Jak poznat falešné all star conversky

Dnes se vyrábí stále více padělaných bot. Někteří lidé se radují z levné ceny, zatímco společnosti jako Converse trpí. Padělatelé se stávají tak pokročilými, že mnoho odborníků má potíže s určením pravého produktu. Existuje několik způsobů, jak někdo může poznat falešné sklíčidla.Metoda 1 ze 2: Zkoumání obuvi

 1. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 1

  1 Zkontrolujte obal. Jeden snadný způsob, jak odhalit padělky, je, když All Stars přijdou v krabici, která zjevně není Converse. Čerstvé boty také přicházejí s obalem v obalu. Někdy budou mít v botách i papírovou nádivku. Pokud nevidíte žádný z „typických“ znaků čerstvých bot, pravděpodobně stojí za podezření.
 2. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 2

  2 Prohlédněte si náplast Chucka Taylora. Skutečná nášivka má tmavě modrou hvězdu, zatímco ta falešná může mít jiný odstín modré. Také originál bude opatřen razítkem pouze s hvězdou a Taylorovým podpisem. Dávejte si pozor na emblémy, které nejsou jasné. Mnoho falešných vypadá rozmazaně a má další designové prvky nebo slova.
  • All Stars také přicházejí v tak široké škále stylů a barev. Logo nebude vždy modré a někdy je nášivka vyrobena z gumy.
  • Prohlédněte si samotnou hvězdu a ujistěte se, že je to čistý tisk.
 3. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 3

  3 Podívejte se na ochrannou známku. Boty vyrobené před rokem 2008 budou mít symbol pod logem All Star. Pokud uvidíte tento symbol na botách vyrobených po roce 2008, buďte opatrní. Zkontrolujte také prošité logo. I když to může vypadat autenticky, pokud narazíte na nerovnoměrné nebo nejasné logo, je to falešné.
 4. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 4

  4 Všimněte si jazyka. Logo All Stars bude vytištěno velmi jasně na horní části jazyka. Je falešné, pokud je tisk rozmazaný nebo se nit uvolňuje kolem tisku. Tradiční jazyk je vyroben z tenkého plátna. Věnujte pozornost šití kolem okraje jazyka.
  • Obecně platí, že pokud jsou stehy volné nebo nerovnoměrné, jde o padělky.
 5. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 5

  5 Zkontrolujte vložku. Ve skutečných converskách bude na vnitřní podrážce vytištěno ostré a hladké slovo Converse. Dávejte pozor, pokud kupujete použitý pár. Odznaky použitého páru budou vypadat vybledleji než nový pár, ale to nutně neznamená, že jsou padělané.
 6. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse, krok 6

  6 Ověřte proužek. To je namalováno na horním okraji podrážky. Mělo by být hladké a dokonalé. Pokud je roztřesený, nevypadá ostře nebo nerovnoměrně, je to červená vlajka.
 7. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 7

  7 Vlastníte pár hvězd. Nejlepší způsob, jak porozumět All Stars, je mít autentický pár. Pokud jste je nikdy nevlastnili, kupte si pár od důvěryhodného prodejce. Jakmile budete mít pár Converse All Stars, budete znát všechny zvláštnosti a atributy boty.
  • Místo příště, kde jste našli dohodu, si uložte. I autentické All Stars bude nutné vyměnit.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Kontrola prodejce

 1. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse, krok 8

  1 Porovnat cenu. Pokud je cena směšně nízká, je nejlepší zkontrolovat pečlivěji nebo odejít. Padělky jsou obvykle výrazně levnější než autentické Converse. Levnější cena vynahrazuje, že nemáte originální Converse. Pokud se rozhodnete ušetřit peníze, připravte se na to, že se vaše boty rychle zhorší. Levné teplákové boty nikdy nebudou odpovídat standardům Converse pro konstrukci a materiály.
  • Standardní topy All Star se obvykle prodávají kdekoli od 50 do 100 USD v závislosti na stylu.
 2. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse, krok 9

  2 Buďte si vědomi platebních metod. Pokud jste s nákupem padělaných Conversek v pořádku, musíte si dát pozor, jak za ně zaplatíte. Prodejce pouze v hotovosti je trochu červenou vlajkou. Při nákupu online si uvědomte, na jaké webové stránce se nacházíte. Nakupovali jste tam již dříve, nebo dokonce tyto stránky poznáte? Při odhlášení se ujistěte, že je váš webový prohlížeč zabezpečený (| _+_ |).
  • Mnoho webových prohlížečů má v horním rohu dokonce visací zámek, který naznačuje, že nikdo nemůže ukrást vaše informace.
  • Při nákupu z nedůvěryhodného webu očekávejte potvrzovací e -mail.
 3. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 10

  3 Zvažte zdroj. Vždy buďte ostražití, když jste na bleším trhu nebo jiných typech prodejců. Někdy vás prodejci zavedou na podivné a potenciálně nebezpečné místo pro nákup padělaného zboží. Tito prodejci provádějí nelegální operace. Mějte se na pozoru a pamatujte, že v obchodním domě můžete mít mnohem bezpečnější transakci.
  • Zeptejte se sami sebe, jestli cena stojí za špatnou stavbu a nebezpečné prostředí.
 4. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse Krok 11

  4 Klást otázky. Nikdy nevíte, když jste na trzích mimo obchodní domy, zda jsou ve skutečnosti padělané. Zeptejte se, až uvidíte cenu příliš dobrou na to, aby to byla pravda. Z řeči těla prodejce toho můžete zjistit hodně. Pokud máte podezření, že lže, pravděpodobně ano. Použijte svůj nejlepší úsudek.
  • Není fér předpokládat, že všechny trhy pod širým nebem prodávají padělané zboží.
 5. Obrázek s názvem Spot Fake All Star Converse, krok 12

  5 Při nákupu v zahraničí buďte ostražití. Pokud plánujete nakupovat v zahraničí, projděte si cestovní doporučení ministerstva zahraničí, než se vydáte na místo. Budou mít informace o scéně padělaných prodejců v tomto místě. Americké celní orgány mohou potenciálně zabavit položku, kterou považují za diskutabilní.
  • Mnoho prodejců v zahraničí cílí na turisty padělaným zbožím. Mějte se na pozoru, ale nejednejte, pokud si nejste jisti, že jste podvedeni.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je obrácený symbol uvnitř nebo vně? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpovědět Boty Converse mají své logo na vnitřní straně, výjimkou byly pouze Jewel All Star (logo na vnější straně) a All Star 2000 (logo na obou stranách).
 • Otázka Kde Converse vyrábí své boty? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Společnost Converse nyní vlastní společnost Nike, která přesunula výrobu značky Converse do továren v Číně, Indii, Vietnamu a Indonésii.
 • Otázka Jsou Converse All Stars vyrobeny v USA? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpovědět Obuv Converse nebyla vyrobena v USA od bankrotu společnosti v roce 2001. Nyní je Converse ve vlastnictví společnosti Nike a obuv této značky byla vyrobena v různých továrnách v Číně, Indii, Vietnamu a Indonésii.
 • Otázka Jsou všechny Converse Chuck Taylors? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Zatímco Chuck Taylors jsou rozhodně nejoblíbenější botou Converse a existuje mnoho verzí, Converse prodává spoustu dalších bot.
 • Otázka Nedávno jsem si koupil nový pár vysokých tenisek z autorizovaného obchodu Converse. Logo je rozmazané a nemám je ani měsíc. Jsou falešní? Samozřejmě že ne! Blednutí je pouze přirozené. Pokud budete pravidelně čistit tenisky, můžete zabránit nadměrnému rozmazávání.
 • Otázka Jsou Converse vyrobeny v Indii? Ano, boty Converse se vyrábějí v závodech v Indonésii, Číně, na Tchaj -wanu, v Indii, Thajsku, Pákistánu, Vietnamu a Malajsii.
 • Otázka Pokud můj Converse neříká na dně Converse, proč je to tak? Pravděpodobně to nejsou skutečné Converse. Všechny páry Converse by měly mít ve spodní části slova Converse All Star.
 • Otázka Tmavě modrá hvězda a logo na mém páru blednou a rozmazávají se. Mohli by být falešní? Blednutí je normální, ale barva by se neměla 'rozmazávat', pokud není vystavena chemickému činidlu.
 • Otázka Koupil jsem tyto tenisky v roce 2015, ale horní část jazyka není potištěna „All Star Converse“. Mohli by být falešní? To závisí. Pokud jsou vysoké topy, nemáte se čeho bát, nemají ten potisk na jazyku. Můžete zkontrolovat, zda je na boku logo, abyste se ujistili, že jsou skutečná. Pokud jsou to nízké topy, může to být silná známka toho, že jsou falešné. Zkontrolujte logo na zadní straně boty/logo na vnitřní straně.
 • Otázka Mají konverzované nízké topy také hvězdicové logo? Nízké tenisky Converse nemají na boku hvězdicovou nášivku, ale na jazyku štítek s nápisem „All Star“.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Letáky PF nejsou padělané boty Converse. To je náhodou značka obuvi, která vyrábí podobně vypadající boty.
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik dalších způsobů, jak sledovat nedělní zápas Capitals vs Penguins online naživo.Sezóna 2021 Liga MX Clausura začíná v pátek večer zápasem mezi Pueblou a Guadalajarou. Takto to můžete sledovat v USA.Švýcarský kapitán Fed Cupu Heinz Gunthardt věří, že jsme posledního Rogera Federera na tenisovém kurtu neviděli.

Tiger Woods se vrací na tento týden na Memorial Tournament. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat turnaj online naživo.Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Rockets vs Blazers online, ať už žijete v Houstonu, Portlandu nebo na jiném trhu.Patriots a Rams se setkají v Super Bowl LIII. Zde je návod, jak sledovat živý přenos španělského vysílání online bez kabelu.