Přímý přenos USWNT vs Kolumbie: Jak se dívat online

Getty Megan Rapinoe z USA a Jorelyn Carabali z Kolumbie bojují o míč v první polovině na stadionu Exploria 18. ledna 2021 v Orlandu na Floridě. (Foto Douglas P. DeFelice/Getty Images)Americký ženský národní tým čeká v pátek večer druhé a poslední přátelské utkání s Kolumbií na stadionu Exploria v Orlandu na Floridě.

Utkání začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos USA vs. Kolumbie:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN2 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, USA a Kolumbie můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .raketbalové strategie

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 30 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s kanály ESPN, navíc můžete získat první měsíc slevu 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, USA a Kolumbie můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

nejlepší tenisové boty pro hraní tenisu

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, USA a Kolumbie můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

tipy na vyzkoušení tenisu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, USA a Kolumbie můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


USA ženy vs. Kolumbie Náhled

Spojené státy právě v pondělí porazily Kolumbii v přátelském zápase 4: 0 a na konci týdne budou hrát znovu. Myslel jsem, že jsme odvedli dobrou práci, ale zároveň chci poděkovat kolumbijským hráčům za skvělou práci v duelech jeden proti jednomu, trenér USA Řekl Vlatko Andonovski . Když jsme vyvíjeli tlak na jednotlivé duely, myslel jsem si, že to je jediná oblast, kterou jsme mohli udělat o něco lépe.

Zápas také znamenal návrat dvou klíčových hráčů amerického týmu: Megan Rapinoe, která si během pandemie koronaviru preventivně vzala většinu roku 2020, a Carli Lloyd, které loni operovali koleno. Byla to Lloydova první akce od SheBelieves Cupu na jaře 2020.

Jsem docela spokojený s tím, kde jsem po zranění po fyzické stránce. Víte, mít trochu menší rozsah, myslím, jak lidé říkají, není ve skutečnosti menší. Takže mi trvalo, než jsem se dostal zpět a znovu se postavil, řekl Lloyd: podle Washington Post , a dodává:

Také se musím soustředit na to, kde jsem právě teď a kde chci být, a prostě se stále připojovat, řekla. Myslím, že to (bodování) přijde, jen musím být trpělivý. Nemůžu se kvůli tomu zmlátit. Ale kromě střílení gólů mám ještě další role.

Lloydová hrála celých 90 minut na vítězství Spojených států a vypadala ostře, zatímco Rapinoe dala její přítomnost téměř okamžitě najevo a nakrmila Sama Mewise pro první gól hry. Mewis zaznamenala hattrick, když vstřelila tři góly, a její sestra Kristie Mewisová přidala čtvrtý tým v 85. minutě. Lloyd měl také asistenci.

jak zatejpovat tenisový loket

V nerovném zápase nedokázala Kolumbie vzít ani jednu střelu na bránu. Senzace na vysoké škole Catarina Macario také debutovala a ve druhé polovině nastoupila za Rapinoe. Jak jdeme vpřed, Řekl Andonovski o 21leté budoucí hvězdě a dodává: Uvidíme ji stále lépe a lépe a čím dál víc.

USWNT vyhrál 33 zápasů v řadě (30-0-3), přičemž poslední porážka týmu přišla z rukou Francie v přátelském zápase v lednu 2019

Zde je pohled na předpokládané sestavy pro oba týmy:

Spojené státy: A. Naeher, K. O’Hara, A. Dahlkemper, B. Sauerbrunn, C. Dunn, S. Mewis, J. Ertz, L. Horan, L. Williams, C. Lloyd, M. Rapinoe

Kolumbie: K. Romero, G. R. Gil, C. Usme, M. P. Sepúlveda, L. Salazar, J. Caro, O. Velasquez, D. Arias, J. Carabalí, K. Ibargüen, S. Sepúlveda


Populární Problémy

Jak nosit závěs. Pokud trpíte chirurgickým zákrokem nebo zraněním horní části těla, možná budete muset nosit závěs, abyste usnadnili proces hojení. Váš lékař vám pravděpodobně pomůže zpočátku ji nasadit, ale budete ...

Jak zastavit pocení nohou na nohou. Extrémní pocení - také známé jako hyperhidróza - může postihnout mnoho částí těla, ale jednou z nejčastějších jsou chodidla. Pokud trpíte nadměrně zpocenými nohami, možná budete muset nohy umýt a ...

Přestože jsou dny oblékání na oslavy vydání knih o Harrym Potterovi dávno pryč, nikdy nevíte, kdy budete muset vypadat jako kouzelník nejlépe! Můžete snadno vypadat jako Hermiona Grangerová se správným oblečením, typickými vlasy a minimem ...

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes večer sledovat online hru Game of Thrones Season 8 Episode 3.

Jak používat závěs Ehmer. Závěs „Ehmer“ je vázací technika používaná veterináři ke stabilizaci vykloubené zadní nohy u psů. Konfigurace zábalu snižuje pohyb zraněné nohy, brání dalšímu zranění a ...

Rory McIlroy se zasnoubil s Caroline Wozniacki