Jak se dívat na Titans vs Falcons Preseason online bez kabelu

Ryan Tannehill

Getty Ryan Tannehill proti Ravens ve hře AFC Divisional Playoff v roce 2020.

Atlanta Falcons a Tennessee Titans otevírají své předsezónní kampaně zápasem na stadionu Mercedes-Benz v pátek.

Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Titans vs Falcons, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Titans:

Nashville, TN (ABC WKRN-2), Memphis, TN (CBS WREG-3), Knoxville, TN (ABC WATE-6), Chattanooga, TN (NBC WRCB-3), Jackson, TN (Fox-WJKT-16), Tri-Cities, TN (ABC WJHL-11.2), Huntsville, AL (CBS WHNT-19), Bowling Green, KY (NBC/CBS WNKY-40) nebo Evansville, IN (ABC WEHT-25)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Falcons:

Atlanta, GA (Fox WAGA-5), Augusta, GA (Fox WFXG-54), Macon, GA (Fox WGXA-24), Columbus, GA (Fox WXTX-54), Savannah, GA (CBS WTOC-11), Albany, GA (NBC WALB-10), Birmingham, AL (Fox WBRC-6), Huntsville, AL (NBC WAFF-48)

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Titany vs Sokoly můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:

Memphis, TN (CBS WREG-3), Savannah, GA (CBS WTOC-11), Huntsville, AL (CBS WHNT-19) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

raketoplán

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, v aplikaci Amazon Video můžete sledovat živé přenosy Titans vs Falcons , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Titans:

Nashville, TN (ABC WKRN-2), Memphis, TN (CBS WREG-3), Knoxville, TN (ABC WATE-6), Chattanooga, TN (NBC WRCB-3), Jackson, TN (Fox-WJKT-16), Tri-Cities, TN (ABC WJHL-11.2), Huntsville, AL (CBS WHNT-19) nebo Evansville, IN (ABC WEHT-25)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Falcons:

Atlanta, GA (Fox WAGA-5), Augusta, GA (Fox WFXG-54), Macon, GA (Fox WGXA-24), Columbus, GA (Fox WXTX-54), Savannah, GA (CBS WTOC-11), Albany, GA (NBC WALB-10), Birmingham, AL (Fox WBRC-6), Huntsville, AL (NBC WAFF-48)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, v aplikaci AT&T TV můžete sledovat živé přenosy Titans vs Falcons , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

sledujte svět juniorského hokeje online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Titans:

Nashville, TN (ABC WKRN-2), Memphis, TN (CBS WREG-3), Knoxville, TN (ABC WATE-6), Chattanooga, TN (NBC WRCB-3), Jackson, TN (Fox-WJKT-16), Tri-Cities, TN (ABC WJHL-11.2), Huntsville, AL (CBS WHNT-19), Bowling Green, KY (NBC/CBS WNKY-40) nebo Evansville, IN (ABC WEHT-25)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Falcons:

Atlanta, GA (Fox WAGA-5), Augusta, GA (Fox WFXG-54), Macon, GA (Fox WGXA-24), Columbus, GA (Fox WXTX-54), Savannah, GA (CBS WTOC-11), Albany, GA (NBC WALB-10), Birmingham, AL (Fox WBRC-6), Huntsville, AL (NBC WAFF-48)

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a více než 60 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

popruh na předloktí pro tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Titans vs Falcons naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Memphis, TN (CBS WREG-3), Savannah, GA (CBS WTOC-11), Huntsville, AL (CBS WHNT-19) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, v aplikaci Paramount+ můžete sledovat živé přenosy Titans vs Falcons , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


NFL Game Pass

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím NFL Game Pass : mimo trhy Titánů a Sokolů (v USA)

Živě můžete sledovat každou předsezónní hru NFL mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Titans vs Falcons naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Titans vs Falcons , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Titans vs Falcons

Bývalá hvězda Falcons Julio Jones nebude muset dlouho čekat na setkání se svým bývalým týmem, přičemž Atlanta bude v pátek hostit Titány. 32letý Jones snadno přešel do svého nového týmu

Jen tým, trenér [Mike] Vrabel, všechno, co pro mě udělal, aby mi přechod tak usnadnil, moji spoluhráči, zaměstnanci, všichni byli tak vstřícní, řekl Jones. Cítí se jako doma. Přechod pro mě byl velmi, velmi snadný.

Jones byl sedminásobným profesionálním nadhazovačem se sokoly a nyní se spojí s mladou zbraní AJ Browns na Titanech. Jones se vypořádal s některými problémy se zraněním, ale je to jen sezóna odstraněná ze sezóny 1394 yardů a šesti touchdownů, kde měl průměr 92,9 yardů na zápas.

Obchod stále nevyhovuje majiteli Falcons Arthuru Blankovi.

Myslím, že část, která mě osobně trápila, byla skutečnost, že vyjádřil, že chce být obchodován, řekl Blank ve čtvrtek. Víte, měli jsme 10letý vztah. Myslím, že to byl dobrý vztah. Určitě to bylo produktivní.

Je hráčem Síně slávy, takže jsem byl zklamaný, že to tak cítil. Z jakýchkoli důvodů si nejsem jistý. Sám jsem s ním nemohl mluvit. Zkoušel jsem to, ale on se cítil tak, jak se cítil, a byl připraven udělat změnu.

Sokoli pracují na několika nových zbraních, přičemž mezi prvními patří Kyle Pitts-dynamický tvůrce hry z Floridy, který byl celkově vybrán jako číslo 4. Během přípravné sezóny se podívá na stejnou stránku se svým veteránem QB Mattem Ryanem.

Ne, neposkytujeme Kylovi žádné zvláštní zacházení. To jsou všichni nováčci. Jistě, od všech máme očekávání. Je to jen udržování věcí v perspektivě. Víme, jak přicházejí, řekl hlavní trenér prvního ročníku Falcons Arthur Smith. Mluvil jsem o zachování perspektivy. Jsme tak rychlí, abychom udělali rychlé soudy a označili to, a začínáte vyprávění, a to prostě není pravda.

Vytváří se mnoho příběhů, ale nakonec byl příběh vyprávěn a sezóna skončila, a doufejme, když tito kluci mají dlouhou kariéru.

jak se dívat na wimbledon 2019

Pokud plánujete sázet na hru, je to v podstatě pick-em. Titáni jsou favoritem půlbodové soutěže, s celkovým součtem 38,5 bodu.


Populární Problémy

Speciální programy „MTV Movie & TV Awards: Greatest of All Time“ se konají v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Tento týden zamíří turné WTA do státu Florida v USA, kde od úterý začne Miami Open.

Bývalý světový hráč číslo 4 Kei Nishikori nedávno odpověděl veselou odpovědí na otázku, čím by chtěl být jako dítě.

Právě probíhá sezóna Super Rugby 2019 a my máme přehled o tom, jak sledovat každý zápas ve Spojených státech.

Č. 16 Marshall vypadá, že zůstane neporažený, když se zúčastní soboty UMass. Zde můžete hru sledovat.