Jak sledovat online epizodu „Chicago PD“ a „Chicago Fire“

Sledujte Chicago PD Online

NBC/YouTube

tenisové sukně maria sharapova

Dnes večer je crossover událostí pro Chicago PD a Chicago Fire , který vysílá na síti NBC. Začíná to epizodou Chicago Fire , následován PD , tak se určitě nalaďte od 9 - 23 hodin ET/PT a 8 - 22 hodin CT. Pro ty, kteří doufají, že budou sledovat epizody crossoverů, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, stále existují možnosti pro sledování show online. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTVNBC ( k dispozici naživo na většině trhů ) je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizíKromě rozsáhlé knihovny streamování na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC ( k dispozici naživo na většině trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TVNBC ( k dispozici živě na vybraných trzích ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

14 palcové tenisové sukně

Kromě výše uvedených možností streamování sezóna 7 Chicago Fire je také možné zakoupit spolu s jednotlivými epizodami na Amazonu. Ti, kteří mají kabelové předplatné, mohou sledovat nedávné epizody pořadu také na webových stránkách NBC. Totéž platí pro Chicago PD . Když jde o to, co je k dispozici na Amazonu pro Chicago PD , je to aktuální sezóna 6 je k dispozici ke koupi na Amazonu . Jednotlivé epizody jsou také k zakoupení.

Chicago Fire Crossover epizoda je epizoda 15 sezóny 7 a nese název Co jsem viděl. Popis jeho epizody zní: Spousta loupeží se objeví poté, co zmizí klíč od skříňky od hasičské zbrojnice; Sgt. Hank Voight má podezření, že může být zapojen hasič, a s Bodenovou podporou naverbuje Cruze, aby se utajil, aby pomohl očichat jakoukoli podezřelou aktivitu. Pro Chicago PD Epizoda, je to 15. sezóna 6 a epizoda se jmenuje Good Men. Synopse epizody uvádí, že když Cruzova tajná práce odhalí náskok v případě sledování několika loupeží, situace se rychle vyhrotí a způsobí tření mezi Voightovou zpravodajskou jednotkou a chicagským hasičským sborem.

Jedno centrum v Chicagu oznámil, že crossover bude zahrnovat návrat bratra Joe Cruze, Leona. Joe Minoso, který hraje Cruze, zvážil Leonovu roli. Minoso řekl: Co je na tom opravdu fascinujícího, bylo úžasné sledovat jeho růst. Když jsem ho potkal, připadal mi jako 16-17leté dítě. Vzal jsem to na sebe se vším. Mám synovce, který je o něco mladší, a mám jednoho, kterému je nyní 27 let, když jsem pomáhal vychovávat, a tak jsem měl spoustu zkušeností s tím, jaké to je mít postavu malého bratra. Tímto způsobem jsem si ho velmi rychle adoptoval v hlavě.

Chicago Fire showrunner Derek Haas nedávno řekl, že dnešní večer je spíše hitchcockovské napětí než podívaná.


Populární Problémy

Ve svém třetím wimbledonském vystoupení dosáhl Hubert Hurkacz největší výhry v kariéře, když ve čtvrtfinále vyhodil osminásobného šampiona Rogera Federera ve dvou setech.

Jak otestovat svoji sílu. Zjistit, jak jste silní, je skvělý způsob, jak si stanovit fitness cíle. Může to být také zábavný způsob, jak zjistit, který z vašich přátel je nejsilnější! Existuje celá řada způsobů, jak určit ...

Jak hrát Mario Striker Charged. Mario Strikers Charged je fotbalová/fotbalová videohra vydaná v roce 2007 pro Wii a Nintendo Switch. Je to pokračování hry Super Mario Strikers pro GameCube a je také známé jako Mario Strikers Charged ...

Takto můžete sledovat film „You Don't Know Bo“, film 30 za 30 o legendární obousměrné hvězdě Bo Jacksonovi.

Jak si vyrobit banánový koktejl. S několika přísadami je banánový koktejl snadno vyrobitelný a je super uspokojující. Lze to udělat během několika minut. Co se nelíbí ?! Nyní je otázka, s mlékem nebo bez? Vložte nakrájený banán nebo dva do ...

Zde je kompletní návod, jak sledovat UFC 260 PPV na iPhonu nebo iPadu.