Jak se dívat na „Rodman v lepším nebo horším“ 30 za 30 online

Getty Dennis RodmanDennis Rodman je jednou z nejzajímavějších a polarizujících postav v historii NBA a ESPN 30 za 30 Rodman: V dobrém i ve zlém poskytuje vnitřní pohled do života a kariéry síně slávy a pětinásobného šampiona NBA.

Jak sledovat film „Rodman: Lepší nebo horší“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Rodman: V dobrém i ve zlém , lze sledovat s předplatným ESPN+.Sledujte Warriors vs thunder online zdarma

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Rodman: V dobrém i ve zlém na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled „Rodman: Lepší nebo horší“ 30 za 30

Dennis Rodman je jednou z nejunikátnějších postav v historii NBA - od patentovaných barvených vlasů po podivný vztah se Severní Koreou. Název dokumentu, Rodman: V dobrém i ve zlém , je velmi pravdivou interpretací toho, co 1hodinový a 42minutový film pokrývá. S Rodmanem to nebylo vždy hezké, což dokumentární film režiséra Todda Kapostasy netají.

Myslím, že bohužel veřejné vnímání Dennise je v mnoha ohledech karikatura ... a možná hledač pozornosti, řekl Kapostasy TV Insider na otázku, s čím chce, aby lidé z dokumentu odcházeli. A možná pozornost nyní potřebuje, ale Dennis Rodman nebyl někdo, kdo se náhodou jednoho dne probudil a rozhodl se obarvit si vlasy a obléknout si svatební šaty nebo se spřátelit s Kim Čong-unem. Došlo k sérii událostí, které ho pomalu vedly k tomu, aby tyto věci udělal a tou osobou byl.

Doufejme tedy, že po zhlédnutí filmu lépe porozumíme tomu, jak se někdo tímto způsobem vyvíjí. A přestože některé věci, které udělal nebo řekl, budou a měly by diváka naštvat a frustrovat, opravdu si myslím, že k Dennisu Rodmanovi existuje určitá sympatie.Rodman se stal známým svým špatným přístupem, který se projevoval v jeho stylu hry na hřišti. Na 6 stop-7, Rodman vedl NBA v odskakování od roku 1991 do roku 1998. Byl také známý svou obrannou silou, získal dvě vyznamenání Obranný hráč roku a sedmkrát vytvořil první tým All-Defense.

Ale kromě všech ostatních značek v jeho životopise a jeho okázalé osobnosti je Rodmanových pět titulů NBA - tři s Bulls a pár s Pistons - tím, co ho proslavilo po celém světě.

Tato hra se mi velmi líbila. Mohl jsem být kdekoli na světě. Mohl jsem být mrtvý, mohl jsem být drogový dealer, mohl jsem být bezdomovec - byl jsem bezdomovec, řekl Rodman během svého projevu v Síni slávy v roce 2011. Mnoho z vás tady v síni slávy ví, co jsem ' Mluvím o tom, žít v projektech a snažit se z projektů dostat. A to jsem udělal, ale stálo to hodně tvrdé práce a spoustu nerovností na silnici.

Dokument pojednává o Rodmanově hrubé výchově v Dallasu a profiluje jeho transformaci na pětinásobného šampiona NBA a muže známého jako Červ.

Myslím, že jeho postoj, tehdy i nyní, k jeho zkušenostem v Oklahomě byl překvapivý. Jeho život od dětství až do 20 let v Dallasu ve městě byl osobně tak náročný a bez úspěchu, že byl ochoten ignorovat rasismus, kterému čelil v Oklahomě kvůli jakémukoli pramenu přijetí nebo sounáležitosti, řekl Kapostasy. Také si myslím, že jeho pokračující vztah s matkou byl překvapivý a zajímavý. Když jsem šel do procesu rozhovoru k filmu, netušil jsem, že Dennis i Shirley Rodman měli tuto přetrvávající zášť z různých věcí, které se staly za posledních 50 let.

tenisový míček chlapci

Dokument také zahrnoval rozhovory s Rodmanovými bývalými spoluhráči a trenéry, včetně Billa Laimbeera, Phila Jacksona, Johna Salleyho, Isiah Thomas a dokonce i Michaela Jordana. Člen týmu Rodman’s Bulls Scottie Pippen nevystupuje.

To je na Michaelovi skvělé. Nedělá příliš mnoho věcí, řekl Rodman pro USA Today. Ale Scottie? Zítra ho uvidím. Když jsme se ho zeptali, procházel některými věcmi v rodinném životě. Nemohl to udělat. Ale poslal blahopřání a omluvil se.

Jednou z nejzajímavějších částí Rodmanova života-která je plná zajímavých zvratů-je jeho vztah se severokorejským diktátorem Kim Čong-unem, známým fanouškem NBA. Rodman nazval severokorejského vůdce přítelem na celý život.

trénovat tenis sám

Je dobře, že mluví, že? říká Rodman ve filmu. To je tedy můj největší odkaz a největší věc, kterou v životě chci mít i do budoucna.

Poté, co dokument původně debutoval, Rodman zdvojnásobil svůj obdiv k Severní Koreji.

Pokud si k obědu sednete a promluvíte s ním, pak s ním zastřelíte - myslím, že si řeknete: „Ten chlap je skvělý a docela milý,“ řekl Rodman o Kimovi. Jen si myslím, že lidé musí pochopit, je to jako kdybyste si udělali čas, kdybyste mohli navštívit a jít se potloukat a uvidíte lidi v Severní Koreji, že mají určité způsoby. Musíte se tomu přizpůsobit, ale taková je kultura a způsob života. Je to jiné, ale je zajímavé to vidět.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici také další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy Show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Jak natáhnout IT pásmo. Vaše IT pásma jsou pochvy šlach, které spojují vaše boky s koleny. Konstantní tření podél pásma IT je obvykle způsobeno prodlouženým cvičením, jako je běh na dlouhé vzdálenosti. Toto tření může způsobit bolest ....

Když vidíte, že na vás běží obránce a víte, že musíte dostat první dolů, co uděláte? Prolomte náčiní, to je to. Znáte svého protivníka dostatečně dobře, abyste předvídali jeho sílu a techniku ​​boje.

Video: Djokovič a Nadal jsou tak unavení, že nemohou vydržet ani vítězný ceremoniál

Jak vybrat boty, které budete nosit s oblečením. Některé ženy dostávají špatný rap za posedlost obuví. Ze všech nekonečných stylů a barev obuvi, z nichž si můžete vybírat, kdo může vinit ženu za to, že má skříň naskládanou shora dolů ...

Jak vyrobit zvířecí buňku pro vědecký projekt. Buňky jsou jedním z důležitých stavebních kamenů živých organismů. Pokud se ve škole učíte biologii, může vás učitel požádat, abyste si vytvořili vlastní model zvířecí buňky, který vám pomůže ...