Jak se dívat na Madea’s Farewell Play Streaming Online zdarma

SÁZKA Hra na rozloučenou od Tylera Perryho MadeaTyler Perry si obléká postavu Madea naposledy Hra na rozloučenou Madea , který se koná v úterý 16. února ve 20 hodin. ET/PT na SÁZKU.

Pokud nemáte kabel, zde jsou všechny různé způsoby, jak je můžete sledovat Hra na rozloučenou Madea streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál Amazon Prime BET Plus

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat veškerý obsah BET+ na kanálu Prime BET+ . Amazon Prime i kanál BET+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

odpalovač tenisových míčků na stlačený vzduch

Amazon Prime BET+ bezplatná zkušební verze

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime BET+, můžeš se dívat Hra na rozloučenou Madea v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


TV Philo

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Hra na rozloučenou Madea žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

tenisový kop podává

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Hra na rozloučenou Madea živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. BET je zahrnut v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

tenisové oblečení pro střední školy

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Hra na rozloučenou Madea živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Živý přenos BET a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Hra na rozloučenou Madea živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

jak sledovat aféru

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Madea’s Farewell Play“Hrát si

Zahrajte si celosvětovou premiéru Tylera Perryho „Madea's Farewell“ na BET+ Jste připraveni na hru Tylera Perryho „Medea's Farewell“? Sledujte streamování na BET+ hned teď! PŘIHLASTE SE k #SÁZENÍ! ►► bit.ly/1U0v9xG Spojte se s BET Web: BET.com Facebook: facebook.com/BET Twitter: twitter.com/BET Instagram: instagram.com/BET Google+: bet.us/gplusBET 2020-08-05T12: 00: 08Z

V tom, čemu BET říká dvě hodiny čisté radosti, jsou Madea, pan Brown (David Mann), Cora (Tamela Mann) a teta Bam (Cassi Davis Patton) opět spolu na rodinném setkání, kde se Madea snaží podporovat svá vnoučata ,

Podle tiskové zprávy BET, Madea, matriarcha se zbraněmi jede několik hodin do venkovského města v Georgii, aby byla se svou milující rodinou. Madeain pravnuk maturuje na právnické fakultě a celá rodina se schází k oslavě této příležitosti. Rodina potřebuje šťastné období poté, co Darlene prošla hořkým rozvodem a zanechala ji finančně i emocionálně vyčerpanou.

bílé tenisky keds

Celá rodina se zapojila, aby pomohla Darlene a jejímu synovi Malikovi, protože sotva zaplatil školné. Promoční párty začíná radostně, dokud se Darlenin bývalý manžel neobjeví bez pozvání. Jiskry okamžitě začnou létat, protože Madea ve stylu trenéra života Iyanla začíná opravovat život každého.

Zatímco je v Corině domě, Madea se snaží pomoci rodině přejít v novém normálu, ale pan Brown se vydá na výlet, který všechno převrátí.

Mabel Madea Earlene Simmons je postava vytvořená Perrym, kterou založil na tom, že jeho matka a teta vyrůstají, řekl NPR v rozhovoru z roku 2012.

Madea je křížencem mé matky a tety a sleduje, jak Eddie Murphy, brilantní Eddie Murphy, dělá Klumps . Říkal jsem si - možná bych si měl vyzkoušet ženskou postavu. A to je to, co přišlo. Myslel jsem, že napodobím toho nejzábavnějšího člověka, kterého znám, a ona je přesně PG verzí mé matky a mé tety, a miloval jsem příležitost jim vzdát poctu. Je silná, vtipná, milující, myslím opravdu, stejně jako bývala moje matka, než zemřela, řekl Perry.

Hrál Madea v desítkách her, zaznamenal divadelní hry, filmy a televizní vystoupení.

Hra na rozloučenou Madea vysílá v úterý 16. února ve 20 hodin ET/PT na SÁZKU.


Populární Problémy

Jak jíst, abyste získali balíček Six -Pack. Cvičení ab je důležité, když se snažíte dostat šest balení, ale dieta také hraje hlavní roli. Pokud nejíte správné druhy a množství jídla, neuvidíte výsledky z tréninku ....

„Hlasy zepředu“ a „Hrdinové nebe“, dva nové dokumenty Nat Nat, premiéra ve čtvrtek. Zde je návod, jak je sledovat online, pokud nemáte kabel.

Casper Ruud nedávno odhalil, že v dětství choval naději na porážku Rafaela Nadala a Rogera Federera.

Wimbledon 2014: Venus Williamsová vs. Petra Kvitová-Příběh dvou šampionů.

Při nákupu nové obuvi je důležité znát její šířku. Chcete -li určit šířku boty, budete muset změřit nohu perem a papírem. Jakmile si změříte nohu, tabulka velikostí vám pomůže určit šířku boty pro ...