Přímý přenos Penn State vs Wisconsin: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Badgers vs Penn State

Getty Graham Mertz z Wisconsin Badgers absolvuje 1. týden obrany Penn State.Wisconsin Badgers s číslem 12 bude 4. září hostit číslo 19 Penn State Nittany Lions v show Big Ten na stadionu Camp Randall.Hru (čas zahájení v poledne ET) bude vysílat televize Fox. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Penn State vs Wisconsin online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: FuboTV bude mít tuto hru k dispozici ve 4K

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů), Fox 4K (s kompatibilním streamovacím zařízením 4K a/nebo televizí) a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmatenisky s jednou hvězdou

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Penn State vs Wisconsin živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Penn State vs Wisconsin naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

bodování tenisových setů

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Stream DirecTV

DirecTV Stream (dříve AT&T TV) má čtyři různé kanálové balíčky : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Fox (live na většině trhů) je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Bezplatná zkušební verze DirecTV Stream

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV Stream, můžete sledovat Penn State vs Wisconsin živě v aplikaci DirecTV Stream , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Stream .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů DirecTV Stream (může být stále uveden jako AT&T v seznamu poskytovatelů kabelových služeb) a hodinky.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Stream také přichází s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Sledujte hru Madea Farewell online zdarma

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Penn State vs Wisconsin naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 45 televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba u Foxu a první měsíc můžete získat za 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Penn State vs Wisconsin naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.

tenisový loket se sám uzdraví

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Náhled Penn State vs Wisconsin

Graham Mertz bude po sezóně nahoru a dolů 2020 pro Badgers zpět pod středem. Mertz dokončil 118 ze 193 průchodů (to je 61,1% procento dokončení) na 1238 yardů, devět přistání a pět zachycení. Problém je v tom, že sedm z těchto přistání přišlo v jedné hře a volající druhého ročníku měl během sezóny záchvaty nekonzistentní hry.

tenisové příkazy

Přestup Clemsona Chez Mellusi a Jalen Berger povede Wisconsin do zálohy a Mertz bude mít také špičkového těsného zakončení Jakea Fergusona, přičemž bude moci mezi své hlavní cíle počítat přijímače Kendric Pryor, Danny Davis III, Jack Dunn a Chimere Dike.

Abychom byli nejlepším týmem, jaký můžeme být, a abychom byli nejlepším přestupkem, jaký můžeme být, musí být ve výrobě větší důslednost, řekl Chryst o svém přestupku, za USA DNES.

Zabere to každého. Určitě jim může pomoci a ať už jsou to kluci v útoku nebo obraně nebo speciální týmy, musí najít způsoby, jak jim pomoci, dodal Chryst. Nevím, že jsme jiní než kterýkoli jiný tým. Jsme v nejlepším, když náš tým hraje společně a hraje jeden o druhého a hraje jeden za druhého.

Na druhé straně povede Nittany Lions v ofenzivě quarterback Sean Clifford, který v minulé sezóně odehrál 152-251 (60,6 procenta dokončení) na 1 883 yardů, 16 přistání a devět zákroků.

Nittany Lions získali v loňské sezóně 29,8 bodu na zápas, přičemž Clifford byl v čele a bude mít zpět několik svých špičkových zbraní, včetně WR Jahana Dotsona a Parkera Washingtona.

Mohu opravdu říci, že jsem nejspolehlivější quarterback v zemi, kvůli klukům kolem mě, způsobu, jakým jsem se připravoval a jak se připravovali všichni ostatní. Takže jsem nadšený, že se můžu dostat za těmi kluky v Madisonu Řekl Penn State QB míří do této hry.

Myslím, že před rokem udělal velké kroky, obranný koordinátor Badgers Řekl Jim Leonhard o Cliffordu. Velká zkouška z pohledu quarterbacka, protože ho nebudete moc často oklamat. Myslím, že dobře rozumí tomu, co se pokusili udělat v přihrávce a jak ho používají v běhové hře k vytváření dalších čísel.


Populární Problémy

Výsledky z každodenního hraní na BNP Paribas WTA Finals Singapore 2015.

Pětinásobná grandslamová šampionka Maria Sharapova říká, že její napjatý vztah se Serenou Williamsovou sahá až do finále Wimbledonu 2004.

Jak si tenisoví velikáni vedli po svatbě

Všech osm epizod nové série „Carnival Row“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

Ben Rothenberg, Marion Bartoli a Noah Rubin nedávno vyhodnotili šance Rogera Federera na vítězství v Slamu v roce 2021. Z těchto tří je Rothenberg jediný, kdo si myslí, že Federer má větší šanci vyhrát další Slam než Serena Williamsová.

Jak správně stát. Špatné držení těla namáhá svaly a vazy a může způsobit bolest a bolest. Naučit se správně stát může pomoci snížit bolesti svalů a také snížit riziko zranění. Stát místo ...