Jak koupit UFC 251: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN PlusGetty Jorge Masvidal.Došlo k mírné změně plánů, ale UFC 251 na Fight Island v Abú Dhabí je stále úplná volba pro absolutně zabalenou kartu.Předkola (čas zahájení 18:00 ET) lze sledovat na ESPN nebo ESPN+, zatímco hlavní PPV karta (22:00 ET) může lze zakoupit pouze prostřednictvím ESPN+ . Ceny PPV závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+, takže zde je úplný přehled vašich možností:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 251, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 251 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 251nejlepší pádlo na stolní tenis pro středně pokročilé hráče

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (4,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+) a poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Jak koupit UFC 251, pokud již máte ESPN+

Současní předplatitelé ESPN+ si mohou zakoupit UFC 251 PPV sami za 64,99 $:you tube raketbal

Kupte si UFC 251 PPVNebo pokud máte pouze měsíční předplatné, můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 251 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 251 PPV za celkem 84,98 $:

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 251


Kde sledovat UFC 251

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Usman vs Masvidal a kompletní hlavní kartu UFC 251.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 251

UFC bylo tento týden nuceno změnit své plány, když byl kandidát 1 welterové váhy Gilbert Burns vyřazen z vysoce medializované hlavní události UFC 251 kvůli pozitivním testům na COVID-19. Netrvalo však dlouho a našel náhradu, protože Jorge Gamebred Masvidal zasáhl do boje o titul.

live stream hry penn state

Jsem šťastný víc než cokoli jiného, ​​protože tomu muži můžu zlomit obličej a dostat za to peníze, řekl Masvidal pro ESPN.

Masvidal se do boje pustil s pouhým šestidenním předstihem, ale je si jistý, že svou práci zvládne.

Pokud se mě ptáte, jste ve formě? Řekl Masvidal. Možná nebojovat s Benem Askrenem. Nejsem ve formě Bena Askrena, protože je to sakra zápasník. Nebo dokonce bojovat s chlápkem jako Darren Till. Ale jsem ve formě pro toho zadka, kterého se chystám sťat a pokřtít? Sakra jo.

Prezidentka UFC Dana Whiteová byla ráda, že Masvidal zakročil.

Plátěné tenisky keds

Když se podíváte na 20letou historii [UFC], takové věci se stávají. Když se dostanete do jednání o bojích, tyto věci se stávají. Gilbert Burns byl na slzách a neustále bojoval a chtěl pokračovat v boji a byl uchazečem číslo 1, takže Gilbert Burns měl smysl, řekl White CBS Sports. Za poslední rok a půl se Masvidal očividně stal obrovskou hvězdou, a to je boj, který lidé chtějí vidět, takže když Burns vypadl, dostali jsme se do místnosti a zjistili jsme Masvidala.

Burns fandí Usmanovi, aby vyhrál, doufejme, že jejich kolizní kurz zůstane nedotčený.

Chci, aby Kamaru vyhrál, řekl Burns MMA Fighting. Předně proto, že se mi ten chlap líbí. Už není, ale býval mým tréninkovým partnerem, takže jsem pro jistotu dostal Kamaru. A pokud vyhraje Masvidal, věci se zblázní. V té divizi to bude cirkus. Bude bojovat s kým jiným, nevím, myslím, že chce bojovat s Conorem (McGregor) nebo třeba s Nate Diazem. Nemyslím si, že by divize fungovala správně, protože jednička a dvojka bojují o titul. Udělá z toho nepořádek, takže to je další důvod, proč chci, aby Kamaru vyhrál.

kde se dívat na 90denního snoubence

Ale zápas mezi Usmanem a Masvidalem není jediný, kdo má v sobotu pásek na lince. Alexander Volkanovski a Max Holloway budou bojovat o titul v lehké váze, zatímco Petr Yan a Jose Aldo se rozhodují pro nadvládu v bantamové váze.

Hlavní karta
Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal
Alexander Volkanovski vs. Max Holloway
Petr Yan vs. Jose Aldo
Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
Amanda Ribas vs. Paige VanZant

Undercard
Volkan Oezdemir vs. Jiří procházka
Elizeu Zaleski vs. muslimský Salikhov
Makwan Amirkhani vs. Danny Henry
Leonardo Santos vs. Roman Bogatov
Marcin Tybura vs. Alexander Romanov
Zhalgas Zhumagulov vs. Raulian Paiva
Karol Rosa vs. Vanessa Melo
Martin Day vs. Davey Grant


Populární Problémy

Andre Agassi a Steffi Graf odešli z tenisu před více než deseti lety, ale nadále pomáhají světu prostřednictvím své charitativní činnosti.

Po čtrnáctidenní vysoce oktanové tenisové akci v Paříži se turné ATP tento týden přesune do Londýna.

Jen málo rolí v pochodové kapele je tak náročné a obohacující jako role bubeníka. Jako bubenický major máte na starosti udržování času, nastavení tempa a být vzorem pro pochodovou kapelu. Zjistěte, jaké dovednosti jsou nutné k ...

Televizní premiéra „Hot Ones: The Game Show“ je 18. února na TruTV. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat sérii online.

Podle nedávných zpráv by tenisovou akademii Novaka Djokoviče v Bělehradě mohl brzy vést jeho krajan a bývalý světový hráč číslo 12 Viktor Troicki.

Dnes večer má premiéru nový dokumentární seriál A&E „Invisible Monsters: Serial Killers in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.