Jak sledovat ESPN+ na Roku

ESPN+

ESPN

Sportovní fanoušci chtějí to nejlepší ze sportovní zábavy na dosah ruky. S předplatným ESPN+ a zařízení Roku, přesně to mohou mít. Aplikace ESPN umožňuje divákům streamovat exkluzivní živé sportovní přenosy ze všech hlavních asociací, včetně MLB, MLS a NHL, a také přístup ke školním basketbalovým, fotbalovým a lakrosovým sportovním událostem. Nalaďte si speciální akce, jako je grandslamový tenisový turnaj a FA Cup.

ESPN+ stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

S ESPN+ na vaší Roku stick je sledování vašich oblíbených sportovních týmů, jak to zvládne, vzdáleno jen připojení k internetu. Zachyťte nejnovější záchvaty UFC a sledujte exkluzivní pokrytí událostí PPV nebo si prohlédněte některé z nejpamátnějších rvaček v historii UFC s rozsáhlou knihovnou streamovatelného obsahu ESPN+. Stáhněte si obsah pro vůdce nebo si přehrajte epické momenty ze zápasů.

Sledujte své sportovní zprávy a přečtěte si prémiové články ESPN přímo v televizi s předplatným ESPN+. Díky streamování ESPN+ přímo na Roku stick vám neunikne ani minuta zábavy a sportu. ESPN+ také poskytuje přístup k nástrojům fantasy ligy, včetně Lineup Optimizer, Auction Value Generator a Free Agent Doporučení. Ovládněte svůj vybraný sport a vytvořte tým, který nikdo nemůže předběhnout s těmito exkluzivními nástroji fantasy ligy.

ESPN+ stažené do vašeho Roku vám umožňuje streamovat oceněné knihovny 30 pro 30 a ESPN+ originály. Držte krok se studiovými pořady a produkcemi ESPN ve vaší televizi streamováním ESPN+ přímo do vašeho Roku. Díky ESPN+budete mít přístup ke sportovním dokumentům o žijících legendách a nadcházejících hvězdách, díky nimž se sportovní události vyplatí sledovat.

rozbít

Držte krok se svými oblíbenými vysílači a sledujte, co se děje v neustále se měnícím světě sportu. Zmeškali jste hru, na kterou jste se chtěli podívat? Nalaďte si aplikaci ESPN na svém Roku a zapojte se do konverzace a sledujte postup svého oblíbeného týmu.

Přestřihněte kabel své kabelové společnosti a využijte možnosti, které jsou pohodlné, snadno dostupné a zajistí, že budete mít každou sekundu zábavy k dispozici na jednom praktickém místě.

Jak streamovat ESPN+ na Roku

Pro přístup k ESPN+ na Roku stick si musíte stáhnout speciální aplikaci. Když je Roku zapojen do portu HDMI a je napájen přes USB port nebo elektrickou zásuvku, registrace předplatného ESPN+ a stažení aplikace zabere jen několik minut.

Pomocí těchto praktických kroků získáte okamžitý přístup k ESPN+ a jeho mnoha funkcím.

 1. 1. Zaregistrujte se k ESPN+
 2. 2. Zapněte televizi
 3. 3. Zajistěte, aby byl Roku připojen k internetu
 4. 4. Přejděte do obchodu Roku Channel Store (nebo vyhledejte ESPN+ ve funkci Hledat)
 5. 5. Přejděte a najděte kanál ESPN
 6. 6. Vyberte Přidat kanál

Po stažení aplikace ESPN ji budete muset připojit k předplatnému ESPN+. Udělat to tak:

 1. 1. Spusťte aplikaci ESPN
 2. 2. Vyberte ikonu Nastavení v pravém horním rohu
 3. 3. Zvolte Předplatné
 4. 4. Vyberte ESPN+
 5. 5. Vyberte možnost Přihlásit se
 6. 6. Na počítači nebo mobilním zařízení přejděte na adresu espn.com/activate
 7. 7. Zadejte kód poskytnutý na vašem Roku a vyberte Pokračovat
 8. 8. Zadejte své aktuální pověření ESPN použité k registraci do ESPN+

Tyto kroky propojí vaše předplatné ESPN+ s vaší aplikací ESPN. Poté můžete přejít na karty ESPN+ nebo Originály a najít obsah ESPN+, který chcete sledovat.


Kolik stojí ESPN+?

Při registraci do ESPN+existuje několik různých cenových možností. Obecné předplatné , který vám poskytne veškerý obsah ESPN+, stojí buď 4,99 $ měsíčně, nebo 49,99 $ ročně (což znamená úsporu asi 15 procent oproti měsíčnímu předplatnému).

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Pokud plánujete sledovat události UFC PPV, které si mohou zakoupit pouze předplatitelé ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a nadcházející událost PPV (hodnota 64,99 $) za zvýhodněnou cenu 84,98 $, což odpovídá úsporám asi 26 procent:

Balíček ESPN+ a UFC PPV

náramek na bolest lokte

Všechna předplatná se automaticky obnovují po měsíci nebo roce (podle toho, co máte), ale lze je kdykoli zrušit.


Jaký obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

 1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
 2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
 6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
 9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
 10. MLS : Všechny shody mimo trh

Dokumenty 30 za 30

Každý z více než 150 filmů 30 za 30 je k dispozici na ESPN+. Mezi nejoblíbenější patří Vicku , Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , Chuck a tito , Rodman: V dobrém i ve zlém a Nesnáším Christiana Laettnera .

K dispozici jsou také další filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30 D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Letové ovladače úzce spolupracují s národními vesmírnými programy, aby byly vesmírné mise úspěšné. Možná jste viděli letové ovladače ve filmech, jak navádějí kosmické lodě a pomáhají posádce při jejich misi. Abychom tuto odpovědnost přijali, ...

Zde je návod, jak můžete bezplatně sledovat stream premiéry 1. série The Mandalorian online, ať už máte Disney Plus nebo ne.

Šerm je bojový sport, ve kterém se dva konkurenti pokoušejí zasáhnout jeden druhého na cíl, aniž by byli sami zasaženi. Je to náročný sport, který vyžaduje, aby hráči byli velmi obratní, rychlí a fit. Protože však oplocení je ...

Roger Federer přistál v italské oblasti Liguaria, aby natočil reklamu se dvěma mladými tenisty. Hráči se proslavili v dubnu poté, co během uzamčení zorganizovali zábavnou hru tenisu na střechách.

„Macho: Příběh Hectora Camacha“, nový dokument ze seriálu Showtime, má premiéru v pátek. Pokud nemáte kabel, můžete se podívat na celý film online.

Jak zacházet se stísněným svalem. Svalové křeče jsou náhlé, nedobrovolné stažení jednoho nebo více svalů. Rychlá kontrakce je svalový křeč; křeč nastává, pokud se sval nadále smršťuje. Svalové křeče způsobují ztuhnutí svalu ...