Živý přenos OSU vs Rutgers Football: Jak se dívat zdarma

Stát Rutgers vs Ohio

Getty COLUMBUS, OH - 24. ŘÍJNA: Hlavní trenér Ryan Day z Ohio State Buckeyes a jeho tým se před zápasem proti Nebraska Cornhuskers na stadionu v Ohiu 24. října 2020 v Columbusu ve státě Ohio zahřejí. (Foto Jamie Sabau/Getty Images)Ohio State Buckeyes (2-0) bude v sobotu hostit Rutgers Scarlet Knights (1-1) v zápase Big Ten v Columbusu.Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Rutgers vs Ohio State:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, alternativních kanálů BTN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Rutgers vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Apple TV platí za zhlédnutí

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Rutgers vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Rutgers vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Rutgers vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Rutgers vs Ohio State Preview

Pro hlavního trenéra Rutgers Greg Schiana, který je nyní ve druhém působení ve funkci hlavního trenéra Scarlet Knights, to bude návrat domů. Schiano strávil tři sezóny s Buckeyes jako obranný koordinátor v letech 2016-2018 a zaznamenal své první vítězství v sezóně 1. týden proti Michigan State Spartans. Schiano a společnost minulý týden zvládli proti Indianě s hodnocením č. 13, ale prohráli 37: 21.

Šarlatoví rytíři prskali po útoku proti Michiganskému státu, ve hře šli 3-14 na třetí dolů a 0-4 na čtvrté místo dolů. Rutgers quarterback Noah Vedral udělal pár příliš mnoho chyb ve ztrátě, šel 21-34 na 130 yardů a dvě skóre, ale také hodil tři nákladné zachycení. Bude čelit obraně OSU, která umožňuje 21 bodů za soutěž.

Za přestupek získává Ohio State 45 bodů za hru, což je děleno šestým místem v národě. Vede je jeden z nejlepších quarterbacků v zemi Justin Fields , který má 594 yardů přihrávky, šest přistání a žádné zachycení ve dvou hrách v této sezóně.

Real Madrid vs Bayern Mnichov stream

Primární příběhy vířící kolem této hry však budou zahrnovat známost hráčů i trenérů. Hlavní trenér Buckeyes Ryan Day, který je se Schianem obeznámen ze společných dnů na OSU, neměl nic jiného než velkou chválu za to, co doposud s Rutgers udělal.

Je to monotónní náborář, opravdu dobrý komunikátor, Řekl Day . [Schiano] vidí problémy, které přicházejí po silnici. Dokáže se dostat před věci opravdu dobře. A tak když zkombinujete všechny tyto věci, máte se z čeho učit. A není žádným překvapením, už teď můžete vidět, jak se Rutgersovi daří, jak ten tým vypadá a myslím, že tam postaví něco opravdu dobrého.

To bude také trochu návrat domů pro obranného obránce Scarlet Knights Brendona Whitea, který strávil první tři sezóny v uniformě Buckeyes, než letos přestoupil do Rutgers. Jo, jsem nadšený, že se můžu vrátit domů, řekl White , který přešel k Rutgersovi ze státu Ohio, aby mohl znovu pracovat se Schianem. Je tu spousta známých tváří, které mi chybí, a jsem rád, že je vidím a mohu proti nim soutěžit, a jsem rád, že si mohu v Horseshoe zahrát ještě jednou, mohu hrát ve svém domovském státě a doufám, že ať se přijde podívat nějaká rodina.

V šesti hrách, které spolu hráli od roku 2014, jsou Scarlet Knights 0: 6 proti Ohio State.


Populární Problémy

Djokovič a Nadal titulují silné pole na Paris Masters.

Jak Juke ve fotbale. Americký fotbal často dostává špatnou pověst jako hru, která si cení především brutální, nesoustředěné tělesnosti. Ve skutečnosti i ti nejobjemnější linemen musí hrát s rychlostí, přesností a mentální hbitostí, aby byli ...

Jak rychle zhubnout na paži. Rychle se zbavit tuku na pažích se může zdát skličující, ale je to možné! I když se nemůžete zbavit pouhého tuku na pažích, můžete celkově odstranit tuk, který vaše paže zmenší. Zaměřte se na cvičení na budování svalů 3 ...

Je čas na All-Star Game MLS 2019, protože MLS hraje s Atletico Madrid v Orlandu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.