Jak sledovat Disney Plus na Apple TV

disney plus apple tv

Zaregistrujte se zde

Se spuštěním Apple TV přišel příslib rychlého a pohodlného přístupu k rozsáhlé knihovně pořadů a filmů. Totéž lze říci o Disney+, nejnovější streamovací službě Disney. Dohromady vám tyto dvě hodiny poskytnou hodiny a hodiny zábavy, od klasických animovaných celovečerních filmů až po nové hrané série. To je samozřejmě, pokud je Disney Plus jednou z mnoha služeb a aplikací dostupných prostřednictvím Apple TV.

Apple nezůstal ve tmě, ale Apple má přístup ke streamovací službě Disney - ale to je jen polovina bitvy. Než budete mít přístup k obrovské nabídce zábavy společnosti Disney, stále probíhá stahování aplikace, registrace a přihlašování.

Abyste se mohli vydat na dobrodružství díky rozsáhlé filmografii Disney, pojďme si rozebrat, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Apple TV.


Jak sledovat Disney Plus na Apple TV

Disney Plus bude k dispozici na Apple TV při spuštění, stejně jako pro Xbox One, PS4, Samsung TV, Android, iOS, Chromecast a další.

Pokud se nechcete potýkat s těžkopádnými nabídkami pro přístup ke službě streamování, zde je rychlý rozpis přesně jak stáhnout Disney Plus a získat přístup k neuvěřitelnému výběru televizní a filmové zábavy.

 1. 1. Zaregistrujte se do služby Disney+
 2. 2. Spusťte Apple TV
 3. 3. Spusťte Obchod s aplikacemi
 4. 4. Zůstaňte na Doporučeno a vyhledejte aplikaci Disney Plus nebo
 5. 5. Přejděte na Vyhledávání kartu a zadejte „Disney Plus“
 6. 6. Klikněte na ikonu aplikace Disney Plus
 7. 7. Klikněte na Dostat
 8. 8. Po stažení se přihlaste pomocí svých přihlašovacích údajů Disney Plus (e -mail a heslo)
 9. 9. Vyhledejte nebo vyhledejte to, co chcete sledovat
 10. 10. Vyberte pořad/film
 11. 11. Vyberte Hrát si

Je to tak snadné! Nyní jste připraveni užít si své oblíbené filmy a televizní seriály Disney přímo na Apple TV.


Kdy byl Disney+ spuštěn na Apple TV

Disney+ byl spuštěn 12. listopadu 2019 a je k dispozici na Apple TV. Služba byla spuštěna v 6:00 EST.

Disney+ je nyní k dispozici po celém světě.


Kolik bude Disney Plus stát na Apple TV?

Stejně jako většina těchto typů streamovacích aplikací dostupných v App Store bude Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. K dispozici je také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Bohužel již neexistuje bezplatná 7denní zkušební verze Disney+.

Poté, co se přihlásíte k odběru Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém zařízení Apple a začnete streamovat.


Jak stahovat pořady ke sledování později

Jednou další skvělou funkcí Disney Plus je, že si můžete stáhnout pořady a podívat se na ně později, takže pokud sedíte doma na wifi, můžete si pořady stahovat a sledovat je, i když nebudete mít připojení k internetu.

To znamená, že si můžete stahovat pořady přímo do Apple TV a mít je k dispozici na svém zařízení, místo abyste museli používat připojení k internetu pokaždé, když je chcete sledovat.

Toho je dobré využít, pokud si chcete své pořady stáhnout hned teď (když jste děti nehrají nebo nepoužíváte internet) a podívat se na ně později.

Chcete -li to provést, přejděte na libovolnou show, kterou chcete stáhnout, a vedle tlačítka Přehrát najdete ikonu šipky stahování. Klikněte na tuto ikonu a váš obsah se začne stahovat. Má kruhový ukazatel průběhu, takže si to hlídejte, než se chystáte odpojit zařízení od připojení k internetu. Před opuštěním domu se ujistěte, že je zcela staženo!

Zaregistrujte se zde


Populární Problémy

Organizace na ochranu zvířat PETA vyzvala indickou špičkovou mléčnou značku Amul, aby stáhla svou nedávnou reklamu, na které se objevil vítěz Roland Garros 2021 Novak Djokovic.

Jak připravit lososovou kůži. Lososová kůže může být stejně delikátní jako maso samotné ryby. Je také stejně zdravý a pyšní se velkým množstvím omega-3 mastných kyselin. Https://spoonuniversity.com/lifestyle/salmon-skin-facts-before-you -...

Deontay Wilder a Tyson Fury se v sobotu setkají na velmi očekávané odvetě. Zde je návod, jak koupit PPV online.

Ať už vybíráte tenisky na běh nebo na brunch, je důležité vybrat si pár, který dobře padne a budete se v něm cítit dobře. Když si vybíráte tenisky na cvičení, zajděte do obchodu se sportovními specialitami a spojte se s nejznámějším obchodem ...

Monica Seles bude oceněna na US Open