Jak sledovat ESPN+ na Roku

ESPN+

ESPN

Sportovní fanoušci chtějí to nejlepší ze sportovní zábavy na dosah ruky. S předplatným ESPN+ a zařízení Roku, přesně to mohou mít. Aplikace ESPN umožňuje divákům streamovat exkluzivní živé sportovní přenosy ze všech hlavních asociací, včetně MLB, MLS a NHL, a také přístup ke školním basketbalovým, fotbalovým a lakrosovým sportovním událostem. Nalaďte si speciální akce, jako je grandslamový tenisový turnaj a FA Cup.

ESPN+ stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

S ESPN+ na vaší Roku stick je sledování vašich oblíbených sportovních týmů, jak to zvládne, vzdáleno jen připojení k internetu. Zachyťte nejnovější záchvaty UFC a sledujte exkluzivní pokrytí událostí PPV nebo si prohlédněte některé z nejpamátnějších rvaček v historii UFC s rozsáhlou knihovnou streamovatelného obsahu ESPN+. Stáhněte si obsah pro vůdce nebo si přehrajte epické momenty ze zápasů.

Sledujte své sportovní zprávy a přečtěte si prémiové články ESPN přímo v televizi s předplatným ESPN+. Díky streamování ESPN+ přímo na Roku stick vám neunikne ani minuta zábavy a sportu. ESPN+ také poskytuje přístup k nástrojům fantasy ligy, včetně Lineup Optimizer, Auction Value Generator a Free Agent Doporučení. Ovládněte svůj vybraný sport a vytvořte tým, který nikdo nemůže předběhnout s těmito exkluzivními nástroji fantasy ligy.

ESPN+ stažené do vašeho Roku vám umožňuje streamovat oceněné knihovny 30 pro 30 a ESPN+ originály. Držte krok se studiovými pořady a produkcemi ESPN ve vaší televizi streamováním ESPN+ přímo do vašeho Roku. Díky ESPN+budete mít přístup ke sportovním dokumentům o žijících legendách a nadcházejících hvězdách, díky nimž se sportovní události vyplatí sledovat.

rozbít

Držte krok se svými oblíbenými vysílači a sledujte, co se děje v neustále se měnícím světě sportu. Zmeškali jste hru, na kterou jste se chtěli podívat? Nalaďte si aplikaci ESPN na svém Roku a zapojte se do konverzace a sledujte postup svého oblíbeného týmu.

Přestřihněte kabel své kabelové společnosti a využijte možnosti, které jsou pohodlné, snadno dostupné a zajistí, že budete mít každou sekundu zábavy k dispozici na jednom praktickém místě.

Jak streamovat ESPN+ na Roku

Pro přístup k ESPN+ na Roku stick si musíte stáhnout speciální aplikaci. Když je Roku zapojen do portu HDMI a je napájen přes USB port nebo elektrickou zásuvku, registrace předplatného ESPN+ a stažení aplikace zabere jen několik minut.

Pomocí těchto praktických kroků získáte okamžitý přístup k ESPN+ a jeho mnoha funkcím.

 1. 1. Zaregistrujte se k ESPN+
 2. 2. Zapněte televizi
 3. 3. Zajistěte, aby byl Roku připojen k internetu
 4. 4. Přejděte do obchodu Roku Channel Store (nebo vyhledejte ESPN+ ve funkci Hledat)
 5. 5. Přejděte a najděte kanál ESPN
 6. 6. Vyberte Přidat kanál

Po stažení aplikace ESPN ji budete muset připojit k předplatnému ESPN+. Udělat to tak:

 1. 1. Spusťte aplikaci ESPN
 2. 2. Vyberte ikonu Nastavení v pravém horním rohu
 3. 3. Zvolte Předplatné
 4. 4. Vyberte ESPN+
 5. 5. Vyberte možnost Přihlásit se
 6. 6. Na počítači nebo mobilním zařízení přejděte na adresu espn.com/activate
 7. 7. Zadejte kód poskytnutý na vašem Roku a vyberte Pokračovat
 8. 8. Zadejte své aktuální pověření ESPN použité k registraci do ESPN+

Tyto kroky propojí vaše předplatné ESPN+ s vaší aplikací ESPN. Poté můžete přejít na karty ESPN+ nebo Originály a najít obsah ESPN+, který chcete sledovat.


Kolik stojí ESPN+?

Při registraci do ESPN+existuje několik různých cenových možností. Obecné předplatné , který vám poskytne veškerý obsah ESPN+, stojí buď 4,99 $ měsíčně, nebo 49,99 $ ročně (což znamená úsporu asi 15 procent oproti měsíčnímu předplatnému).

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Pokud plánujete sledovat události UFC PPV, které si mohou zakoupit pouze předplatitelé ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a nadcházející událost PPV (hodnota 64,99 $) za zvýhodněnou cenu 84,98 $, což odpovídá úsporám asi 26 procent:

Balíček ESPN+ a UFC PPV

náramek na bolest lokte

Všechna předplatná se automaticky obnovují po měsíci nebo roce (podle toho, co máte), ale lze je kdykoli zrušit.


Jaký obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

 1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
 2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
 6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
 9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
 10. MLS : Všechny shody mimo trh

Dokumenty 30 za 30

Každý z více než 150 filmů 30 za 30 je k dispozici na ESPN+. Mezi nejoblíbenější patří Vicku , Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , Chuck a tito , Rodman: V dobrém i ve zlém a Nesnáším Christiana Laettnera .

K dispozici jsou také další filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30 D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Naučit se běhat čáry je fantastický způsob, jak začít používat tenisový kurt k zahřátí těla před tréninkem nebo k vycvičení nohou.

Chovat se přirozeně kolem své tlačenice se může zdát jako nemožná výzva. Jak bys měl být zábavný a sebevědomý, když máš v žaludku armádu motýlů? Začněte tím, že uznáte své pocity a uvědomíte si, že jste zamilovaní ...

Zde je několik způsobů, jak můžete dnes večer sledovat přímý přenos preseasonové hry Bills vs Lions s různými možnostmi podle toho, kde žijete.

Divoká zvěř může zahrádkářům způsobit problém ničením rostlin a stromů. A protože jeleni obvykle hledají potravu přes noc, lze tomu jen obtížně zabránit. Ačkoli můžete mýdlo použít jako odstrašující prostředek na jeleny, účinnější preventivní ...

V jednom z nejohroženějších zápasů roku pořádali Chiefs Jets v 8. týdnu. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online.

Televizní komentátor zasáhne tweener proti Rogeru Federerovi.