Game of Thrones Season 8 Episode 5 Live Stream v USA, Velké Británii, Kanadě a po celém světěHBO

Míříme do cíle Hra o trůny , a fanoušci prostě nejsou připraveni na to, že sezóna 8 skončí. A přesto tu byli, jste připraveni sledovat předposlední epizodu. Sezóna 8 Epizoda 5 se vysílá ve 21 hodin. Eastern dnes, 12. května 2019 (nebo 2:00 ráno ve Velké Británii 13. května současně.) Pokud se chcete na pátý díl podívat živě, máme níže uvedené podrobnosti o různých částech světa. Pravděpodobně budete chtít zachytit dnešní epizodu naživo, abyste se vyhnuli co nejvíce spoilerům. (Tento článek bude mít na konci spoilery z epizody z minulého týdne.)

Nejprve se podíváme na možnosti běžně dostupné ve Spojených státech a poté přejdeme do jiných zemí.

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde prostřednictvím HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

(Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.


Jak žít stream ve Velké Británii

Zatímco diváci v USA mohou sledovat ve 21 hodin Východní 12. května v televizi nebo online, britští diváci se budou v pondělí 13. května naladit na živé sledování ve 2 hodiny ráno. Pokud je však pro vás příliš pozdě, epizoda se bude znovu vysílat v noci 13. května v 21:00 BST, takže možná budete chtít počkat na večerní premiéru ve Velké Británii.

Hra o trůny bude ve Velké Británii vysílat spíše na Sky Atlantic než na HBO. Pokud jste ve Velké Británii, nemůžete streamovat z HBO, ale vy umět proud žít ve 2:00 BST ve Velké Británii s NYNÍ TV , což je samostatná streamovací služba Sky. Aplikaci lze sledovat na celé řadě zařízení, včetně konzolí PlayStation a Xbox, Roku, Chromecast, Apple TV, PC nebo Mac, EETV, Youview a dalších. Na NOW TV lze aktivovat až čtyři zařízení. Pořad můžete také sledovat později poté, co je živě streamován prostřednictvím TV NYNÍ, nebo jej můžete znovu streamovat ve 21 hodin. 6. května, když se ve Velké Británii vysílá podruhé na Sky Atlantic.

Pokud máte předplatné Sky, můžete ke streamování epizody použít také SKY GO, který bude streamovat současně s živým televizním vysíláním.

servírování obrazovky rakety

Pokud jste ve Velké Británii a nemáte předplatné Sky, můžete získat sedmidenní bezplatnou zkušební verzi NYNÍ TV a poté platit 7,99 GBP měsíčně za přístup ke zbytku sezóny, jak se vysílá.

Mezitím se v Německu bude epizoda vysílat 13. května ve 3 hodiny ráno.


Jak streamovat v Kanadě

Nejlepší je sledovat nové Hra o trůny epizody na Toužit , která bude vysílat epizody současně s tím, že se v USA budou vysílat 12. května, Jedinou nevýhodou je, že budete muset zaplatit za HBO balíček za cenu Crave, kterou budete sledovat. Jedná se o vůbec první případ, kdy mohli Kanaďané streamovat Hra o trůny legálně bez kabelového předplatného.


Jak žít stream v Austrálii

Pokud jste v Austrálii, používáte možnost živého streamování Foxtel Go . Tato služba je k dispozici pouze rezidentům nebo předplatitelům Foxtelu v Austrálii. Ale s ním můžete streamovat současně s živým televizním přenosem na Foxtel. Tuto službu můžete používat ve svém prohlížeči, Google Play nebo Apple App Store. Čtvrtá epizoda bude streamována 13. května.


Jak streamovat ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku

Pokud jste ve Švédsku, Norsku, Dánsku nebo Finsku, můžete streamovat pomocí HBO Nordic . Tato služba je k dispozici pouze rezidentním nebo severským předplatitelům ve výše uvedených oblastech. Epizody budou streamovány s titulky současně s živým televizním přenosem.


Jak žít stream v Indii

Vaše možnost v Indii je Hotstar . Toto je indická služba streamování videa a bude vysílat epizody současně do televizního vysílání. Pátý díl bude odvysílán 13. května.

Minulý týden byl srdcervoucí a fanoušci doufají v naději, že tento týden není tak srdcervoucí. Ale tohle je Hra o trůny , takže tato naděje je nepravděpodobná. V Episode 3 byl ztracen Jorah, Theon, Lyanna Mormont, Noční král (a to bylo těžké pro fanoušky, kteří doufali, že jeho mytologie vydrží déle), Melisandre, Beric, Edd Tollett a hordy Dothraki a Unsullied. Minulý týden jsme pak ztratili Rhaegal a Missandei. Poslední slova Missandei pro Daenerys byla Dracarys nebo je spálila. Osobně si nemyslím, že se Daenerys znovu stává Šíleným králem, jako si Varys dělá starosti. Myslím, že ji do kouta tlačí Sansa a Arya, kteří jí odmítají důvěřovat poté, co se pro ně tolik obětovala (a přestože se rozhodli Jaime a Theonovi věřit mnohem méně.) Také znovu a znovu zkoušela Tyrionovy diplomatické nápady a v důsledku toho přišla jen o své děti (draky) a další pro ni cenné. Pokud si vybere trochu Dracarys, je to hrozný vedlejší účinek války, ale může to být jediný způsob, jak zastavit ještě více úmrtí od Cersei.

Fanoušci se tápou nad smrtí Missandeie a Rhaegala. Uvnitř epizody, která byla vysílána po epizodě 4, moc nepomohlo, když Benioff řekl, že Dany zapomněl na Železnou flotilu. Ve skutečnosti bylo toto video vytvořeno jako odpověď:Hrát si

Dany zapomněla na Železnou flotilu Podívejte se na náš kanál Casual Corns pro kritickou diskusi o GoT: youtube.com/channel/UC4L_ywzkys0AWjiKe-fPPIA 2019-05-06T10: 26: 05.000Z

Věříte myšlence, že na ně Dany dočasně zapomněla?

Ať tak či onak, to, co se stalo, je nyní hotovo. Ovlivní Jon všechny hlasy v uchu a obrátí se proti Daenerys? Přestože udělal správný krok, aby udržel Ghosta v bezpečí, nenechal ho ani tak pohladit po hlavě a hodného chlapce, což mě znepokojuje Jonovým stavem mysli. Nejsem si jistý, co udělá s Daenerys. Také však doufám, že se Dany naučí Jonovi trochu víc věřit. Je věrný svému slovu a odmítne vzít Železný trůn, pokud mu bude jen věřit a poslouchat jeho rady.

Osoba, pro kterou se teď cítím nejbolestivější, je Šedý červ, který ztratil celou svou budoucnost s Missandei. :( Představuji si, že dodrží slovo a bude hlídat její lidi, i když je pryč.

HLASOVÁNÍ: Byl duch dobrý chlapec? Vyplňte tuto anketu a dejte nám vědět.


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat novou sezónu filmu „Bakalář v ráji“ online, pokud nemáte kabel.

Č. 2 Baylor zahájí hru Big 12 v sobotu v Kansas State. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v běžné televizi.

Za pouhých sedm měsíců od konce Roland Garros 2020 se tenisové turné vrátilo do Paříže na další vydání historického antukového hřiště Slam.

Jak se protáhnout, abyste ulevili bolavým svalům. Bolavé svaly mohou být docela bolestivé a bránit vašemu každodennímu životu a aktivitám. Strečink sice nemůže zmírnit bolest svalů, ale dočasně vám může pomoci cítit se lépe. Můžete si je vyzkoušet doma, ...

Jak zacházet s kolenem Jumpera. Jumperovo koleno se může zdát jako nepříjemnost, ale je důležité zůstat mimo koleno a nechat ho uzdravit. Zabalte koleno a vezměte ibuprofen, abyste zmenšili otoky. Pokud jiné konzervativní léčby, jako je ...