How to Stream High School Musical 3: Your Family Viewing Guide

streamovat středoškolský muzikál 3

Disney

Streamujte nyní High School Musical 3

Třetí díl trilogie TV film, High School Musical 3: Senior Year, sleduje Wildcats během jejich posledního ročníku na East High School.

Troy Bolton (Zac Efron), Gabriella Montez (Vanessa Hudgens), Sharpay Evans (Ashley Tisdale), Ryan Evans (Lucas Grabeel), Chad Danforth (Corbin Bleu) a Taylor McKessie (Monique Coleman) zkoumají své naděje a strachy. jejich závěrečné hudební vystoupení.

Sledujte High School Musical 3: Senior Year online a podívejte se, jak šest přátel tentokrát řeší své problémy. Sledujte High School Musical 3: Senior Year online a High School Musical 3: Senior Year Streaming zde.

velikost tenisové rakety pro 8 let

Zde je návod, jak sledovat stream High School Musical 3: Senior Year online:

Jak streamovat „High School Musical 3: Senior Year“ - exkluzivně na Disney+

High School Musical 3 je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat High School Musical 3 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat High School Musical 3
  5. 5. Klepněte na High School Musical 3
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte nyní High School Musical 3


„High School Musical 3: Senior Year“: Přehled

Datum vydání: 24. října 2008
Tvůrci:
Peter Barsocchini
Ředitel: Kenny Ortega
V hlavních rolích:
Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Blue, Monique Coleman
Hodnocení:
PG
Synopse:
Šest přátel se připravuje na odchod na vysokou školu a čelí odloučení od sebe navzájem. Zkoumají své naděje a obavy v hudebním představení na střední škole.


Jak dlouho trvá „High School Musical 3: Senior Year“?

High School Musical 3: Senior Year is 111 minutes long.


Plot „High School Musical 3: Senior Year“

East High School je po produktivní letní přestávce opět v provozu. Basketbalová hvězda Troy (Zac Efron) a jeho akademicky založená přítelkyně Gabriella (Vanessa Hudgens) diskutují o své budoucnosti poté, co Troy přivede svůj tým k vítězství.

kolik sad je v tenisovém zápase

Sharpay Evans (Ashley Tisdale) se pokouší být loutkovým mistrem skupiny, manipulovat s lidmi, aby dělali, co chce, ale během kritického představení se zvedne a dozví se, jaké to je, když se pro změnu s ní zachází špatně.

Pak je tu ples a Chad a Taylor mohou nebo nemusí jít spolu v trapném, a přesto roztomilém okamžiku v jídelně. Troy a Gabriella mají svůj vlastní ples, protože Gabriellino vysokoškolské plány brání skutečnému plesu s Troyem.

Pak je tu muzikál, ale poté se odehrává hlavní událost. Odhalí se stipendia, oznámí se vysokoškolské destinace a šest přátel se plánuje rozejít a jít dál. Kromě Sharpay a Ryana. Vydají se společně na vysokou školu.


Herci „High School Musical 3: Senior Year“

Šest hlavních postav odkrývá více ze svého osobního příběhu ve hře High School Musical 3: Senior Year.

ZAC EFRON jako TROY BOLTON

Zac Efron hraje Troy Bolton, protagonistu, který je oblíbeným basketbalistou s nerdy přítelkyní. Mezi Sladkým životem: Zackem a Codym a Entourage hrál Efron v High School Musical franšíze a získal si pověst zavedené hvězdy Disney s přitažlivostí hlavního proudu.

VANESSA HUDGENS jako GABRIELLA MONTEZ

Vanessa Hudgens hraje hlavní roli Gabrielly Montez, akademicky angažované přítelkyně Troy Boltona. High School Musical trilogy byla největší produkcí Hudgenovy kariéry, která vedla ke komerční tvorbě a nezávislým filmům.

ASHLEY TISDALE jako SHARPAY EVANS

Ashley Tisdale hraje antagonistku ve své roli Sharpay Evansové, spolupředsedkyně dramatického klubu, která děsí ostatní Wildcaty, aby ji měli rádi. Po High School Musical filmů, Tisdale pracoval v televizních seriálech a krátkých filmů.

LUCAS GRABEEL jako RYAN EVANS

Lucas Grabeel hraje Ryana Evanse, dvojče Sharpaya a spolupředsedu dramatického klubu. Myslí si, že tanec a baseball jsou stejné, a je často viděn, jak sportuje s plochou čepicí. Po střední hudební trilogii se jeho kariéra v televizním seriálu rozběhla.

bude disney+ bude v roce

CORBIN MODRÁ jako ČAD DANFORTH

Corbin Blue hraje Chada Danfortha, nejlepšího přítele Troy Boltona a fanouška trička. Po střední škole hudební trilogie, Bleu zamířil do televizního seriálu, kde získal řadu předváděcích rolí, než se přestěhoval do nezávislých filmů.

MONIQUE COLEMAN jako TAYLOR MCKESSIE

Monique Coleman hraje Taylor McKessie, nejlepší přítel Gabrielly a akademickou kolegyni. Po střední hudební trilogii se Coleman vydal do reklam, krátkých filmů, televizních seriálů a televizních filmů.

BART JOHNSON jako COACH BOLTON

Bart Johnson, známý svou rolí Beau Berkhaltera v Lifetime’s The Client List, rozšiřuje jeho roli otce a basketbalového trenéra Troy Boltona.


Písně a soundtrack „High School Musical 3: Senior Year“

High School Musical 3: Senior Year je známý jako nejlepší z trilogie se zvukovým doprovodem, který debutoval 21. října 2008 u čísla dva na Billboard 200 . Teď nebo nikdy Úvodní číslo a první singl na soundtracku, Teď nebo nikdy, měl první sloku ve filmu vynechanou. Chci to všechno Sharpay a Ryan Evans provedli třetí skladbu na soundtracku, nominovanou na 81. ročník udílení Oscarů za nejlepší původní píseň. Noc k zapamatování Tento herecký výkon vyvrcholil u čísla 8 na Billboard Hot 100 Singles. Tady právě teď Troy a Gabriella předvádějí tento duet, který dosáhl čísla 2 v Top 30 Countdown a zůstal na tomto místě šest týdnů.


„High School Musical 3: Senior Year“ u pokladny

Film byl také komerčním úspěchem, protože v prvních třech dnech uvedení celosvětově vydělal přes 90 milionů dolarů a vytvořil nový rekord největšího víkendu otevření hudebního filmu. Celkově film celosvětově vydělal 252 milionů dolarů, což z něj činí nejvýdělečnější film této série.


Recenze „High School Musical 3: Senior Year“ - Co řekli kritici

High School Musical 3: Senior Year měl premiéru v Londýně 17. října 2008 a v kinech byl uveden ve Spojených státech 24. října 2008. Po vydání získal film obecně kladný kritický úspěch, přičemž kritici si jej povšimli jako zlepšení oproti předchozí dvě splátky.


Kde se „High School Musical 3: Senior Year“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Kritici řekl, že, technicky „High School Musical 3: Senior Year bylo mistrovské dílo. Obecenstvo odešlo naprosto blázniví za vysoce energetický závěr trilogie Disney. Zvukový doprovod měl velký úspěch a spadl do Nejlepší z kategorii více než několikrát.

jakou tenisovou raketu si mám koupit

Trailer „High School Musical 3: Senior Year“Hrát si

High School Musical 3 Trailer - oficiální Oficiální trailer k High School Musical 3 v kinech 24. října! ashleymusic.com Přidejte se k Ashleyho fanouškovským odměnám! bit.ly/ASHFanRewards 2008-08-26T18: 59: 53 000Z

High School Musical 3: Senior Year Trivia: 5 Fast Facts

1. Podívejte se zblízka

Pokud budete dávat pozor a pozorně se dívat, můžete vidět, že všichni hlavní představitelé filmu mají na sobě odpovídající zlaté prsteny s červenými kameny.

2. Flashbacky

Jak Troy, tak Gabriella mají na nočních stolcích navzájem své fotografie z předchozích dvou filmů z High School Musical TV.

3. Odplata

Zac Efron žertoval své spoluhráče tím, že po nich házel vodní balónky. Opětovali palbu vodními děly a jeho auto zalepili toaletou.

4. To jsi ty

Sharpayův vyzváněcí tón v High School Musical 3: Senior Year is Fabulous, skladba z High School Musical 2.

5. Podívejte se, kolik je hodin

Ochrannou známkou série je, že se Troy v prvních dvou filmech dívá na neviditelné hodinky. Dělá to znovu ve třetím těsně před tím, než pozve Gabriellu na ples.

Streamujte nyní High School Musical 3


Populární Problémy

Shaquille O'Neal je předmětem 'Shaq Life', nové série dokumentů, která má premiéru ve čtvrtek. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online bez kabelu.

Španěl Pablo Carreno Busta zahajuje svou kampaň US Open 2020 proti japonské Yasutaka Uchiyama. Carreno Busta postoupil do semifinále US Open v roce 2017 a začne jako favorit.

Jak si vyrobit vlastní kávové sáčky. Mnoho lidí má rádo pohodlí nových porcelových kávových sáčků Folgers. Jsou skvělé, když chcete jen jeden šálek a dají se vzít do práce nebo použít při kempování. Bohužel...

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

Jak rozdělit a uložit koupelové bomby. Přestože jsou bomby do koupele zábavné a luxusní, jsou také drahé. Když je rozdělíte na polovinu, zdvojnásobí se počet koupelí, které můžete strávit, zatímco utratíte stejné množství peněz. Nejlepší ze všeho je, že potřebujete pouze ...

Rafael Nadal nedávno vysvětlil, proč hraje tenis a fotbal levou stranou, ale golf a basketbal pravou. Nadal také hovořil o svém založení a o tom, proč si myslí, že je důležité vrátit se společnosti.