Jak sledovat Nebraska vs Fordham online zdarma

Getty Obránce Nebrasky Cornhuskers Adrian Martinez.Fotbalový tým Nebraska Cornhuskers bude v sobotu hostit Fordham Rams na Memorial Stadium v ​​Lincolnu.

Hra (v poledne začátek ET) bude vysílána v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Fordham vs Nebraska online:graf hmotnosti tenisové rakety
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, BTN se střídá (přepadový kanál, když se více her na BTN překrývá) a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Fordham vs Nebraska můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 90 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte VidgoJakmile se zaregistrujete do Vidga, Fordham vs Nebraska můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Fordham vs Nebraska můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

tenis slouží pro začátečníky

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a dalších 50 dalších živých televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s BTN a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Fordham vs Nebraska můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.

jak prát tenisky v pračce

Náhled Fordham vs Nebraska

Cornhuskers poté, co v loňské kampani zkrácené pandemií absolvovali 3–5, před týdnem upustili od otevírání sezony; na silnici padli k Illinois Fighting Illini 30-22.

Nyní je jim 12-21 pod hlavním trenérem Scottem Frostem, který je ve své čtvrté sezóně v čele.

Je to jako stejný starý film, řekl Frost po porážce Associated Press . Ale polepšíme se. V duchu věřím, že můžeme mít speciální sezónu.

Zadák Nebrasky Adrian Martinez dokončil 16 z 32 přihrávek na 232 yardů a touchdown, čímž přidal 111 yardů a skóre na zemi.

Ale on a útočná řada týmu připustili 5 pytlů, včetně nákladného v poslední minutě prvního poločasu, kdy se tápal poblíž středu pole. Míč byl vrácen k přistání, aby Illinois získal výhodu 16-9 do přestávky.

Ve čtvrtek Frost řekl, že hledá větší konzistenci ze své útočné řady.

Když jste se dívali na kazetu ze soboty, byla to spousta her, kde to čtyři kluci pochopili správně a jeden ne, řekl trenér o skupině podle 247 Sport . Musíme být důslednější a mít všechny zdravé pomůže s tím.

kde koupit tenisky

Berani si tuto sezónu ještě nezahráli, přestože hráli třikrát v roce 2021-pandemie posunula kampaň Fordhama 2020 do jara, a i přesto dokázali odehrát pouhé tři zápasy, 2: 1.

To bylo emocionálně těžké, zejména pro seniory, řekl v srpnu hlavní trenér Rams Joe Conlin, podle studentských novin Fordham Pozorovatel . Ale jakmile jsme se mohli seřadit a soutěžit, kluci byli více než nadšení, že to udělali.

Berani jsou vyzbrojeni předsezonním ofenzivním hráčem Patriot League, quarterbackem Timem DeMoratem. V loňském roce dokončil 72,1 procenta svých přihrávek na 1049 yardů, 5 přistání a 3 výběry s dvojicí spěchajících skóre.

Co teď dělá tak dobře, je dostat míč z rukou rychleji, než kdy předtím, řekl Conlin, podle The Observer. Je to drsné dítě, pracuje na tom opravdu tvrdě, takže jsem opravdu rád, že ho vidím mít tento úspěch na hřišti.

Berani, kteří pocházejí z FCS, neporazili tým FBS od roku 2015, kdy lemovali Army Black Knights 37-35.

Každý den opravdu soutěžíte sami se sebou, řekl Conlin, podle The Observer. Je to zážitek, který se odehrává jednou za život, hrát v Lincolnu v jedné z velkých katedrál univerzitního fotbalu a my jen hledáme možnost hrát dobrý fotbalový zápas.


Populární Problémy

Soupeři Kansas a KSU se setkají v úterý v Lawrence. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Run the Jewels, Pharrell a další se připojte ke koncertu „Holy Calamavote“, který se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat koncert online.

Pablo Andujar představil v úterý obrovské rozrušení, když ve druhém kole 2021 Geneva Open porazil Rogera Federera 6: 4, 4: 6, 6: 4.