Jak si vyrobit pivní stůl

Beer pong je výbuch na většině univerzitních večírků a umožňuje lidem konkurenceschopné strany. Beer pong je skvělý k otevření konverzace, k tomu, aby lidé měli sociální prostředí a jako aktivitu, kterou můžete dělat, když se nudíte. Zatímco si můžete koupit pongový stůl v obchodě nebo online, výroba pingpongového stolu je zábava a může sloužit jako jedinečný začátek konverzace. Můžete si vytvořit jednoduchý stůl z překližky nebo složitější skládací pongový stůl podle toho, jak vážně to myslíte.Metoda 1 ze 3: Výroba jednoduchého a levného stolu na pivo

 1. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 1

  1 Kupte si kus překližky o rozměrech 2,43 x 1,22 metru. Maloobchodníci a železářství obvykle prodávají překližku pro rámování a domácí použití v kusech o velikosti 2,43 x 1,22 metru. Můžete také použít zbytky překližky, které máte z bytového projektu, nebo se můžete obrátit na obchod se dřevem nebo železářstvím, abyste zjistili, zda mají další útržky, které jsou ochotni rozdat zdarma.
  • Pokud je překližka nařezána na mírně odlišnou velikost, například 2,74 x 0,91 metru, je stále vhodná k použití na stůl pro pivní pong.
  • Průměrná cena levného kusu překližky 2,43 x 1,22 metru může být kdekoli od 13 do 20 USD.
  • Pokud se vám prodavač pokusí přimět ke koupi dražšího druhu překližky, řekněte: „Používám to jen jako stůl pro stolní tenis. Dejte mi své nejlevnější věci, protože nepotřebuji kvalitní překližku. '
 2. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 2

  2 Umístěte překližku na desku stolu nebo desku. Umístěte překližku na stůl nebo desku. Delší stoly fungují nejlépe, protože překližka má na čem odpočívat, než aby plavala ve vzduchu. Pokud máte silnější nebo těžší překližku, bude menší šance, že se převrhne a spadne.
  • Poraďte lidem, aby se nenakláněli a nestáli na stole u piva, protože se může rychle zhroutit.
  • Skládací stoly nebo desky stolu v jídelně jsou obvykle nejčastěji používanými pingpongovými stoly.
 3. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 3

  3 Zajistěte překližku ke stolu. Musíte se ujistit, že je vaše překližka na stole stabilní, nebo se může převrhnout. Pomocí lepicí pásky připevněte překližku ke stolu tak, že ji omotáte kolem stolu a kusu překližky. Použijte tolik pásek, kolik potřebujete, dokud se váš stůl nebude cítit bezpečně u stolu.
  • Do středu stolu můžete také umístit těžké předměty, které ho podržíte.
  • Nepoužívejte při tom drahý stůl, protože lepicí páska by mohla strhnout část povrchu stolu.
  • Chcete -li otestovat zabezpečení stolu, jemně zatlačte na oba konce stolu, abyste zjistili, zda se převrhne.
 4. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 4

  4 Vodotěsný stůl na pivo pong. Hydroizolace vašeho stolu zabrání poškození překližky, pokud se na váš stůl vylije pivo nebo jiné tekutiny. Přejděte do železářství nebo online vyhledejte hydroizolační tmely, lazury nebo barvy, které si můžete zakoupit. Jakmile je získáte, naneste tenkou vrstvu tmelu na povrch svého pivního pongu pomocí širokého malířského štětce. Před použitím stolu nechte skvrnu nebo tmel zcela uschnout.
  • Utěsněním stolu bude čištění mnohem snazší a sníží se nepříjemná vůně, která s rozlitým pivem často přichází.
  • Pokud neutěsníte dobře pongový stůl, může dojít k růstu plísní.
  • Pokud používáte vodotěsný tmel nebo barvu, udělejte to venku nebo se ujistěte, že jsou okna otevřená.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Výroba skládacího dřevěného stolu

 1. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 5

  1 Kupte si silnou překližku. Silný kus překližky dodá vašemu stolu stabilitu. Kupte si kus překližky 4x8 stop (1,2x2,4 metru), který se stane povrchem vašeho stolu. Při hledání překližky hledejte varianty tlusté 1/2 palce (12,7 milimetru) nebo 3/4 palce (19,05 milimetru).
 2. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 6

  2 Překližku překrojte na polovinu. Změřte čtyři stopy od konce obou stran stolu, podélně a vyznačte tužkou uprostřed. Rovnou hranou nakreslete na překližku šířku čáry. Linka uprostřed překližky bude místem, kde se stůl skládá. Pomocí kotoučové pily, pokosové pily nebo stolní pily překližku rozřízněte na polovinu.
 3. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 7

  3 Uspořádejte osm kusů dřeva a vytvořte pod stolem rám. Položte dvě desky stolu na zem tak, aby horní část stolu směřovala dolů. Uspořádejte prkna dřeva kolem vnějších okrajů překližky a vytvořte rám. Protože každý kus vaší desky stolu měří 4x4 stopy (1,2x1,2 metru), rám pod vaší překližkou musí mít také 4x4 stopy. Vytvořte dva rámečky pro každou stranu stolu. Ujistěte se, že překližka a prkna dřeva probíhají v jedné rovině na všech čtyřech stranách. Jakmile má rám správnou velikost, můžete překližku nastavit na stranu.
  • Pokud jsou vaše dřevěná prkna příliš dlouhá, možná je budete muset pokácet pilou.
  • Rám bude na povrchu překližky vypadat jako mělká dřevěná krabice.
  • Rámovací řezivo můžete zakoupit ve většině železářství.
  • Pro tento projekt by na rámování materiálu mohl fungovat kus dřeva o rozměrech 38 x 140 mm.
 4. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 8

  4 Přibijte rám k sobě. Jakmile je rám nastaven, přibalte kusy k sobě tak, aby vytvořily dva rámy o rozměrech 1,2 x 1,2 metru. Vložte dva hřebíky do každého rohu rámu a spojte dva kusy dřeva dohromady, abyste vytvořili písmeno L. Jakmile jsou všechny strany rámu spojeny dohromady, měli byste z řeziva vytvořit čtverec.
 5. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 9

  5 Přibijte rám na překližku. Umístěte překližku na rám a ujistěte se, že okraje jsou zarovnané. Jakmile je ve správné poloze, vložte na povrch překližky hřebíky nebo šrouby a připevněte rám k překližce. Možná budete muset na povrch překližky položit několik hřebíků, abyste bezpečně zajistili horní část stolu k rámu. Opakujte postup na druhém kusu překližky.
 6. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 10

  6 Uprostřed připevněte čtyřmetrový klavírní závěs. Pianový závěs je kovový závěs, který lze použít k propojení obou stran stolu. Překlopte stůl tak, aby povrch stolu směřoval k zemi. Spojte dva kusy stolů k sobě tak, aby byly rámy v jedné rovině. Umístěte pianový závěs na obě strany rámu a vycentrujte jej. Jakmile je závěs zarovnán, vložte šrouby do každého z otvorů a pevně jej připevněte k rámu stolu.
 7. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 11

  7 Namontujte skládací nohy na spodní část stolu. Nakupte skládací nohy stolu v železářství nebo online. Díky tomu bude mít váš skládací pingpongový stůl při nasazení na čem stát. Položte nohy pod stůl, uvnitř rámu. Otestujte nohy a složte je, abyste zjistili, jak budou fungovat. Jakmile budete s umístěním spokojeni, zašroubujte je elektrickou vrtačkou.
  • Skládací nohy umožňují snadné skládání a přenášení stolu.
  • Nenechávejte si nohy delší než 1 metr, jinak by se vám nevešly do dřevěného rámu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Zdobení stolu s pivním pongem

 1. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 12

  1 Před zahájením práce vytvořte svůj design. Vymyslete nápady, jak chcete vyzdobit svůj pingpongový stůl. Promluvte si se svými spolubydlícími a myslete na něco, co představuje dům nebo vnitřní vtip, který všichni sdílíte. Můžete také rozšířit funkčnost svého pongového stolu o design tím, že určíte, kam by měl každý hráč dát své poháry. Můžete to udělat tak, že nakreslíte nebo namalujete kulaté kruhy stejné velikosti jako poháry, které budete dávat ven.
  • Pokud určujete, kam hráči ukládají své šálky, ujistěte se, že jste vystopovali horní část šálku, protože vaše šálky se budou muset při hraní hodit vedle sebe. Pokud vystopujete dno šálku, kruhy budou příliš blízko sebe.
  • Mezi dobré nápady pro návrhy patří oblíbený sportovní tým, univerzita, kterou navštěvujete, nebo bratrství, spolky nebo kluby, ke kterým všichni patříte.
 2. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 13

  2 Namalujte povrch stolu . Nakupte barvu v železářství a pomocí plochého štětce natřete povrch stolu. Položení barevného základního nátěru může způsobit, že cokoli, co na něj natřete, bude pop. Před malováním na další vrstvu barvy se ujistěte, že zaschne.
  • Pokud chcete přesnější rovné čáry, položte malířskou pásku na místa, kde chcete vytvořit čáru.
  • Použití šablony je také další skvělý nápad, jak získat podrobnější obrázky pomocí barvy.
 3. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 14

  3 Nechte své hosty ozdobit stůl. Další myšlenkou je umožnit svým hostům a členům party, aby postupem času ozdobili stůl. Začněte zábavu tím, že nakreslíte po celé ploše stolu silné značky. Povzbuďte lidi na večírku, aby se připojili a nakreslili něco vlastního. Časem by se měl váš pivní stůl zaplnit a měl by mít vlastní osobnost.
 4. Obrázek s názvem Make a Beer Pong Table Krok 15

  4 Buďte u stolu kreativní. Existují i ​​jiné způsoby, kterými můžete svůj pivní pongový stůl změnit nebo změnit. Jedním z příkladů je skupina, která během her osvětlovala svůj stůl pomocí LED diod. Můžete také vyrýt dřevěný stůl, nebo použít graffiti barvu k vytvoření jedinečného designu nebo značky. Buďte kreativní a přemýšlejte o různých metodách, které můžete použít ke zlepšení vzhledu stolu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Alkohol konzumovaný během těhotenství zvyšuje riziko vrozených vad spojených s alkoholem.
 • Konzumace alkoholu je ve Spojených státech amerických pro lidi mladší 21 let nezákonná.
 • Nepijte při řízení.
 • Získejte určeného řidiče.
 • Je třeba se vyvarovat nadměrného pití.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Jak používat olej CBD k masáži. CBD olej nebo kanabidiol je přírodní sloučenina obsažená v rostlinách konopí a marihuany. Zatímco je výzkum stále v raných fázích, existují slibné důkazy, že olej CBD může pomoci zmírnit bolest a ...Upnutí: (8) Marta Kostyuk vs Kaia KanepiJak získat marketingovou práci bez marketingového titulu. Marketing je slibná a mnohostranná kariérní cesta, která díky vzestupu internetu a sociálních médií stále roste. Marketingová kariéra se může pohybovat v čemkoli, od ...

Petra Kvitová se bude snažit pokračovat ve svém solidním běhu na US Open proti domácí favoritce Jessice Pegule. Šestá nasazená ve svých dvou zápasech nepustila ani set, ale může od mladé Američanky očekávat tuhý boj.