filmů Disney. Stingova manželka, filmařka Trudie Styler, produkovala a dokumentární o výrobě Království slunce .

3. Někteří diváci si myslí, že „Císařova nová drážka“ má temné tajemství - vraždu

Během scény, kdy lama Kuzco vběhne do džungle sám, uvidí mouchu chycenou v pavučině a slyší její volání: Pomozte mi! těsně před jídlem. Protože všechny ostatní zvířecí postavy, které umí mluvit, byly dříve lidmi, někteří diváci věřte, že moucha je dalším člověkem, kterého Yzma proměnila ve zvíře a nyní ho nakonec zabila.

4. Z filmu byla odstraněna píseň Great Villain Song Sung by Eartha Kitt

Jmenuje se Snuff Out the Light a můžete poslechněte si to sami .

5. Pachova manželka, Chicha, byla první těhotnou postavou v animovaném filmu Disney

Byla také neobvyklá ve filmech Disney v její přítomnosti jako matka charakterní, milující, zábavná, silná a v láskyplném a zdravém vztahu s Pachou.

Streamujte novou císařovu drážku nyní


Populární Problémy

Jak nosit Henley. Košile Henley jsou základem šatníku, snadno se nosí a jsou sexy. Oblečte je nebo je nechte ležérní, navlékněte se do tepla nebo si v teplejším počasí oblékněte verzi s krátkým rukávem. Noste jeden pod oblek v práci nebo vrstvu pod ...

V roce 2021 bude Velká 3 mužského tenisu - Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer - pokračovat ve svém boji o jedny z největších rekordů v historii tohoto sportu.

Exhibiční turnaj, který se bude konat v Berlíně za účasti Dominica Thiema, vydal přísné varování pro Alexandra Zvereva. Zverev, který byl přítomen na Adria Tour, se vrátil ke svému slibu, že se izoluje, a místo toho bezohledně odešel.

Wales a Jižní Afrika se v sobotu setkají v očekávaném ragbyovém zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud jste ve Spojených státech.

Jak opřít mandolínu. Mandolíny mají krásný a osobitý zvuk, ale jejich struny mohou při hraní opravdu zabít. Staré struny se změní v tónu, čímž se změní ostré zabarvení mandolíny. Naštěstí nahrazení starého ...