Jak se dívat na Příběh pozdní noci Dokumentární film CNN online zdarmaCNNNejnovější dokumenty, které přicházejí do televize, jsou Příběh pozdní noci , která má premiéru v neděli 2. května ve 21 hodin. ET/PT na CNN.Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Příběh pozdní noci streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. CNN je součástí každého balíčku, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Příběh pozdní noci živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).
Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CNN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Příběh pozdní noci žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos CNN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale první měsíc můžete získat za 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Příběh pozdní noci živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Příběh pozdní noci“Hrát si

Příběh pozdní noci | oficiální trailer Carson, Leno, Letterman-legendární hostitelé, kteří změnili noční televizi. Díky dobrému i špatnému období si získali americkou důvěru a zemi rozesmáli. Ale ne vždy to byl jen smích. Od tajných dohod po nesplněné sliby byly některé z nejdramatičtějších příběhů příběhy, které se nehrály před ... 2021-04-05T16: 55: 43Z

The Story of Late Night je nejnovější originální série CNN. Podle tiskové zprávy CNN jde o šestidílný dokument, který má diváky přenést na cestu nejpamátnějšími okamžiky noční televize.

Pokračuje:

Z více než 60leté historie interakce, přizpůsobování se a ovlivňování naší rychle se měnící společnosti se televize v pozdních nočních hodinách stala prosperujícím fenoménem zábavy a životně důležitou kulturní institucí.

Dokumenty obsahují archivní záběry legend pozdních nočních hodin, jako jsou Johnny Carson, Jay Leno a David Letterman, spolu s rozhovory s dnes populárními komediálními hlasy, včetně Jimmyho Fallona, ​​Jimmyho Kimmela, Chelsea Handlera, Trevora Noaha, Conana O'Briena, Setha Meyerse, James Corden, Amber Ruffin, Desus & Mero, Whoopi Goldberg, W. Kamau Bell a mnoho dalších. V zákulisí jsou také ti, kdo rozhodují, včetně Lorne Michaels a Jeff Zucker, kteří dávají své první účty zábavního média, které navždy změnilo tvář televize.

Seriál se bude pravidelně vysílat v neděli večer ve 21 hodin. ET/PT, s rozšířením finále zkoumajícím současnost, různorodá generace hostitelů, kteří si znovu představí politickou komedii pro Trumpovu éru, jen aby čelili dosud největší výzvě formátu: COVID-19.

jak starý je tenis

CNN Audio také spouští doprovodný podcast pro Příběh pozdní noci, který nabízí posluchačům originální zvukový zážitek, který jde ještě hlouběji do světa noční televize s podmanivějšími zvukově prvními rozhovory od hostů ze série. Podcast Behind the Desk: Story of Late Night bude hostován přispěvatelem CNN a bývalým mediálním reportérem New York Times Billem Carterem a prozkoumá televizi v pozdních nočních hodinách od jejího vzniku až do současnosti a bude se dívat dopředu směrem ke stále digitálnější a rozmanitější budoucnosti žánru. Podcast z produkce CNN Audio and Cream Productions vydá své první dvě epizody ve čtvrtek 22. dubna na všech platformách podcastů, další epizody budou vydávány každý čtvrtek.

Dlouho jsem se zabýval televizí v noci, dostatečně dlouho na to, abych věděl, že je plná fascinujících osobností, velkých okamžiků, velkých smíchů, všech druhů konfliktů, postav, šílenství a poutavých příběhů, řekl Bill Carter, autor New York Times Nejprodávanější The Late Shift, in a statement. V našich dokumentárních seriálech a doprovodném podcastu se do toho všeho ponoříme - a užijeme si spoustu legrace.

První epizoda se zaměřuje na Steva Allena, Jacka Paara a Johnnyho Carsona na úsvitu noční televize. Epizoda dva je o Carsonově nesporné vládě jako krále pozdních nočních hodin, třetí a čtvrtá epizoda se zaměřují na Davida Lettermana a Jaye Lena, pátá epizoda se zaměřuje na rozšíření televize v pozdních nočních hodinách mimo sítě velkých tří a závěrečná epizoda se zabývá současný stav pozdně noční televize.

Příběh pozdní noci se vysílá v neděli ve 21 hodin. ET/PT na CNN.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Bengals vs Rams online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi i mimo trh.

Pull-ups jsou skvělým cvičením, které můžete začlenit do své rutiny, protože nevyžadují speciální vybavení a procvičují vaše ramena, paže a zádové svaly. Pull-up však může být docela náročné, protože zvedáte ...

Díky jistotě kolem Gregoire Barrere od chvíle, kdy přišel do kontaktu s Benoitem Pairem, se cítí jako Roger Federer. Veškerá pozornost a péče, které se Francouzi věnují, je u hráčů zařazených mimo prvních 5 neobvyklá.

Jak spát se skřípnutým nervem. Přiskřípnutý nerv může být extrémně bolestivý, což může ztěžovat dobrý spánek. Možná budete mít problém najít pohodlnou pozici, vyrovnat se s bolestí, nebo se jen uklidnit a ...

Jak cvičit, aby se zabránilo tvorbě krevních sraženin. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí umírá každý rok více lidí na krevní sraženiny než na rakovinu prsu, HIV a dopravní nehody dohromady. Některé faktory, jako je věk, hmotnost, ...

Jak změřit velikost zápěstí. Zjištění míry vašeho zápěstí vám může pomoci určit, jakou velikost hodinek nebo náramku potřebujete. Zjistěte, jaký typ šperku nosíte, abyste věděli, jaké měření provést, například zápěstí ...